Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

RAZER: Firma tworzy mikro-konsolę do gieri rozrywki z Android TV

Firma Razer™ tworząca urządzenia oraz oprogramowanie rozrywkowe zgodnie z motto „dla graczy, od graczy”, ogłosiła plany produkcji własnej mikro-konsoli. Nowe urządzenie, skonstruowane w oparciu o Android TV, posłuży do strumieniowania filmów, muzyki oraz aplikacji prosto na duży ekran. Podobnie jak większość pozostałych produktów Razera, głównym przeznaczeniem konsoli będą jednak gry.

Android TV to interfejs pozwalający wyszukiwać i wyświetlać interesujące treści na telewizorze. Mikro-konsola Razera może być obsługiwana za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej, kompatybilnej z każdym tabletem czy smartfonem z systemem Android. Dodatkowym ułatwieniem oferowanym przez Android TV jest kontrola głosem.
Dzięki bogatej historii w tworzeniu ultra-wydajnych systemów, kontrolerów, klawiatur czy myszek, Razer może wykorzystać swoje doświadczenie przy kreowaniu zupełnie nowego produktu. Firma dała się też poznać jako ceniony twórca oprogramowania do komunikacji, zwiększania wydajności czy personalizacji urządzeń, z którego korzysta 9 milionów aktywnych użytkowników.
To będzie konsola przyszłości” – komentuje Min-Liang Tan, współzałożyciel, CEO i dyrektor kreatywny Razer. „Zbudowana w oparciu o niesamowity interfejs Android TV od Google, nasza mikro-konsola spełni oczekiwania nie tylko hardkorowych i casualowych graczy, ale także miłośników muzyki, kina czy aplikacji społecznościowych. Efektem naszych prac będzie niesamowity i przystępny produkt.”
Nad mikro-konsolą pracuje wielokrotnie nagradzana ekipa inżynierów Razera – ta sama, która stworzyła potężne systemy PC: Razer Blade i Razer Blade Pro, wydajny gamingowy tablet Razer Edge, czy – ostatnio – projekt modularnego komputera Project Christine.
Mikro-konsola to już kolejny tegoroczny projekt Razera łączący w sobie wydajne komponenty z doskonałym oprogramowaniem. Smartband Razer Nabu zdobył nagrodę „Best of CES” – czwarte takie wyróżnienie dla produktów Razera w ciągu ostatnich dwóch lat.
Premiera mikro-konsoli Razer jest zaplanowana na jesień bieżącego roku.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube