ERATO Verse

Małe koreczki w uszach od dobrej muzyki

Więcej...

Lanberg RO-120GE

Mały router do prostych zastosowań

Więcej...

Sennheiser IE 80S

Słuchawki bardzo uniwersalne

Więcej...

TP-LINK Archer C6

Transmisja danych z prędkością 1200 Mbp

Więcej...

UPS PowerWalker DC Secure Adapter 12V

Zasilacz z funkcją UPS-a

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

AKG: Premiera serii AKG Y w Berlinie

Europejska premiera słuchawek z serii AKG Y odbywa się dzisiaj (wtorek, 10 czerwca 2014 roku) w Berlinie. To wyjątkowe pod wieloma względami wydarzenie gromadzi w jednym miejscu twórców i miłośników doskonałego brzmienia oraz przedstawicieli marki AKG. Dla audiofilów z Polski dodatkową atrakcją jest fakt, że projektantem nowej serii słuchawek jest Polak – Rafał Czaniecki.

Nowa linia słuchawek, którą proponuje AKG, łączy w sobie doskonałą jakość brzmienia, potwierdzoną wieloletnim doświadczeniem tej firmy, ekspresyjny styl i niebywałą funkcjonalność. Zdobywające nagrody i wyróżniane na ceremoniach Grammy® za jakość dźwięku, modne i lekkie słuchawki AKG, zostały opracowane z myślą o młodych, wymagających odbiorcach. Nowa odsłona logo jest dynamiczna i doskonale komponuje się z różnorodnością kolorystyczną modeli AKG Y40, AKG Y45BT oraz AKG Y55.
Firma AKG od lat inspiruje artystów jakością dźwięku znaną z wierności i dokładności. Proponowana linia AKG Y to lekkie słuchawki nauszne o wyrazistym stylu i bezbłędnych basach. Są idealnie dostosowane do życia w biegu. Zapewniają czyste i prawdziwie inspirujące brzmienie, które uwalnia kreatywność. Doskonale sprawdzają się w podróży. Trwałe, precyzyjne, wygodne, lekkie, elastyczne, kompaktowe – tak można opisać AKG Y. Zamknięte muszle izolują dźwięki otoczenia pozwalając na pełny relaks i skupienie na muzyce. Odłączany przewód o długości 1,2 m oraz mechanizm składania 3D-Axis i miękki futerał zapewniają łatwość transportu i przechowywania słuchawek, które stworzono z myślą o użytkowaniu ich w warunkach zewnętrznych.
Jest wiele dobrych słuchawek, ale niewiele posiada rekomendacje jakości dźwięku AKG, szczycącego się 65-letnim doświadczeniem. To dźwięk doceniany przez muzyków na całym świecie – niebanalny i charakterystyczny.
Na szczególną uwagę zasługuje model AKG Y45BT. Skrywa on w sobie całkiem nową koncepcję – w inteligentnej konstrukcji łączy niezrównaną jakość dźwięku z funkcjonalnością i komfortem użytkowania. To większa wygoda i nowe możliwości komunikacji za sprawą bezprzewodowej technologii Bluetooth®. Elementy sterowania głośnością i mikrofonem oraz pilot zamocowano przy muszlach. Model wyposażono też w port USB do ładowania akumulatora oraz mechanizm składania słuchawek 3D-Axis i miękki pokrowiec, które zapewniają bezpieczny transport. Jeśli chodzi o odtwarzaną muzykę, wymagamy najwyższej jakości. To pokazuje, kim naprawdę jesteśmy. Decydując się na AKG Y45BT wybieramy słuchawki nauszne, zamknięte w zgrabnej konstrukcji, oferujące wysoką jakość dźwięku, swobodę i funkcjonalność dzięki technologii bezprzewodowej Bluetooth®. Korzystając z akumulatora można bezprzewodowo słuchać muzyki nawet przez 8 godzin.
Wszystkie trzy modele z serii AKG Y (AKG Y40, AKG Y45BT, AKG Y55) to propozycja doskonałego brzmienia połączona z nowym designem wprowadzającym intensywne, nasycone kolory. Radość, optymizm i otwartość na nowe idee to dodatkowe elementy, które towarzyszą tej unikatowej serii słuchawek.

AKG Y40 – posłuchaj, jak spełniają się Twoje marzenia. Składane słuchawki nauszne typu mini z uniwersalnym mikrofonem/pilotem zdalnego sterowania oraz przetwornikami 40 mm. To wysokiej klasy dźwięk w stylowych słuchawkach zapewniających prawdziwą funkcjonalność mobilną oraz wysoki komfort przenoszenia.
Zawartość zestawu:
- 1 para słuchawek nausznych AKG Y40
- Odłączany przewód audio z uniwersalnym trzyprzyciskowym pilotem zdalnego sterowania i mikrofonem
- Miękki pokrowiec podróżny
Specyfikacja:
Rodzaj i konstrukcja: słuchawki nauszne
System: dynamiczny
Kolory: czarny z niebieskimi akcentami, czarny z żółtymi akcentami, czarny antracytowy
Zakres częstotliwości: 16 Hz do 22 kHz
Efektywność: 120 dB SPL/V
Impedancja wejścia: 32 omy
Maks. moc wejścia: 100 mW
Masa netto (bez przewodu): 133 g
Przewód: 3-przyciskowy pilot zdalnego sterowania, odłączany przewód 1,2 m
Główne złącze: wtyczka typu jack 3,5 mm

AKG Y45BT – uwolnij swoją kreatywną energię. To znakomity dźwięk, innowacyjna konstrukcja i ekstremalna mobilność. Zapewniają swobodę korzystania z muzyki, niczym nieskrępowany komfort poruszania się oraz małą wagę urządzenia i technologię bezprzewodową. Elementy sterowania głośnością i mikrofonem oraz pilot zamocowano przy muszlach wyposażonych w przetworniki o średnicy 40 mm.
Zawartość zestawu:
- 1 para nausznych słuchawek AKG Y45BT z technologią Bluetooth®
- Odłączany kabel audio
- Kabel USB do ładowania akumulatora
- Miękki pokrowiec podróżny
Specyfikacja:
Rodzaj i konstrukcja: słuchawki nauszne z technologią Bluetooth®.
System: dynamiczny
Kolory: czarny z szarymi akcentami, biały z beżowymi akcentami
Rodzaj łącza Bluetooth®: AAC i aptx
Zakres częstotliwości: 17 Hz do 20 kHz
Efektywność: 120 dB SPL/V
Impedancja wejścia: 32 omy
Maks. moc wejścia: 100 mW
Masa netto (bez przewodu): 149,5 g
Przewód: odłączany kabel 1,2 m
Kabel obejściowy: 1,0 m
Główne złącze: gniazdo typu jack 3,5 mm

AKG Y55 – Skup się na dźwięku! Słuchawki nauszne oferujące najwyższej jakości dźwięk z wzmocnionym odsłuchem basów. Posiadają uniwersalny, zdalny pilot z mikrofonem, by mieć nieskrępowany dostęp do wszystkich funkcji oraz odczepiany kabel i przejściówkę. Sprytny mechanizm składania 3D-Axis ułatwia transport i przechowywanie. Słuchawki dostępne są w czterech wersjach kolorystycznych.
Zawartość zestawu:
1 para słuchawek nausznych AKG Y55
1 odłączany kabel z wbudowaną funkcją jednoprzyciskowego sterowania/mikrofonu
Przejściówka
Miękki pokrowiec podróżny
Specyfikacja:
Rodzaj i konstrukcja: słuchawki nauszne typu DJ, zamknięte
System: dynamiczny
Kolory: niebieski, czerwony, czarny, biały
Zakres częstotliwości: 16 Hz do 24 kHz
Efektywność: 115 dB SPL/V
Impedancja wejścia: 32 omy
Masa netto (bez przewodu): 450 g
Przewód: przewód w 99,99% beztlenowy o długości 1,2 m
Główne złącze: pozłacana wtyczka typu jack 3,5 mm

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube