Lenovo IdeaPad 720

Elegancki notebook w średniej cenie

Więcej...

Genesis Xenon 400

Sprawna mysz to podstawa

Więcej...

ROG Strix Fusion Wireless

Wysoka jakość i dobre brzmienie

Więcej...

Cooler Master MasterBox Lite 5

Prosta ale elegancka

Więcej...

Fury Thunderjet Gaming Combo Set

3 w 1 czyli wygodny pakiet dla gracza

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

PALIT: Karta GeForce GT 740 OC Edition

Palit Microsystems Ltd, wiodący producent kart graficznych przedstawia nową kartę GT 740 z serii 700 - Palit GeForce GT 740. Dzięki obsłudze FXAA, PhysX I najnowszych technologii NVIDIA, Palit GeForce GT 740 pozwala użytkownikom cieszyć się większą wydajnością i grafiką o najwyższej jakości.

Wyposażony w pamięć o taktowaniu 5GHz i pojemności 1GB/2GB GDDR5 oraz częstotliwość taktowania podwyższoną o 65MHz z 993MHz do 1058MHz, Palit GT 740 OC Edition może średnio zwiększyć wydajność o 5% w porównaniu do standardowej wersji karty GT740, a ponadto 4x w porównaniu do zintegrowanych kart graficznych. Palit GT 740 pozwala cieszyć się błyskawiczną szybkością, płynnym przeglądaniem internetu, wygodną edycją plików graficznych i video, oraz rozgrywkami na poziomie nieosiągalnym dla zintegrowanych kart graficznych..

Zalety kart Palit GeForce GT 740:
WYDAJNIEJSZE KORZYSTANIE Z MULTIMEDIÓW - GeForce GT 740 przewyższa wydajnościowo zintegrowane karty graficzne przy przeglądaniu Internetu, obróbce zdjęć i plików video.
WYŻSZA JAKOŚĆ GIER - Komputery wyposażone w karty GeForce GT 740 umożliwiają rozgrywkę na poziomie nieosiągalnym dla zintegrowanych kart graficznych.

Dzięki obsłudze najnowszych technologii NVIDIA, w tym Adaptive Vertical Sync,GeForce Experience™ i technologii FXAA, Palit GeForce GT 740 zwiększa ogólną wydajność komputerów PC, pozwalając na bezproblemowe korzystanie z plików video i zdjęć w rozdzielczości HD, z 10x szybszą edycją plików video, 13x szybszą edycją zdjęć i 9x szybszym przeglądaniu stron internetowych w porównaniu do zintegrowanych kart graficznych. Plus, pozwala doświadczyć 4x większą wydajność w grach, co czyni każdą rozgrywkę bogatszą i bardziej płynną. Karta Palit GeForce GT 740 wywodzi się z nowej generacji kart GeForce i dostarcza najwyższą jakość oraz wydajność multimediów, a także niezawodność podczas gier – za każdym razem.

 

GT 740

     

Produkt

Palit GT 740 OC

Palit GT 740

Palit GT 740

Ilość pamięci

1GB/2GB

1GB/2GB

1GB/2GB

Interfejs pamięci

128 bit

128 bit

128 bit

DRAM

GDDR5

GDDR5

DDR3

Taktowanie rdzenia

1058 MHz

993 MHz

993 MHz

Taktowanie pamięci

2500 MHz

(DDR 5000MHz)

2500 MHz

(DDR 5000MHz)

891 MHz

(DDR 1782MHz)

Cechy
SMX:
- Mikroprocesor nowej generacji zbudowany od podstaw dla niesamowitej wydajności i efektywności
energetycznej.
GeForce Experience:
- GeForce Experience™ zapewnia najlepsze wrażenia podczas grania dzięki automatycznemu pobieraniu najnowszych wersji sterowników w momencie publikacji gry.
Technologia NVIDIA FXAA
- Technologia antyaliasingu oparta na shaderach dostępna w Panelu sterowania NVIDIA, umożliwia bardzo szybki antyaliasing w setkach gier PC.
Technologia NVIDIA TXAA
- Wsparcie dla nowej technologiii antyaliasingu, która zapewnia doskonałe połączenie jakości obrazu i wydajności.
NVIDIA Adaptive Vertical Sync
- Umożliwia dynamiczną synchronizację pionową na podstawie analizy bieżących klatek, co pozwala na płynne wrażenia w grach.
Technologia NVIDIA PhysX
- Pełna obsługa technologii NVIDIA PhysX umożliwia obcowanie z zupełnie nową klasą fizycznych interakcji, co zapewnia bardziej dynamiczne i realistyczne wrażenia w grach.
Technologia NVIDIA CUDA
- Uwalnia moc rdzeni procesora GPU aby przyspieszyć działanie bardzo wymagających obliczeniowo zadań, takich jak kodowanie video, symulacje fizyczne, ray tracing i inne, zapewniając w ten sposób niesamowity wzrost wydajności w porównaniu do jednostek CPU.
PCI Express 3.0
- Zaprojektowany dla nowej architektury PCI Express 3.0, która oferuje najszybsze prędkości transferu danych dla wymagających dużej przepustowości gier i programów 3D, zachowując przy tym wsteczną zgodność z istniejącymi standardami PCI Express dla zapewnienia szerokiego wsparcia.
NVIDIA 3D Vision Ready
- Wsparcie dla technologii NVIDIA 3D Vision przynosi pełne wsparcie dla stereoskopowego obrazu 3D. Połączenie nowoczesnych bezprzewodowych okularów i zaawansowanego oprogramowania przekształca setki gier PC do stereoskopowego obrazu 3D. Ponadto możesz przesyłać filmy 3D i cyfrowe fotografie w 3D ze strony VisionLive.com w krystalicznie czystej jakości.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube