Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

AXIS: Kamera sieciowa w technologii 4K Ultra HD na targach IFSEC w Londynie

Axis Communications, światowy lider rynku sieciowych systemów wizyjnych, zaprasza na targi zabezpieczeń IFSEC International, gdzie zaprezentuje swoje najnowsze rozwiązania dla nadzoru wizyjnego.

Wśród wielu nowatorskich propozycji AXIS zaprezentuje m.in. wykorzystanie technologii 4K Ultra HD w kamerach serii AXIS P14, najnowszą wersję oprogramowania AXIS Camera Station oraz efekty uzyskane dzięki zastosowaniu technologii Lightfinder i WDR z dynamicznym przechwytywaniem obrazu.

Podczas planowanej na 17 czerwca konferencji prasowej zaprezentowana zostanie technologia 4K Ultra HD, która gwarantuje czterokrotnie wyższą rozdzielczość od najpowszechniejszego obecnie standardu HDTV 1080p. Zdefiniowana i zatwierdzona przez Międzynarodową Unię Telekomunikacyjną (ITU) ultra wysoka rozdzielczość wynosi 3840×2160 pikseli przy 30 klatkach na sekundę. „Użycie kamer zgodnych ze standardem 4K Ultra HD pozwoli na powiększenie wybranych fragmentów obrazu bez pogorszenia rozróżnialności szczegółów obrazu” – mówi Jan Grusznic, Sales Engineer Axis Communications. „Szczególnie dumni jesteśmy z jakości obrazu jaki zapewnia konkurencyjny model AXIS P1428-E o rozdzielczości 4K Ultra HD, który naszym zdaniem wprowadza unikalne możliwości w zakresie jeszcze skuteczniejszego nadzoru wizyjnego” – dodaje. Poza serią kamer AXIS P14 typu bullet, zaprezentowane zostanie kilka innych najnowszych modeli kamer m.in. AXIS Q3505, AXIS P32, seria AXIS M10 oraz AXIS Q1615.

Szukający innowacyjnych rozwiązań w zarządzaniu materiałem wizyjnym, będą mieli możliwość poznania najnowszej wersji oprogramowania AXIS Camera Station. Łączy ono łatwą instalację i intuicyjny interfejs z zaawansowanymi funkcjami umożliwiającymi efektywną analizę i identyfikację w wysokiej rozdzielczości.

Zainteresowani współpracą z Axis Communications będą mogli natomiast zapoznać się z możliwościami, jakie otwiera przystąpienie do programów partnerskich - Axis Channel Partner Program. Jednym z nich jest Architecture and Engineering Program, który oferuje dostęp do zestawu narzędzi pomocniczych przeznaczonych dla architektów sieci, inżynierów i konsultantów projektujących systemy bezpieczeństwa oparte o IP oraz tworzących ich specyfikacje.

Na stoisku (E1000) Axis Communications towarzyszyć będzie pięciu kluczowych partnerów - Digital Barriers, IPS Intelligent Video Analytics, Wavestore, Fält Communications oraz Observit.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube