Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

CREATIVE: Taniej niż na Ibizie

Czas wakacyjny to czas kiedy nasze myśli krążą wokół dobrej imprezy. Każdy znawca wie, że te najlepsze są na Ibizie i to nie tylko w nocnych klubach.

To miejsce, które kojarzy się głównie z najlepszą klubową muzyką i cenami które w konsekwencji mogą być bolesne dla naszych portfeli.
Ibiza przepełniona jest imprezami, ale żeby trafić na te najlepsze trzeba wiedzieć o tej wyspie troszkę więcej. Wejście do jednych z najlepszych klubów kosztuje nawet 30-40 euro. Dla porównania to mniej więcej równowartość przenośnego mikrogłośnika Woof marki Creative.
Każdy taki wieczór kończy się zazwyczaj o 6 rano, ale imprezowym turystom wystarcza kilka godzin na sen. Nie każdego stać na tego typu turystykę, dlatego przenośne imprezy na świeżym powietrzu zdobyły ogromną popularność tak samo jak mikrogłośnik Woof. Po krótkiej regeneracji po nocy, wszyscy udają się na plażę, gdzie zaczynają się pierwsze imprezy. To dobra alternatywa dla nocnych klubów, ponieważ wstęp na plażę nic nie kosztuje. Na takich imprezach oprócz bikini i olejku do opalania, niezbędnym przedmiotem stał się także mikrogłośnik Woof marki Creative. Z łatwością mieści się w dłoni, więc możemy się z nim przemieszczać z miejsca na miejsce, a na Ibizie nie brakuje pomysłów na coraz to nowsze imprezowe zakątki.
Funkcja podłączania za pomocą Bluetooth w mikrogłośniku Woof jest idealnym rozwiązaniem. Kilka sekund i już możemy się cieszyć najlepszą muzyką na jednych z najlepszych, imprezowych plaż na świecie. Z kolei bateria, która pracuje aż do 6 godzin to kolejne uprzyjemnienie tych muzycznych chwil.
Społeczność Ibizy tworzą ciekawi ludzie, niezapomniane widoki i najlepsza muzyka. Namiastkę tych chwil może dać głośnik Woof marki Creative w wybranym przez siebie kolorze, a jest w czym wybierać. Znaleźliśmy na Ibizie mocną reprezentację miłośników klubowej muzyki z Polski, która na co dzień bawi się wraz z Woof'em. Imprezowicze twierdzą, że przy swoich gabarytach Woof nie ma sobie równych głośników pod względem jakości dźwięku i głośności! Nic innego nam nie pozostało jak życzyć dobrej zabawy!
Cena bezprzewodowego głośnika Woof to 149PLN

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube