Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

HAMA: Dystrybucji Beats by Dr. Dre

Kilka dni temu firma Apple zakupiła Beats Electronics. Jak ta transakcja przełoży się na współpracę z oficjalnym dystrybutorem akcesoriów Beats by Dr. Dre w Polsce?

Beats Electronics to marka odgrywająca pierwszoplanową rolę w świecie muzyki oraz mody. Słuchawki z charakterystyczną literką „b” noszą m.in. znani piłkarze - Neymar, ikony popkultury - Lady Gaga, Lil Wayne, czy gwiazdy amerykańskiego basketu - LeBron James. Stylistyka wykonania, doskonałe brzmienie, a także postać legendarnego rapera Dr. Dre, współwłaściciela marki, sprawiły, że produkty Beats znajdują wielu nabywców w ponad 180 krajach. W ubiegłym roku przychody ze sprzedaży kultowych słuchawek oscylowały wokół mld USD. Jak wynika z danych NPD marka Beats kontroluje 56 procent amerykańskiego rynku słuchawek klasy premium, cena powyżej 100 USD, oraz blisko 30 procent całego rynku słuchawek w Stanach Zjednoczonych. Dr. Dre oraz Jimmy lovine, twórcy spektakularnego sukcesu marki, dołączą do zespołu Apple.
- Muzyka jest ważną częścią naszego życia i zajmuje specjalne miejsce w sercu Apple. Dlatego zamierzamy w nią inwestować, tworząc doskonały zespół, potrafiący opracować najbardziej innowacyjne produkty oraz usługi muzyczne na świecie – mówi Tim Cook, CEO Apple.
Z kolei Jimmy lovine przyznaje, że kiedy zakładał firmę był zainspirowany zdolnościami Apple w zakresie łączenia technologii i kultury.
Głębokie zaangażowanie Apple w świat fanów muzyki, artystów jest czymś specjalnym – dodaje Jimmy lovine.
W Polsce nadal oficjalnym dystrybutorem marki Beats by Dr. Dre pozostanie Hama.
- Cieszymy się z pozyskania takiego partnera jak Apple. Mamy nadzieję, że ta współpraca wprowadzi dużo pozytywnych aspektów. Jednocześnie mogę zapewnić, że dystrybucja oraz serwis produktów Beats prowadzony przez Hama Polska pozostanie jak dotąd na najwyższym poziomie – mówi Maciej Kramer, Kierownik Marketingu i Reklamy w Hama Polska.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube