ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

CREATIVE: Coś dla PlayStation4

Właściciele konsol do gier stanowią coraz liczniejszą grupę użytkowników produktów Creative. W ostatnim czasie szczególnie szybko rośnie popyt na produkty kompatybilne z PlayStation 4.

Konsole do gier w szybkim tempie zyskują nowych zwolenników. Świadczy o tym chociażby spektakularny sukces PlayStation 4. Sony sprzedało już ponad 7 milionów egzemplarzy tego urządzenia. Z myślą o tej grupie odbiorców Creative oferuje wysokiej klasy słuchawki oraz procesor dźwięku przestrzennego Sound Blaster 3D. Właściciele PS4, pragnący poprawić doznania dźwiękowe podczas gier, mają do wyboru kilka modeli słuchawek, które łączą się z PS 4 przez 4 biegunowe złącze audio 3,5 mm w trybie analogowym.
Słuchawki Sound Blaster EVO ZxR oraz EVO Zx posiadają wbudowany procesor dźwięku SB-Axx1 oraz dwukanałowy mikrofon. Cenne uzupełnienie stanowi pakiet SBX Pro Studio, służący do modyfikacji ustawień dźwięku, pozwalający idealnie dopasować brzmienie do źródła nadawania. Atutem obu modeli są wysokiej klasy przetworniki Full Spectrum. W przypadku Sound Blaster EVO ZxR posiadają one średnicę 50 mm, zaś EVO Zx – 40 mm.
Kolejną parę słuchawek tworzą bardzo popularne wśród graczy modele Sound Blaster Tactic 3D Fury oraz Tactic 3D Omega. Pierwszy z zestawów zawiera kartę dźwiękową USB, 40 mm przetworniki FullSpectrum i oprogramowanie SBX Pro Studio. Gracze docenią specjalną funkcję Scout Mode, pozwalającą lepiej zlokalizować rywali na polu bitwy. Dołączone oprogramowanie pozwala na personalizację dźwięku oraz tworzenie profilów ustawień. Drugi z wymienionych modeli posiada 50 mm przetworniki, a jego funkcjonalność jest zbliżona do Sound Blaster Tactic 3D Fury.
Ofertę dla użytkowników konsoli PS4 uzupełniają słuchawki Sound Blaster Recon3D Omega Wireless. To rozwiązanie dla graczy przywiązujących wagę do najdrobniejszych detali. Zestaw słuchawkowy posiada przetworniki o średnicy 50 mm. W urządzenie wbudowano czterordzeniowy procesor dźwięku i głosu - Sound Core3D. Atutem tego rozwiązania jest wysoka jakość dźwięku oferowana w technologii Sound Blaster, niezależna od platformy wykorzystywanej do gier. Układ bazuje na technologii SBX Pro Studio, gwarantującej realistyczny dźwięk.

- Użytkownicy konsol do gier to dla Creative bardzo ważna grupa klientów. Zauważamy, że coraz więcej fanów gier przesiada się z komputerów PC na konsole. Doskonale widać to na przykładzie wyników sprzedaży PS4. Użytkownicy konsol mają zazwyczaj dość wysokie wymagania i chętnie rozbudowują swoje zestawy, sięgając po akcesoria z wyższej półki. Mamy nadzieję, że oferta Creative sprosta ich oczekiwaniom – mówi Rafał Herman, dyrektor handlowy Creative w Polsce
Ceny:
Słuchawki Sound Blaster EVO ZxR 1199PLN
Słuchawki Sound Blaster EVO Zx 899PLN
Słuchawki Sound Blaster Tactic 3D Fury 269PLN
Słuchawki Sound Blaster Tactic 3D Omega 649PLN
Słuchawki Sound Blaster Recon3D Omega Wireless 999PLN

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube