Notatnik elektroniczny LCD Forever

Ciekawy sposób notowania

Więcej...

Forever VRB-200

Wirtualna rzeczywistość z dźwiękiem

Więcej...

Genesis Argon 570

Słuchawki nie tylko do komputera

Więcej...

Genesis Rhod 400 RGB

Klawiatura z pełną kolorstyką podświetlenia

Więcej...

Genesis Argon 500

Cecha szczególna: duża uniwersalność

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

GIGABYTE: Autorskie systemy chłodzenia dla kart graficznych

GIGABYTE, wiodący producent podzespołów komputerowych oraz urządzeń peryferyjnych dla graczy, w trakcie rozpoczynających się targów Computex 2014, zaprezentuje autorskie systemy chłodzenia dedykowane dla kart graficznych - WINDFORCE i WATERFORCE.

Pierwsza z propozycji to wersja rozwojowa znanego i cieszącego się dobrą renomą systemu chłodzenia powietrzem WINDFORCE. W najnowszej edycji, noszącej oznaczenie WINDFORCE 600 Watt Edition, wprowadzonych zostało szereg modernizacji i usprawnień. Przeprojektowano m.in. łopatki wentylatorów oraz zoptymalizowano, w celu uzyskania jak najlepszego współczynnika oddawania ciepła, kształt żeberek radiatora. Ponadto zastosowano także nowe, kompozytowe ciepłowody. Dzięki wprowadzonym ulepszeniom WINDFORCE 600 Watt Edition, w porównaniu do referencyjnego rozwiązania, gwarantuje o 33 procent wyższą efektywność w odprowadzaniu ciepła. Drugą z nowości GIGABYTE, prezentowanych na targach Computex 2014, będzie system chłodzenia cieczą typu all-in-one – WATERFORCE, który przeznaczony jest dla trzech kart graficznych GeForce GTX 780 Ti działających w trybie 3-way SLI. WATERFORCE, oprócz niesamowitej wydajność i wysokie kultury pracy oferuje również intuicyjne oraz wygodne sterowanie za pomocą rozbudowanego panelu zewnętrznego. 

WINDFORCE 600W – wydajny system chłodzenia powietrzem
Jednym z kluczowych elementów kart graficznych GIGABYTE jest wydajny i efektywny system chłodzenia. Połączenie wieloletniego doświadczenia oraz sprawdzonych technologii umożliwiło zbudowanie jednego z najlepszych na rynku rozwiązań wykorzystującyh chłodzenie powietrzem – GIGABYTE WINDFORCE. Najnowsza odsłona tego autorskiego systemu, WINDFORCE 600 Watt Edition, pozwala na skuteczne chłodzenie kart graficznych wydzielających nawet do 600W energii cieplnej.

- Technologia “Triangle Cool” - Dzięki wykorzystaniu opatentowanej technologii “Triangle Cool” system chłodzenia WINDFORCE 600W oferuje znacznie lepsze odprowadzanie ciepła. W porównaniu do tradycyjnych rozwiązań wydajność wzrasta nawet do 35%.
- Zwiększony przepływ powietrza - Specjalnie zaprojektowane łopatki wentylatorów gwarantują zwiększoną wydajność (lepsze chłodzenie) przy jednoczesnym ograniczeniu turbulencji. W przypadku konstrukcji GIGABYTE wzrost przepływu powietrza może sięgnąć do 23%.
- Poprawione odprowadzanie ciepła - Kolejną innowacją GIGABYTE jest ulepszona konstrukcja żeberek wentylatora. Dzięki wprowadzonym optymalizacjom wzrasta współczynnik odprowadzania ciepła z powierzchni radiatora.
- Kompozytowe rurki cieplne - Ostatnim elementem systemu chłodzenia WINDFORCE 600W są kompozytowe rurki cieplne, które odpowiadają za znacznie efektywniejsze oddawanie ciepła z powierzchni karty graficznej. Według przeprowadzonych badań rozwiązanie takie pozwala na 29% wzrost wydajności chłodzenia.
Dwuslotowy GIGABYTE WINDFORCE 600W to jeden z najlepszych na rynku systemów chłodzenia powietrzem przeznaczonych dla kart graficznych.

WATERFORCE – system chłodzenia cieczą typu all-in-one
System WATERFORCE został zaprojektowany specjalnie z myślą o graczach marzących o cichym i wyjątkowo wydajnym komputerze PC. Rozwiązanie GIGABYTE to bezproblemowe chłodzenie trzech kart graficznych pracujących w trybie 3-way SLI, z uwzględnieniem GPU, pamięci czy układów MOSFET. Ponadto WATERFORCE wyposażony jest w zewnętrzny panel kontrolny umożliwiający intuicyjne sterowanie pracą systemu chłodzenia dla każdej z trzech kart z osobna.
-  Wydajne i ciche chłodzenie - WATERFORCE, w porównaniu do standardowego chłodzenia wykorzystywanego w kartach graficznych pracujących w trybie 3-way SLI, zapewnia o 42,9% niższą temperaturę oraz o 13,1 dB niższy poziom generowanego hałasu
Intuicyjny panel kontrolny
GIGABYTE WATERFORCE to pierwszy na świecie system chłodzenia cieczą dedykowany dla rozwiązań typu multi-GPU.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube