Lenovo ThinkPad T480S

Mały komputer biznesowy

Więcej...

Goclever Sound Tube Rocket

Rakietowy głośnik

Więcej...

Genesis Neon 360

Wibrujące słuchawki dla graczy

Więcej...

Vordon DVR-195

Kamera i lusterko w jednym

Więcej...

Tenda Nova MW3

Router do sieć mesh

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

COOLER MASTER: Klawiatura Quick Fire Rapid-i dostępna w sprzedaży

Najnowsza klawiatura gamingowa Cooler Master Quick Fire Rapid-i jest już dostępna w sprzedaży w Polsce.

Model ten to wyjątkowe rozwiązanie, które wyróżnia się kompaktowymi gabarytami (klawiatura TKL – bez bloku numerycznego), zastosowaniem wytrzymałych i precyzyjnych przełączników mechanicznych Cherry MX oraz doskonałą jakością wykonania. Ponadto Quick Fire Rapid-i wykorzystuje unikalną i niezwykle efektowną technologię podświetlania klawiszy ActivLite.

Wyjątkowe podświetlenie klawiszy
Cooler Master Quick Fire Rapid-i wyposażony jest w 128 KB pamięci oraz dedykowany, 32-bitowy procesor ARM, który odpowiada m.in. za bardzo ciekawy, wędrujący wraz z naszymi palcami po klawiaturze, system podświetlania diodami LED – ActivLite. Użytkownik może także przełączać się pomiędzy pięcioma zdefiniowanymi trybami, z których każdy oferuje pięć poziomów jasności. Dodatkowo Quick Fire Rapid-i pozwala na zdefiniowanie czterech indywidualnych stylów podświetlenia, które zostaną zapisane bezpośrednio w pamięci klawiatury.

Funkcjonalność i ergonomia
Prosta i funkcjonalna konstrukcja, bazująca na przełącznikach Cherry MX, doskonale sprawdzi się nie tylko w grach. Klawiatura oferuje również szereg przydatnych funkcji i rozwiązań, w tym sterowanie multimediami za pomocą klawiszy funkcyjnych, technologię N Key Rollover (NKRO) umożliwiającą bezproblemowe korzystanie z kombinacji wieloklawiszowych czy opcję blokadę klawisza Windows. Ponadto niewielkie gabaryty, oraz odłączany kabel USB, pozwalają na wygodne transportowanie klawiatury w plecaku lub małej torbie podróżnej.

Dostępność
Klawiatura Quick Fire Rapid-i jest już dostępna w sprzedaży w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 419 złotych. Produkt objęty jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Specyfikacja techniczna

Typ przełączników

CHERRY MX Blue / Brown / Red

Technologia N Key Rollover

tak, w trybie Windows

Czas reakcji

1000 Hz / 1 ms

Pamięć

128 KB

Podświetlenie klawiszy

5 ustawień i 5 trybów

Blokada klawisza Windows

Tak

Klawisze do obsługi mediów

Tak (via klawisze funkcyjne)

Interfejs

Micro USB 2.0

Długość kabla

1,8 metra (w spec. oplocie, pozłacane końcówki)

Odłączany kabel USB

Tak

Wymiary

35,9 x 13, 8 x 3,9 cm

Waga

932 gram

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube