ERATO Verse

Małe koreczki w uszach od dobrej muzyki

Więcej...

Lanberg RO-120GE

Mały router do prostych zastosowań

Więcej...

Sennheiser IE 80S

Słuchawki bardzo uniwersalne

Więcej...

TP-LINK Archer C6

Transmisja danych z prędkością 1200 Mbp

Więcej...

UPS PowerWalker DC Secure Adapter 12V

Zasilacz z funkcją UPS-a

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Yarvik: Tablet czy smartfon?

Większość użytkowników korzysta z tabletów tylko w domowym zaciszu, a ze smartfonów będąc w drodze lub podróży. Dlatego Yarvik wprowadza model Xenta 8c 3G, Tab08-201 3G – urządzenie, które wypełnia niszę między tabletem a smartfonem.

Ten 8-calowy tablet to wyjątkowe połączenie zalet mobilności i swobody łączności charakterystycznych dla smartfona z funkcjonalnością dużego ekranu tabletu. A jako, że jest to urządzenie Yarvik, można mieć pewność najwyższej jakości, doskonałej obsługi serwisowej oraz atrakcyjnej ceny.

Funkcjonalność 3G bez ograniczeń simlocka
Funkcjonalność 3G modelu Xenta 8c gwarantuje możliwość nawiązywania połączeń telefonicznych i wysyłania wiadomości tekstowych. Ponieważ urządzenie Xenta 8C 3G nie posiada simlocka, nie ma potrzeby zakupu nowej karty SIM. To z kolei sprawia, że w połączeniu z Bluetooth, GPS i – oczywiście – Wi-Fi, tablet Xenta 8c 3G to prawdziwie wielofunkcyjne urządzenie przenośne. Ponadto, jego bateria o pojemności 3700 mAh pozwala na użytkowanie go przez cały dzień, bez potrzeby dodatkowego ładowania.
Krótko mówiąc, Xenta 8c 3G to najlepszy wybór dla wszystkich tych, którzy zawsze i wszędzie chcą mieć gwarancję nieprzerwanej i niezawodnej łączności.
Moc funkcji
Xenta 8c 3G oferuje wszystkie te funkcje, których można oczekiwać od tabletu Yarvik z linii Xenta. Ponieważ to z ekranem tabletu użytkownicy mają najczęstszy i najdłuższy kontakt, dołożyliśmy starań, aby był on – ni mniej, ni więcej – doskonały. Rozdzielczość 1024 x 768 pikseli gwarantuje wyśmienitą jakość wyświetlania wszelkich zasobów, a współczynnik obrazu 4:3 pozwala na sprawne wyświetlanie dowolnych treści – od stron internetowych, po wszelkiego rodzaju filmy wideo.
Dzięki kamerze z przodu obudowy użytkownik może wykorzystać urządzenie Xenta 8c 3G do prowadzenia wideokonferencji, a kamera o rozdzielczości 2 megapikseli znajdująca się z tyłu obudowy umożliwia wykonywanie zdjęć i nagrywanie filmów. Wszystkie gromadzone zasoby mogą być zapisywane w pamięci o pojemności 8 GB. Gniazdo karty MicroSDHC™ pozwala na zwiększenie tej pojemności do maksymalnie 32 GB, tak że brak miejsca w pamięci już nigdy nie będzie problemem.
Atrakcyjne wzornictwo
Dopełnieniem funkcjonalności tabletu Xenta 8c 3G jest jego atrakcyjny wygląd. Dzięki niewielkim wymiarom (201 x 152 x 10 mm) i małej masie (417 g), model Xenta 8c 3G jest zarówno poręczny, jak i lekki. Ponadto, szeroka obudowa ekranu i powleczona gumą tylna osłona zapewniają pewny chwyt, co z kolei czyni tablet Xenta 8c 3G urządzeniem wprost stworzonym do przeglądania zasobów sieciowych, odtwarzania treści multimedialnych oraz czytania książek i prasy.
Dostępność
Tablet Xenta 8c 3G, TAB08-201 3G znajdzie się w sprzedaży z początkiem czerwca Tablet jest juz dostępny na polskim rynku.
2-letnia specjalna gwarancja Yarvik
Tablet Xenta 8c 3G dostarczany jest z darmową 2-letnią specjalną gwarancją Yarvik*. W przypadku wystąpienia awarii lub problemów technicznych, dla których Centrum serwisowe Yarvik nie może przedstawić rozwiązania przez telefon lub za pośrednictwem poczty e-mail, urządzenie jest odbierane w czasie i miejscu dogodnym dla klienta. Po przeprowadzeniu naprawy lub wymiany, urządzenie zostaje w taki sam sposób przekazane klientowi. Wszystko to bez dodatkowych opłat. Serwis gwarancyjny Yarvik (e-mail, infolinia) jest dostępny w języku polskim oraz w sześciu innych językach.


Tablet jest dostępny w sprzedaży w cenie sugerowanej 699,00 zł.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube