Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

GARMIN: Approach® S6 – cyfrowy asystent golfisty

Approach S6 to kompaktowy zegarek GPS dla golfistów wspomagający pracę nad poprawą techniki gry, wyposażony w system analizy uderzeń, mapy pól golfowych z całego świata i wiele innych funkcji.

Garmin International Inc., oddział Garmin Ltd. (NASDAQ: GRMN), światowego lidera w dziedzinie nawigacji satelitarnej, prezentuje zegarek golfowy z GPS - Approach S6. Najnowszy zegarek Garmin to najlżejsza i najbardziej kompaktowa konstrukcja dla golfistów w ofercie producenta. Approach S6 oferuje unikalny system analizy uderzeń z funkcjami SwingTempo, TempoTrainer i SwingStrenght™ oraz wiele innych narzędzi treningowych. Zegarek wyposażony jest w mapy CourseView zawierające dane ponad 30 000 pól golfowych, również na terenie Polski. Do dyspozycji graczy oddane zostają takie funkcje mapy jak: GreenView (ręczne pozycjonowanie flagi), funkcja wskazywania celu dotykiem (Touch Targeting) oraz PinPointer™, który ułatwia orientację w terenie podczas gry. Oprócz zaawansowanych funkcji treningowych i mapowych, Approach S6 wyposażono również w narzędzia umożliwiające analizowanie swoich wyników, udostępnianie ich znajomym, czy porównywanie z osiągnięciami partnerów golfowych.

Zaawansowany system analizy uderzeń
Urządzenie Approach S6 to pierwszy zegarek golfowy, który umożliwia analizę swingu za pomocą takich funkcji jak SwingTempo, TempoTrainer oraz SwingStrength. Funkcja SwingTempo mierzy proporcję między upswingiem i downswingiem i wyraża ją w postaci stosunku liczbowego. Dostęp do informacji o tempie uderzenia umożliwia właściwe zsynchronizowanie swingu, umożliwiając tym samym optymalizację techniki gry. Z badań nad skutecznymi swingami golfowymi wynika, że idealna proporcja upswingu i downswingu wynosi 3:1, nawet przy uwzględnieniu indywidualnych różnic prędkości. TempoTrainer sygnalizuje za pomocą komunikatów dźwiękowych idealną proporcję upswingu do downswingu (3:1), co pozwala na bieżąco korygować mechanikę swingu i dobrać tempo podczas ćwiczeń. Funkcja SwingStrength, umożliwia monitorowanie procentowej wartości siły uderzenia, co pozwala na kalibrację siły uderzenia i uzyskanie większej kontroli swingu w trakcie ćwiczeń lub podczas gry.

Mapy pól golfowych w kolorze
Zegarek Approach S6 wyposażono w mapy ponad 30 000 pól golfowych na całym świecie, które wyświetlane są na wysokiej rozdzielczości kolorowym ekranie dotykowym. Bezpłatne aktualizacje map udostępniane bezterminowo przez producenta zapewniają stały dostęp do najnowszych danych pól golfowych bez konieczności subskrypcji czy dodatkowych opłat. Specjalny przycisk CourseView, umożliwia podgląd dołków z ostro skręcającą linią gry, pułapek, przeszkód wodnych, kształtu greenów i umiejscowienia flagi, niezależnie od miejsca na polu golfowym. Wskazywanie celu dotykiem (Touch Targeting) umożliwia uzyskanie informacji o odległości do punktu przez dotknięcie go na wyświetlaczu, niezależnie czy jest to teren fairway, przeszkoda czy green. Funkcja GreenView umożliwia odpowiednie rozplanowanie greenu poprzez ręczne pozycjonowanie flagi w celu uzyskania dokładnej odległości. PinPointer to funkcja szczególnie przydatna podczas uderzeń typu blind shot. Mając dostęp do strzałki wskazującej dokładne miejsce greenu golfista może właściwie ustawić się do uderzenia.

Nagrodzona konstrukcja
W roku 2014 zegarek otrzymał prestiżową nagrodę Red Dot. Jury uzasadniło swój werdykt następująco: „Każdy szczegół projektu Approach S6 został dokładnie przemyślany, a jego konstrukcja to idealne połączenie stylu i funkcjonalności.” Zegarek jest odporny na działanie wody do głębokości 50 metrów (klasa wodoszczelności 5ATM), a jego wytrzymała obudowa bez trudu zniesie podróż w golfowej torbie bez ryzyka uszkodzenia. Bateria zegarka zapewnia 10 godzin pracy w trybie pełnego wykorzystania modułu GPS, lub 14 tygodni w trybie zegarka.

Więcej niż zegarek
Urządzenie Approach S6 wyposażono w technologię inteligentnych powiadomień (Smart Notification). Po sparowaniu z iPhone’em 4S lub nowszym modelem, bezpośrednio na ekranie zegarka dostępne są wiadomości tekstowe, e-maile oraz powiadomienia o nieodebranych połączeniach. Pozwala to na zachowanie dyskretnej łączności ze światem, podczas gdy smartfon jest bezpiecznie schowany w wózku lub torbie. W najbliższym czasie planowane jest uzyskanie kompatybilności funkcji Smart Notification z urządzeniami z systemem Android.
Approach S6 może również pełnić funkcję elektronicznej tablicy wyników, rejestrując i umożliwiając przeglądanie wyników i statystyk oraz ich udostępnianie. Nowością jest również obsługa punktacji handicap. Gracz może zapisywać w pamięci zegarka informacje o liczbie zagrań, puttów na partię, uderzeń typu GIR i uderzeń na fairwayu. Wprowadzone informacje można przejrzeć później na tablicy wyników i wydrukować.
Approach S6 jest kompatybilny z platformą Garmin Connect™ i aplikacją Garmin Connect Mobile, które umożliwiają udostępnianie, analizowanie i dzielenie się swoimi tablicami wyników oraz takimi danymi jak: uderzenia typu fairway hit, GIR, odległości i liczba puttów. Dostęp do danych z pola golfowego oraz szczegółowych informacji dla każdego dołka pozwala golfistom na dokładną analizę trendu gry, a w konsekwencji efektywną pracę nad poprawieniem swojej techniki.

Approach S6 jest dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 399 EUR. Urządzenie można nabyć w sklepach z profesjonalnym sprzętem golfowym oraz za pośrednictwem strony producenta.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube