Genesis Krypton 700

Bardzo kolorowa mysz

Więcej...

Genesis Vanad 750

Mouse bungee godny uwagi

Więcej...

DOD LS475W

Wideorejestrator samochodowy z GPS

Więcej...

Cooler Master MasterMouse S

Prosta mysz dla graczy

Więcej...

Genesis Radon 600 Virtual 7.1 Headset

Słuchawki z dźwiękiem 7,1

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Sklep z dronami

Gearbest  promotion

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

GIGABYTE: Autorskie systemy chłodzenia dla kart graficznych

GIGABYTE, wiodący producent podzespołów komputerowych oraz urządzeń peryferyjnych dla graczy, w trakcie rozpoczynających się targów Computex 2014, zaprezentuje autorskie systemy chłodzenia dedykowane dla kart graficznych - WINDFORCE i WATERFORCE.

Pierwsza z propozycji to wersja rozwojowa znanego i cieszącego się dobrą renomą systemu chłodzenia powietrzem WINDFORCE. W najnowszej edycji, noszącej oznaczenie WINDFORCE 600 Watt Edition, wprowadzonych zostało szereg modernizacji i usprawnień. Przeprojektowano m.in. łopatki wentylatorów oraz zoptymalizowano, w celu uzyskania jak najlepszego współczynnika oddawania ciepła, kształt żeberek radiatora. Ponadto zastosowano także nowe, kompozytowe ciepłowody. Dzięki wprowadzonym ulepszeniom WINDFORCE 600 Watt Edition, w porównaniu do referencyjnego rozwiązania, gwarantuje o 33 procent wyższą efektywność w odprowadzaniu ciepła. Drugą z nowości GIGABYTE, prezentowanych na targach Computex 2014, będzie system chłodzenia cieczą typu all-in-one – WATERFORCE, który przeznaczony jest dla trzech kart graficznych GeForce GTX 780 Ti działających w trybie 3-way SLI. WATERFORCE, oprócz niesamowitej wydajność i wysokie kultury pracy oferuje również intuicyjne oraz wygodne sterowanie za pomocą rozbudowanego panelu zewnętrznego. 

WINDFORCE 600W – wydajny system chłodzenia powietrzem
Jednym z kluczowych elementów kart graficznych GIGABYTE jest wydajny i efektywny system chłodzenia. Połączenie wieloletniego doświadczenia oraz sprawdzonych technologii umożliwiło zbudowanie jednego z najlepszych na rynku rozwiązań wykorzystującyh chłodzenie powietrzem – GIGABYTE WINDFORCE. Najnowsza odsłona tego autorskiego systemu, WINDFORCE 600 Watt Edition, pozwala na skuteczne chłodzenie kart graficznych wydzielających nawet do 600W energii cieplnej.

- Technologia “Triangle Cool” - Dzięki wykorzystaniu opatentowanej technologii “Triangle Cool” system chłodzenia WINDFORCE 600W oferuje znacznie lepsze odprowadzanie ciepła. W porównaniu do tradycyjnych rozwiązań wydajność wzrasta nawet do 35%.
- Zwiększony przepływ powietrza - Specjalnie zaprojektowane łopatki wentylatorów gwarantują zwiększoną wydajność (lepsze chłodzenie) przy jednoczesnym ograniczeniu turbulencji. W przypadku konstrukcji GIGABYTE wzrost przepływu powietrza może sięgnąć do 23%.
- Poprawione odprowadzanie ciepła - Kolejną innowacją GIGABYTE jest ulepszona konstrukcja żeberek wentylatora. Dzięki wprowadzonym optymalizacjom wzrasta współczynnik odprowadzania ciepła z powierzchni radiatora.
- Kompozytowe rurki cieplne - Ostatnim elementem systemu chłodzenia WINDFORCE 600W są kompozytowe rurki cieplne, które odpowiadają za znacznie efektywniejsze oddawanie ciepła z powierzchni karty graficznej. Według przeprowadzonych badań rozwiązanie takie pozwala na 29% wzrost wydajności chłodzenia.
Dwuslotowy GIGABYTE WINDFORCE 600W to jeden z najlepszych na rynku systemów chłodzenia powietrzem przeznaczonych dla kart graficznych.

WATERFORCE – system chłodzenia cieczą typu all-in-one
System WATERFORCE został zaprojektowany specjalnie z myślą o graczach marzących o cichym i wyjątkowo wydajnym komputerze PC. Rozwiązanie GIGABYTE to bezproblemowe chłodzenie trzech kart graficznych pracujących w trybie 3-way SLI, z uwzględnieniem GPU, pamięci czy układów MOSFET. Ponadto WATERFORCE wyposażony jest w zewnętrzny panel kontrolny umożliwiający intuicyjne sterowanie pracą systemu chłodzenia dla każdej z trzech kart z osobna.
-  Wydajne i ciche chłodzenie - WATERFORCE, w porównaniu do standardowego chłodzenia wykorzystywanego w kartach graficznych pracujących w trybie 3-way SLI, zapewnia o 42,9% niższą temperaturę oraz o 13,1 dB niższy poziom generowanego hałasu
Intuicyjny panel kontrolny
GIGABYTE WATERFORCE to pierwszy na świecie system chłodzenia cieczą dedykowany dla rozwiązań typu multi-GPU.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube