uGo Hover Ball

Bezpieczna piłka w domu

Więcej...

Goclever smart band Max Fit Premium

Prosta opaska dla miłośników zdrowia

Więcej...

AOC AGON AG271QG

Monitor dla graczy z ciekawostkami

Więcej...

SanDisk Extreme Pro USB 3.1 Flash Drive 128 GB

Dobra pamięć zawsze się przyda

Więcej...

MyKronoz ZeTime

Elegancki smartwatch z dużymi możliwościami

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ASUS: Essence III z kodem promocyjnym na JRiver Media Center

Do przetworników cyfrowo-analogowych Essence III firma ASUS bezpłatnie dołącza oprogramowanie multimedialne JRiver Media Center, służące do odtwarzania i organizowania kolekcji wszelkiego rodzaju plików. Wraz z zakupem urządzenia nabywca otrzymuje kod promocyjny umożliwiający pobranie i aktywowanie pełnej wersji software’u bez jakichkolwiek limitów czasowych.

Flagowe urządzenie serii ASUS Essence – Essence III – opracowano z myślą o wymagających audiofilach i entuzjastach dobrego dźwięku, którzy preferują korzystanie ze słuchawek. Posiada w pełni zbalansowaną konstrukcję i wykorzystuje technologię Direct Stream Digital (DSD), która oferuje najwyższą jakość odtwarzania. Wbudowany wzmacniacz obsługuje 600-omowe słuchawki z pojedynczą wtyczką 6,3mm lub dwoma wtyczkami mini-XL, zapewniając najwyższą możliwą klarowność sygnału i minimalną ilość zakłóceń.
Wykonane ze złota kryształowe oscylatory (TCCO/TCXO), technologia precyzyjnej regulacji zegara oraz asynchroniczny transfer danych zapewniają brzmienie niezakłócone przez jitter. Stopniowe wzmacniacze, które działają zarówno w słuchawkach, jak i na wyjściu liniowym, umożliwiają bardzo dokładną kontrolę. Oparta na przekaźnikach konstrukcja eliminuje zakłócenia występujące w przypadku tradycyjnych regulatorów głośności, a wyjście liniowe może być obsługiwane zdalnie.
JRiver Media Center to intuicyjna aplikacja multimedialna o dużych możliwościach służąca do odtwarzania i organizowania kolekcji plików dźwiękowych, filmowych, zdjęć i dokumentów. Wykorzystuje doceniane przez audiofilów funkcje, m.in obsługuje protokoły ASIO i Windows Audio Session API (WASAPI), oraz większość formatów dźwiękowych, w tym WAV, AIFF, FLAC, APE, WMA Lossless, Apple Lossless i DSD (z urządzeniami kompatybilnymi z DSD). Intuicyjny interfejs JRiver Media Center ułatwia nawigowanie po kolekcji multimediów, dzięki czemu użytkownik może więcej czasu poświęcić na słuchanie ulubionej muzyki.
Dzięki połączeniu Essence III i JRiver Media Center wielbiciele dobrego brzmienia mogą skonfigurować ASIO i cieszyć się niską latencją oraz wysoką wiernością dźwięku. Essence III posiada wbudowany sterownik ASIO oraz diodę na przednim panelu, która świeci się, kiedy jest on włączony.
JRiver Media Center pozwala na bardzo łatwą konfigurację ASIO, jak również DSD - najnowszej technologii kodowania muzyki, która oferuje 64- lub 128-krotnie wyższą rozdzielczość, niż płyty CD. Essence III inyuicyjnie obsługuje kodowanie DSD64 i DSD128 z nośnika USB, a więc z nowym oprogramowaniem użytkownicy Essence III będą bez problemu odtwarzać pliki DSD i słuchać na najwyższym poziomie muzyki zapisanej cyfrowo.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube