ADATA HD710 Pro

Wytrzymały dysk dla mobilnych

Więcej...

Logitech Z200 Stereo Speakers

Eleganckie głośniki do komputera

Więcej...

ADATA SD600

Dysk kieszonkowy

Więcej...

Cooler Master Masterkeys Pro S

Klawiatura dla prawdziwych graczy

Więcej...

E’NOD Waveport

Słuchawki dla aktywnych

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

AVM: FRITZ!WLAN Repeater 450E już dostępny na polskim rynku

FRITZ WLAN Repeater 450E jest nowym produktem AVM do szybkiego i łatwego zwiększania zakresu sieci bezprzewodowych. Nowy repeater zapewnia szybkie i stabilne połączenia bezprzewodowe w paśmie 2,4 GHz z prędkością do 450 Mbit/s.

Za pomocą gigabitowego portu LAN do stworzonej domowej sieci można podłączyć urządzenia sieciowe nie posiadające funkcji bezprzewodowego WLAN. Dzięki swej kompaktowej budowie, repeater może być używany w dowolnym gniazdku elektrycznym. Interfejs użytkownika obsługuje następujące języki: polski, angielski, francuski, niemiecki, włoski i hiszpański.

Szybki bezprzewodowy N - wysoka przepustowość danych
Nowy FRITZ!WLAN Repeater 450E wykorzystuje zalety najnowszej generacji Wireless N do szybkiej, bezprzewodowej transmisji danych, tak aby osiągnąć prędkość transferu do 450 Mbit/s w paśmie o częstotliwości 2,4 GHz. FRITZ!WLAN Repeater 450E jest idealny do rozszerzenia zasięgu istniejących sieci bezprzewodowych, ponieważ wspiera różne standardy radiowe: 802.11n/g/b. Dzięki technologii MIMO (Multiple Input Multiple Output) oraz wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technologicznych, zasięg i szybkość transmisji danych jest znacznie wyższa niż w przypadku wcześniejszych rozwiązań opartych na standardzie 11n.

Elastyczne zastosowanie dzięki gigabitowemu portowi LAN
Gigabitowy port LAN umożliwia podłączanie do sieci domowej dowolnych urządzeń sieciowych, takich jak telewizory, konsole do gier, odtwarzacze Blu-ray lub drukarki. Alternatywnie, w trybie mostka „LAN bridge“ FRITZ!WLAN Repeater 450E może być połączony z routerem za pomocą kabla sieciowego lub połączenia powerline. Dzięki temu sygnał może być przesyłany nawet w przypadku dużych odległości.
W tym trybie FRITZ!WLAN Repeater 450E funkcjonuje jako bezprzewodowy punkt dostępu (access point), zapewniając szybkość transmisji danych do 450 Mbit/s w paśmie radiowym 2,4 GHz.

Łatwa instalacja - maksymalne bezprzewodowe bezpieczeństwo - idealny w połączeniu z FRITZ!Box
Specjalnie zaprojektowana kompaktowa obudowa repeatera pozwala używać go w dowolnych gniazdkach elektrycznych. Do obsługi nie są potrzebne żadne dodatkowe przewody lub specjalne urządzenia. Maksymalne bezpieczeństwo FRITZ!WLAN Repeater 450E zapewniają najnowsze metody szyfrowania takie jak: WPA2 (802.11i). FRITZ!WLAN Repeater 450E doskonale współpracuje z innymi urządzeniami FRITZ!Box obsługującymi bezprzewodową sieć LAN, w tym z routerami FRITZ!Box 7490, 7390, 7272, 3272 i 3390. Dzięki funkcji WPS (Wi-Fi Protected Setup) repeater sam instaluje się za pomocą jednego przycisku. Repeater może przyjąć dowolne ustawienia z routera FRITZ!Box np. bezprzewodowej usługi „LAN night” czy bezprzewodowego dostępu dla gości.

Krótka charakterystyka:
• Łatwo i szybko zwiększa zasięg sieci bezprzewodowej
• Standard Wireless N z prędkością do 450 Mbit s w paśmie 2,4 GHz dla szybkich połączeń bezprzewodowych
• Współpracuje ze wszystkimi typowymi routerami WLAN (dla standardów radiowych: 802.11n/g/b)
• Maksymalne bezpieczeństwo WLAN z szyfrowaniem WPA2
• Funkcja Wi-Fi Protected Setup (WPS), łatwa i bezpieczna konfiguracja sieci WLAN za pomocą jednego przycisku
• Szybkie wykrywanie optymalnej pozycji za pomocą wyświetlacza jakości sieci bezprzewodowej przedstawiającego pole sygnału sieci na pięciu diodach LED
• Urządzenia podłączone do gigabitowego portu LAN (drukarki, odtwarzacze, itp.) otrzymują funkcjonalność bezprzewodowej sieci LAN
• Kompaktowa obudowa zapewnia stosowanie w dowolnym gniazdku

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube