ERATO Verse

Małe koreczki w uszach od dobrej muzyki

Więcej...

Lanberg RO-120GE

Mały router do prostych zastosowań

Więcej...

Sennheiser IE 80S

Słuchawki bardzo uniwersalne

Więcej...

TP-LINK Archer C6

Transmisja danych z prędkością 1200 Mbp

Więcej...

UPS PowerWalker DC Secure Adapter 12V

Zasilacz z funkcją UPS-a

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

PALIT: Karta GeForce GT 740 OC Edition

Palit Microsystems Ltd, wiodący producent kart graficznych przedstawia nową kartę GT 740 z serii 700 - Palit GeForce GT 740. Dzięki obsłudze FXAA, PhysX I najnowszych technologii NVIDIA, Palit GeForce GT 740 pozwala użytkownikom cieszyć się większą wydajnością i grafiką o najwyższej jakości.

Wyposażony w pamięć o taktowaniu 5GHz i pojemności 1GB/2GB GDDR5 oraz częstotliwość taktowania podwyższoną o 65MHz z 993MHz do 1058MHz, Palit GT 740 OC Edition może średnio zwiększyć wydajność o 5% w porównaniu do standardowej wersji karty GT740, a ponadto 4x w porównaniu do zintegrowanych kart graficznych. Palit GT 740 pozwala cieszyć się błyskawiczną szybkością, płynnym przeglądaniem internetu, wygodną edycją plików graficznych i video, oraz rozgrywkami na poziomie nieosiągalnym dla zintegrowanych kart graficznych..

Zalety kart Palit GeForce GT 740:
WYDAJNIEJSZE KORZYSTANIE Z MULTIMEDIÓW - GeForce GT 740 przewyższa wydajnościowo zintegrowane karty graficzne przy przeglądaniu Internetu, obróbce zdjęć i plików video.
WYŻSZA JAKOŚĆ GIER - Komputery wyposażone w karty GeForce GT 740 umożliwiają rozgrywkę na poziomie nieosiągalnym dla zintegrowanych kart graficznych.

Dzięki obsłudze najnowszych technologii NVIDIA, w tym Adaptive Vertical Sync,GeForce Experience™ i technologii FXAA, Palit GeForce GT 740 zwiększa ogólną wydajność komputerów PC, pozwalając na bezproblemowe korzystanie z plików video i zdjęć w rozdzielczości HD, z 10x szybszą edycją plików video, 13x szybszą edycją zdjęć i 9x szybszym przeglądaniu stron internetowych w porównaniu do zintegrowanych kart graficznych. Plus, pozwala doświadczyć 4x większą wydajność w grach, co czyni każdą rozgrywkę bogatszą i bardziej płynną. Karta Palit GeForce GT 740 wywodzi się z nowej generacji kart GeForce i dostarcza najwyższą jakość oraz wydajność multimediów, a także niezawodność podczas gier – za każdym razem.

 

GT 740

     

Produkt

Palit GT 740 OC

Palit GT 740

Palit GT 740

Ilość pamięci

1GB/2GB

1GB/2GB

1GB/2GB

Interfejs pamięci

128 bit

128 bit

128 bit

DRAM

GDDR5

GDDR5

DDR3

Taktowanie rdzenia

1058 MHz

993 MHz

993 MHz

Taktowanie pamięci

2500 MHz

(DDR 5000MHz)

2500 MHz

(DDR 5000MHz)

891 MHz

(DDR 1782MHz)

Cechy
SMX:
- Mikroprocesor nowej generacji zbudowany od podstaw dla niesamowitej wydajności i efektywności
energetycznej.
GeForce Experience:
- GeForce Experience™ zapewnia najlepsze wrażenia podczas grania dzięki automatycznemu pobieraniu najnowszych wersji sterowników w momencie publikacji gry.
Technologia NVIDIA FXAA
- Technologia antyaliasingu oparta na shaderach dostępna w Panelu sterowania NVIDIA, umożliwia bardzo szybki antyaliasing w setkach gier PC.
Technologia NVIDIA TXAA
- Wsparcie dla nowej technologiii antyaliasingu, która zapewnia doskonałe połączenie jakości obrazu i wydajności.
NVIDIA Adaptive Vertical Sync
- Umożliwia dynamiczną synchronizację pionową na podstawie analizy bieżących klatek, co pozwala na płynne wrażenia w grach.
Technologia NVIDIA PhysX
- Pełna obsługa technologii NVIDIA PhysX umożliwia obcowanie z zupełnie nową klasą fizycznych interakcji, co zapewnia bardziej dynamiczne i realistyczne wrażenia w grach.
Technologia NVIDIA CUDA
- Uwalnia moc rdzeni procesora GPU aby przyspieszyć działanie bardzo wymagających obliczeniowo zadań, takich jak kodowanie video, symulacje fizyczne, ray tracing i inne, zapewniając w ten sposób niesamowity wzrost wydajności w porównaniu do jednostek CPU.
PCI Express 3.0
- Zaprojektowany dla nowej architektury PCI Express 3.0, która oferuje najszybsze prędkości transferu danych dla wymagających dużej przepustowości gier i programów 3D, zachowując przy tym wsteczną zgodność z istniejącymi standardami PCI Express dla zapewnienia szerokiego wsparcia.
NVIDIA 3D Vision Ready
- Wsparcie dla technologii NVIDIA 3D Vision przynosi pełne wsparcie dla stereoskopowego obrazu 3D. Połączenie nowoczesnych bezprzewodowych okularów i zaawansowanego oprogramowania przekształca setki gier PC do stereoskopowego obrazu 3D. Ponadto możesz przesyłać filmy 3D i cyfrowe fotografie w 3D ze strony VisionLive.com w krystalicznie czystej jakości.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube