ADATA P10500

Kieszonkowy power bank

Więcej...

Fritz!Box 4040

Sympatyczny router do domu

Więcej...

Rapoo V500S

Mechaniczna klawiatura dla graczy

Więcej...

Lenovo Star Wars Jedi Challenges

Rozszerzona rzeczywistość od Lenovo

Więcej...

ADATA P20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

COOLER MASTER: Klawiatura Quick Fire Rapid-i dostępna w sprzedaży

Najnowsza klawiatura gamingowa Cooler Master Quick Fire Rapid-i jest już dostępna w sprzedaży w Polsce.

Model ten to wyjątkowe rozwiązanie, które wyróżnia się kompaktowymi gabarytami (klawiatura TKL – bez bloku numerycznego), zastosowaniem wytrzymałych i precyzyjnych przełączników mechanicznych Cherry MX oraz doskonałą jakością wykonania. Ponadto Quick Fire Rapid-i wykorzystuje unikalną i niezwykle efektowną technologię podświetlania klawiszy ActivLite.

Wyjątkowe podświetlenie klawiszy
Cooler Master Quick Fire Rapid-i wyposażony jest w 128 KB pamięci oraz dedykowany, 32-bitowy procesor ARM, który odpowiada m.in. za bardzo ciekawy, wędrujący wraz z naszymi palcami po klawiaturze, system podświetlania diodami LED – ActivLite. Użytkownik może także przełączać się pomiędzy pięcioma zdefiniowanymi trybami, z których każdy oferuje pięć poziomów jasności. Dodatkowo Quick Fire Rapid-i pozwala na zdefiniowanie czterech indywidualnych stylów podświetlenia, które zostaną zapisane bezpośrednio w pamięci klawiatury.

Funkcjonalność i ergonomia
Prosta i funkcjonalna konstrukcja, bazująca na przełącznikach Cherry MX, doskonale sprawdzi się nie tylko w grach. Klawiatura oferuje również szereg przydatnych funkcji i rozwiązań, w tym sterowanie multimediami za pomocą klawiszy funkcyjnych, technologię N Key Rollover (NKRO) umożliwiającą bezproblemowe korzystanie z kombinacji wieloklawiszowych czy opcję blokadę klawisza Windows. Ponadto niewielkie gabaryty, oraz odłączany kabel USB, pozwalają na wygodne transportowanie klawiatury w plecaku lub małej torbie podróżnej.

Dostępność
Klawiatura Quick Fire Rapid-i jest już dostępna w sprzedaży w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 419 złotych. Produkt objęty jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Specyfikacja techniczna

Typ przełączników

CHERRY MX Blue / Brown / Red

Technologia N Key Rollover

tak, w trybie Windows

Czas reakcji

1000 Hz / 1 ms

Pamięć

128 KB

Podświetlenie klawiszy

5 ustawień i 5 trybów

Blokada klawisza Windows

Tak

Klawisze do obsługi mediów

Tak (via klawisze funkcyjne)

Interfejs

Micro USB 2.0

Długość kabla

1,8 metra (w spec. oplocie, pozłacane końcówki)

Odłączany kabel USB

Tak

Wymiary

35,9 x 13, 8 x 3,9 cm

Waga

932 gram

Komentarze zostały wyłączone