Genesis Radon 720 Virtual 7.1 Headset

Słuchawki z mocnym powerem

Więcej...

Natec Crake

Mysz o nietypowym, bardzo nietypowym kształcie

Więcej...

Monitor Lenovo L24q

Elegancki monitor o nietuzinkowych możliwościach

Więcej...

Router TP-LINK M7200

Sieć WiFi w kieszeni

Więcej...

Genesis Xenon 400

Gamingowa elegancja w dłoni

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Yarvik: Tablet czy smartfon?

Większość użytkowników korzysta z tabletów tylko w domowym zaciszu, a ze smartfonów będąc w drodze lub podróży. Dlatego Yarvik wprowadza model Xenta 8c 3G, Tab08-201 3G – urządzenie, które wypełnia niszę między tabletem a smartfonem.

Ten 8-calowy tablet to wyjątkowe połączenie zalet mobilności i swobody łączności charakterystycznych dla smartfona z funkcjonalnością dużego ekranu tabletu. A jako, że jest to urządzenie Yarvik, można mieć pewność najwyższej jakości, doskonałej obsługi serwisowej oraz atrakcyjnej ceny.

Funkcjonalność 3G bez ograniczeń simlocka
Funkcjonalność 3G modelu Xenta 8c gwarantuje możliwość nawiązywania połączeń telefonicznych i wysyłania wiadomości tekstowych. Ponieważ urządzenie Xenta 8C 3G nie posiada simlocka, nie ma potrzeby zakupu nowej karty SIM. To z kolei sprawia, że w połączeniu z Bluetooth, GPS i – oczywiście – Wi-Fi, tablet Xenta 8c 3G to prawdziwie wielofunkcyjne urządzenie przenośne. Ponadto, jego bateria o pojemności 3700 mAh pozwala na użytkowanie go przez cały dzień, bez potrzeby dodatkowego ładowania.
Krótko mówiąc, Xenta 8c 3G to najlepszy wybór dla wszystkich tych, którzy zawsze i wszędzie chcą mieć gwarancję nieprzerwanej i niezawodnej łączności.
Moc funkcji
Xenta 8c 3G oferuje wszystkie te funkcje, których można oczekiwać od tabletu Yarvik z linii Xenta. Ponieważ to z ekranem tabletu użytkownicy mają najczęstszy i najdłuższy kontakt, dołożyliśmy starań, aby był on – ni mniej, ni więcej – doskonały. Rozdzielczość 1024 x 768 pikseli gwarantuje wyśmienitą jakość wyświetlania wszelkich zasobów, a współczynnik obrazu 4:3 pozwala na sprawne wyświetlanie dowolnych treści – od stron internetowych, po wszelkiego rodzaju filmy wideo.
Dzięki kamerze z przodu obudowy użytkownik może wykorzystać urządzenie Xenta 8c 3G do prowadzenia wideokonferencji, a kamera o rozdzielczości 2 megapikseli znajdująca się z tyłu obudowy umożliwia wykonywanie zdjęć i nagrywanie filmów. Wszystkie gromadzone zasoby mogą być zapisywane w pamięci o pojemności 8 GB. Gniazdo karty MicroSDHC™ pozwala na zwiększenie tej pojemności do maksymalnie 32 GB, tak że brak miejsca w pamięci już nigdy nie będzie problemem.
Atrakcyjne wzornictwo
Dopełnieniem funkcjonalności tabletu Xenta 8c 3G jest jego atrakcyjny wygląd. Dzięki niewielkim wymiarom (201 x 152 x 10 mm) i małej masie (417 g), model Xenta 8c 3G jest zarówno poręczny, jak i lekki. Ponadto, szeroka obudowa ekranu i powleczona gumą tylna osłona zapewniają pewny chwyt, co z kolei czyni tablet Xenta 8c 3G urządzeniem wprost stworzonym do przeglądania zasobów sieciowych, odtwarzania treści multimedialnych oraz czytania książek i prasy.
Dostępność
Tablet Xenta 8c 3G, TAB08-201 3G znajdzie się w sprzedaży z początkiem czerwca Tablet jest juz dostępny na polskim rynku.
2-letnia specjalna gwarancja Yarvik
Tablet Xenta 8c 3G dostarczany jest z darmową 2-letnią specjalną gwarancją Yarvik*. W przypadku wystąpienia awarii lub problemów technicznych, dla których Centrum serwisowe Yarvik nie może przedstawić rozwiązania przez telefon lub za pośrednictwem poczty e-mail, urządzenie jest odbierane w czasie i miejscu dogodnym dla klienta. Po przeprowadzeniu naprawy lub wymiany, urządzenie zostaje w taki sam sposób przekazane klientowi. Wszystko to bez dodatkowych opłat. Serwis gwarancyjny Yarvik (e-mail, infolinia) jest dostępny w języku polskim oraz w sześciu innych językach.


Tablet jest dostępny w sprzedaży w cenie sugerowanej 699,00 zł.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube