ADATA P10500

Kieszonkowy power bank

Więcej...

Fritz!Box 4040

Sympatyczny router do domu

Więcej...

Rapoo V500S

Mechaniczna klawiatura dla graczy

Więcej...

Lenovo Star Wars Jedi Challenges

Rozszerzona rzeczywistość od Lenovo

Więcej...

ADATA P20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Yarvik: Tablet czy smartfon?

Większość użytkowników korzysta z tabletów tylko w domowym zaciszu, a ze smartfonów będąc w drodze lub podróży. Dlatego Yarvik wprowadza model Xenta 8c 3G, Tab08-201 3G – urządzenie, które wypełnia niszę między tabletem a smartfonem.

Ten 8-calowy tablet to wyjątkowe połączenie zalet mobilności i swobody łączności charakterystycznych dla smartfona z funkcjonalnością dużego ekranu tabletu. A jako, że jest to urządzenie Yarvik, można mieć pewność najwyższej jakości, doskonałej obsługi serwisowej oraz atrakcyjnej ceny.

Funkcjonalność 3G bez ograniczeń simlocka
Funkcjonalność 3G modelu Xenta 8c gwarantuje możliwość nawiązywania połączeń telefonicznych i wysyłania wiadomości tekstowych. Ponieważ urządzenie Xenta 8C 3G nie posiada simlocka, nie ma potrzeby zakupu nowej karty SIM. To z kolei sprawia, że w połączeniu z Bluetooth, GPS i – oczywiście – Wi-Fi, tablet Xenta 8c 3G to prawdziwie wielofunkcyjne urządzenie przenośne. Ponadto, jego bateria o pojemności 3700 mAh pozwala na użytkowanie go przez cały dzień, bez potrzeby dodatkowego ładowania.
Krótko mówiąc, Xenta 8c 3G to najlepszy wybór dla wszystkich tych, którzy zawsze i wszędzie chcą mieć gwarancję nieprzerwanej i niezawodnej łączności.
Moc funkcji
Xenta 8c 3G oferuje wszystkie te funkcje, których można oczekiwać od tabletu Yarvik z linii Xenta. Ponieważ to z ekranem tabletu użytkownicy mają najczęstszy i najdłuższy kontakt, dołożyliśmy starań, aby był on – ni mniej, ni więcej – doskonały. Rozdzielczość 1024 x 768 pikseli gwarantuje wyśmienitą jakość wyświetlania wszelkich zasobów, a współczynnik obrazu 4:3 pozwala na sprawne wyświetlanie dowolnych treści – od stron internetowych, po wszelkiego rodzaju filmy wideo.
Dzięki kamerze z przodu obudowy użytkownik może wykorzystać urządzenie Xenta 8c 3G do prowadzenia wideokonferencji, a kamera o rozdzielczości 2 megapikseli znajdująca się z tyłu obudowy umożliwia wykonywanie zdjęć i nagrywanie filmów. Wszystkie gromadzone zasoby mogą być zapisywane w pamięci o pojemności 8 GB. Gniazdo karty MicroSDHC™ pozwala na zwiększenie tej pojemności do maksymalnie 32 GB, tak że brak miejsca w pamięci już nigdy nie będzie problemem.
Atrakcyjne wzornictwo
Dopełnieniem funkcjonalności tabletu Xenta 8c 3G jest jego atrakcyjny wygląd. Dzięki niewielkim wymiarom (201 x 152 x 10 mm) i małej masie (417 g), model Xenta 8c 3G jest zarówno poręczny, jak i lekki. Ponadto, szeroka obudowa ekranu i powleczona gumą tylna osłona zapewniają pewny chwyt, co z kolei czyni tablet Xenta 8c 3G urządzeniem wprost stworzonym do przeglądania zasobów sieciowych, odtwarzania treści multimedialnych oraz czytania książek i prasy.
Dostępność
Tablet Xenta 8c 3G, TAB08-201 3G znajdzie się w sprzedaży z początkiem czerwca Tablet jest juz dostępny na polskim rynku.
2-letnia specjalna gwarancja Yarvik
Tablet Xenta 8c 3G dostarczany jest z darmową 2-letnią specjalną gwarancją Yarvik*. W przypadku wystąpienia awarii lub problemów technicznych, dla których Centrum serwisowe Yarvik nie może przedstawić rozwiązania przez telefon lub za pośrednictwem poczty e-mail, urządzenie jest odbierane w czasie i miejscu dogodnym dla klienta. Po przeprowadzeniu naprawy lub wymiany, urządzenie zostaje w taki sam sposób przekazane klientowi. Wszystko to bez dodatkowych opłat. Serwis gwarancyjny Yarvik (e-mail, infolinia) jest dostępny w języku polskim oraz w sześciu innych językach.


Tablet jest dostępny w sprzedaży w cenie sugerowanej 699,00 zł.

Komentarze zostały wyłączone