Mio Pilot 15LM

Nawigacje ciągle na topie

Więcej...

Audictus Explorer

Słuchawki godne uwagi

Więcej...

Cooler Master CM310

Szyk i elegancja

Więcej...

Plantronics BackBeat FIT 305

Nie liczy się rozmiar tylko jakość

Więcej...

Audictus Winner

Winner znaczy zwycięzca

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ASUS: Nowe modele komputerów PC AiO

Nowe modele serii ET22 (ET2230 i ET2231) i ET20 (ET2030 i ET2031) z ekranami 21,5” i 19,5” to pierwsze w historii komputery ASUS AiO pozwalające na możliwość rozbudowy konfiguracji. Ponadto, charakteryzuje je wysoka wydajność, niezwykła łatwość obsługi, kompaktowe rozmiary oraz nowy, stylowy wygląd. To wszechstronne urządzenia do codziennej rozrywki i pracy dla całej rodziny.

Większa wydajność i możliwość rozszerzania pamięci
Modele ASUS serii ET22 i ET20 oferują większą wydajność dzięki najnowszym procesorom Intel 4 generacji, gwarantującym swobodny multitasking dla wszystkich aplikacji. Karty graficzne NVIDIA GeForce (do modelu GT820M) oparte są na zaawansowanej architekturze Kepler, która zapewnia bezproblemową edycję filmów, a także płynną animację i szybkość reakcji podczas gier. Specjalnie zaprojektowane wejście z tyłu komputera pozwala na samodzielne rozszerzenie pamięci operacyjnej w ciągu kilku sekund, korzystając z dwóch dostępnych gniazd DIMM.

Stylowa, kompaktowa konstrukcja
Komputery ASUS AiO PC słyną z uznanego, wielokrotnie nagradzanego wzornictwa – model ET2321 jest zdobywcą nagród 2014 CES Innovation Award i Taiwan Excellence Award. Do zdobycia wyróżnień przyczyniła się m.in. konstrukcja ASUS AiO, która ogranicza liczbę zewnętrznych przewodów do minimum, a jej smukła obudowa ma zaledwie 13 mm grubości. Ponadto, ruchoma podstawa i zawiasy w komputerach serii ET22 i ET20 mogą być ustawiane pod kątem od 5 do 25 stopni, zapewniając wygodę i komfort użytkowania.

Multidotykowa obsługa multimediów
Zarówno modele serii ET22 jak i ET20 zostały wyposażone w ekrany (16:9) podświetlane diodami LED oraz 10-punktowe matryce dotykowe, doskonale sprawdzające się podczas obsługi systemu Windows 8.1. W modelach ET2230 i ET2231 zastosowano 21,5” ekrany Full HD, w ET2030/ET2031 natomiast 19,5” ekrany HD. Wszystkie komputery ASUS AiO zapewniają niskie zużycie energii, jasny i wyrazisty obraz oraz głęboki poziom wyświetlanych detali.

Technologia ASUS SonicMaster odpowiada za głęboki i mocny bas oraz wyraziste brzmienie wokali. Rewelacyjne możliwości audio uzupełnia zestaw profesjonalnych narzędzi MaxxAudio Master by Waves nagrodzony w 2011 roku wyróżnieniem Technical GRAMMY Award.

Wygodna komunikacja i łączność
Komputery ASUS AiO serii ET22 i ET20 posiadają wbudowaną kamerę współpracującą z oprogramowaniem rozpoznającym gesty (HGRS), które precyzyjnie i niezawodnie interpretuje ruchy rąk z odległości do 5 metrów. Użytkownicy mogą odtwarzać piosenki i filmy, zmieniać ustawienia odtwarzacza, przybliżać i oddalać zdjęcia lub przewracać strony prezentacji. Wszystko to bez konieczności dotykania ekranu, klawiatury lub myszy.

Projektanci ASUS wiedzą, że we współczesnym domu roi się od różnych gadżetów. Dlatego opracowali funkcję ASUS Ai Charger, która pozwala na naładowanie baterii dowolnego urządzenia kompatybilnego z interfejsem USB nawet o 50 procent szybciej niż w przypadku standardowego gniazda tego typu. Również wtedy gdy komputer jest wyłączony.

Każdy komputer ASUS AiO PC jest oferowany z bezpłatnym, rocznym dostępem do 100GB przestrzeni dyskowej w serwisie ASUS Webstorage, zapewniając łatwy dostęp do plików i dokumentów w dowolnym momencie i na dowolnym urządzeniu.

Nowe komputery ASUS AiO wyposażono także w cztery gniazda USB 3.0 – to więcej niż jakikolwiek model konkurencyjnych marek dostępny na rynku. Standard SuperSpeed USB 3.0 umożliwia przesyłanie danych pomiędzy urządzeniami z nawet 10-krotnie wyższą szybkością niż interfejs USB 2.0. Modele serii ET22 i ET20 oferują również łatwe połączenie z dużymi ekranami telewizorów i monitorami przy pomocy złącza HDMI.

Specyfikacje techniczne:

ASUS ET2230/ET2231

ASUS ET2030/ET2031

ü21,5” pojemnościowy, 10-punktowy ekran dotykowy Full HD

üProcesor Intel Core (do i3)

üKarta graficzna NVIDIA GeForce (do GT820M)

üMożliwość rozszerzania pamięci

üInnowacyjna technologia obsługi gestami

üFunkcja Ai Charger zapewniająca nawet o 50% szybsze ładowanie

üDźwięk w technologii ASUS SonicMaster

üCztery gniazda USB 3.0

ü19,5” pojemnościowy, 10-punktowy ekran dotykowy HD+

üProcesor Intel Core (do i3)

üKarta graficzna NVIDIA GeForce (do GT820M)

üMożliwość  rozszerzania pamięci

üInnowacyjna technologia obsługi gestami

üFunkcja Ai Charger zapewniająca nawet o 50% szybsze ładowanie

üDźwięk w technologii ASUS SonicMaster

üCztery gniazda USB 3.0

Specyfikacje, zawartość i dostępność produktów mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji oraz mogą różnić się zależnie od kraju. Rzeczywiste osiągi mogą różnić się od podanych i są zależne od uruchomionych aplikacji, sposobu wykorzystania urządzenia, warunków środowiskowych oraz innych czynników.

 

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube