Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ASUS: Essence III z kodem promocyjnym na JRiver Media Center

Do przetworników cyfrowo-analogowych Essence III firma ASUS bezpłatnie dołącza oprogramowanie multimedialne JRiver Media Center, służące do odtwarzania i organizowania kolekcji wszelkiego rodzaju plików. Wraz z zakupem urządzenia nabywca otrzymuje kod promocyjny umożliwiający pobranie i aktywowanie pełnej wersji software’u bez jakichkolwiek limitów czasowych.

Flagowe urządzenie serii ASUS Essence – Essence III – opracowano z myślą o wymagających audiofilach i entuzjastach dobrego dźwięku, którzy preferują korzystanie ze słuchawek. Posiada w pełni zbalansowaną konstrukcję i wykorzystuje technologię Direct Stream Digital (DSD), która oferuje najwyższą jakość odtwarzania. Wbudowany wzmacniacz obsługuje 600-omowe słuchawki z pojedynczą wtyczką 6,3mm lub dwoma wtyczkami mini-XL, zapewniając najwyższą możliwą klarowność sygnału i minimalną ilość zakłóceń.
Wykonane ze złota kryształowe oscylatory (TCCO/TCXO), technologia precyzyjnej regulacji zegara oraz asynchroniczny transfer danych zapewniają brzmienie niezakłócone przez jitter. Stopniowe wzmacniacze, które działają zarówno w słuchawkach, jak i na wyjściu liniowym, umożliwiają bardzo dokładną kontrolę. Oparta na przekaźnikach konstrukcja eliminuje zakłócenia występujące w przypadku tradycyjnych regulatorów głośności, a wyjście liniowe może być obsługiwane zdalnie.
JRiver Media Center to intuicyjna aplikacja multimedialna o dużych możliwościach służąca do odtwarzania i organizowania kolekcji plików dźwiękowych, filmowych, zdjęć i dokumentów. Wykorzystuje doceniane przez audiofilów funkcje, m.in obsługuje protokoły ASIO i Windows Audio Session API (WASAPI), oraz większość formatów dźwiękowych, w tym WAV, AIFF, FLAC, APE, WMA Lossless, Apple Lossless i DSD (z urządzeniami kompatybilnymi z DSD). Intuicyjny interfejs JRiver Media Center ułatwia nawigowanie po kolekcji multimediów, dzięki czemu użytkownik może więcej czasu poświęcić na słuchanie ulubionej muzyki.
Dzięki połączeniu Essence III i JRiver Media Center wielbiciele dobrego brzmienia mogą skonfigurować ASIO i cieszyć się niską latencją oraz wysoką wiernością dźwięku. Essence III posiada wbudowany sterownik ASIO oraz diodę na przednim panelu, która świeci się, kiedy jest on włączony.
JRiver Media Center pozwala na bardzo łatwą konfigurację ASIO, jak również DSD - najnowszej technologii kodowania muzyki, która oferuje 64- lub 128-krotnie wyższą rozdzielczość, niż płyty CD. Essence III inyuicyjnie obsługuje kodowanie DSD64 i DSD128 z nośnika USB, a więc z nowym oprogramowaniem użytkownicy Essence III będą bez problemu odtwarzać pliki DSD i słuchać na najwyższym poziomie muzyki zapisanej cyfrowo.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube