Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ASUS: Karty graficzne i słuchawki dla graczy z nowej serii ASUS Strix

Firma ASUS wprowadza nową serię sprzętu dla graczy o nazwie Strix, co w starożytnej grece oznaczało sowę. Zwierzę to posiada najlepszy słuch, ostry wzrok, jest zwinne i szybkie – cechy te były inspiracją przy projektowaniu produktów.

Słuchawki Strix Pro filtrują do 90 proc. szumów otoczenia, a karty graficzne Strix R9 280 i Strix GTX 780 są nie tylko wydajne, ale i bezgłośnie. Po raz pierwszy zastosowano w nich technologię chłodzenia 0dB, która przekłada się na całkowicie cichą pracę przy mniej wymagających grach.

Karty graficzne Strix R9 280 i Strix GTX 780 – niezwykle cicha kultura pracy
Pierwsze modele kart graficznych z nowej serii Strix są oparte o procesory RadeonTM R9 280 i GeForce® GTXTM 780. Strix R9 280 posiada 3GB pamięci graficznej GDDR5 i taktowanie na poziomie 980MHz. Z kolei Strix GTX 780 aż 6GB pamięci GDDR5 i taktowana jest przyspieszonym zegarem 941MHz. Korzystają z nowego, ekskluzywnego designu wentylatorów, z którym przy mniej wymagających grach pracują praktycznie bezgłośnie. Technologia chłodzenia 0dB podczas gry w trybie HD, z rozdzielczością do 1920 x 1080, przy temperaturze otoczenia do 65°C, automatycznie zatrzymuje pracę wentylatorów, a użytkownik może cieszyć się rozgrywką w ciszy.
Zaprojektowane zostały z myślą o wymagających graczach, więc nie mogło w nich zabraknąć autorskich technologii firmy ASUS, takich jak:
• system chłodzący DirectCU II, który opiera się o 10-milimetrowe miedziane przewody cieplne, pozostające w bezpośrednim kontakcie z procesorem graficznym. Ciepło jest usuwane szybko i bardzo wydajnie. Zastosowane radiatory mają powierzchnię rozpraszania ciepła większą o 220 proc., niż w kartach referencyjnych, dzięki czemu karty ASUS pracują od nich trzykrotnie ciszej i z niższą o 20 proc. temperaturą. Przekłada się to na stabilną grę przy najwyższych ustawieniach.
• moduł regulacji napięcia ASUS DIGI+ VRM z ekskluzywnym 10-fazowym designem redukuje szum zasilania o 30 proc. i zwiększa wydajność energetyczną o 15 proc. w porównaniu z konstrukcjami referencyjnymi. Oferuje szerszą tolerancję modulacji napięcia i zwiększa stabilność oraz żywotność – nawet 2,5-krotnie w porównaniu z kartami referencyjnymi. DIGI+ VRM wykonano z bardzo wytrzymałych kondensatorów wykonanych z polimeryzowanych półprzewodników organicznych (POSCAP).
• narzędzie GPU Tweak ułatwia przetaktowywanie oraz strumieniowanie online. Można z nim kontrolować prędkość wentylatorów, poziom zasilania procesora graficznego i taktowanie pamięci grafiki. Aplikacja do strumieniowania, pozwala udostępniać aktywności z ekranu przez Internet innym użytkownikom w czasie rzeczywistym.

Strix-Pro-gaming-headset-1000x991
Słuchawki Strix Pro – realistyczny dźwięk, wysoki poziom wyciszenia i kompatybilność
Wyposażone w przetworniki neodymowe o średnicy 60mm, dostarczają mocny i realistyczny dźwięk. Słuchawki wiernie reprodukują brzmienie koncertu rockowego na stadionie, czy zwykłej rozmowy. Mocne basy ożywiają ścieżki dźwiękowe filmów. Użytkownik usłyszy z nimi w trakcie gry każdy strzał i krok wroga.
W zestawie znajdziemy zasilane z USB pudełko sterujące z wbudowanym mikrofonem, w którym zastosowano niezwykle skuteczną technologię eliminacji szumów otoczenia (ENC). Aktywnie wykrywa ona i eliminuje ponad 90 proc. dźwięków z zewnątrz . W trybie tym gracze mogą mieć pewność, że nie będzie ich rozpraszał np. hałas mechanicznej klawiatury.
Strix Pro to zestaw słuchawkowy, opracowany z myślą o wygodzie i elastyczności, przygotowany do współpracy z najpopularniejszymi urządzeniami. Są kompatybilne z komputerami PC, Mac, PlayStation 4 oraz smartfonami czy tabletami. Pudełko sterujące USB posiada 1,5-metrowy przedłużacz z oddzielnymi wtyczkami dla słuchawek i mikrofonu. Unikalne, 5-biegunowe złącze eliminuje przegłos i oferuje komunikację w jakości przewyższającej możliwości innych zestawów słuchawkowych. Pokryty osłoną z plecionego włókna kabel wygląda stylowo, jest bardzo wytrzymały i ma optymalną dla urządzeń mobilnych czy konsoli długość 1,2 m.

Bardzo lekkie, komfortowe i łatwe w transporcie
Heksagonalne, pełnowymiarowe poduszki zapewniają dobre dopasowanie, wysoki komfort noszenia i regulację - można je wymieniać. Zestaw Strix Pro wyróżnia się dobrze przemyślanym, składanym designem, dzięki czemu bez problemu spakujemy je do bagażu podręcznego. Odczepiany mikrofon również sprzyja przechowywaniu. Przy wadze wynoszącej zaledwie 320g, słuchawki nie powodują ucisku podczas wielogodzinnych sesji.

Seria Strix zostanie w tym roku rozszerzona o różnorodne urządzenia dla graczy. m.in. o niezwykle zwinną myszkę, doskonale chłodzone karty graficzne dla graczy, klawiatury wykraczające poza granice dotychczasowych możliwości oraz znakomite zestawy słuchawkowe.

SUGEROWANE CENY DETALICZNE
• STRIX-R9280-3GD5 – 989 zł brutto
• STRIX-R9280-OC-3GD5 – 1029 zł brutto
• STRIX-GTX780-OC-6GD5 – 2179 zł brutto
• Słuchawki Strix Pro – 419 zł brutto

Specyfikacja:

STRIX-GTX780-OC-6GD5

STRIX-R9280-OC-3GD5

 

·   NVIDIA GeForce® GTX™ 780

·   PCI Express® 3.0

·   Pamięć 6GB GDDR5

·   Taktowanie 889MHz (podstawowe)

·   Taktowanie 941MHz (przyspieszone)

·   Taktowanie pamięci 6008MHz

·   Interfejs pamięci 384-bit

·   1 x Wyjście DVI-D

·   1 x Wyjście DVI-I

·   1 x Wyjście DisplayPort

·   1 x Wyjście HDMI

·   AMD® Radeon™ R9 280

·   PCI Express® 3.0

·   Pamięć 3GB GDDR5

·   Taktowanie silnika 980MHz

·   Taktowanie pamięci 5200MHz

·   Interfejs pamięci 384-bit

·   1 x Wyjście DVI-D

·   1 x Wyjście DVI-I

·   1 x Wyjście DisplayPort

·   1 x Wyjście HDMI

 
 Strix Pro

 

 
 

Łączność

Unikatowe, 5-biegunowe złącze słuchawek 3,5mm

4-biegunowe złącze audio 3,5mm dla urządzeń mobilnych

3-biegunowe złącze 3,5mm + USB dla audio box (PC/Mac)

 

Wymiary przetwornika

Średnica 60mm

 

Materiał

Magnes neodymowy

 

Impedancja

32ohm

 

Częstotliwości

20Hz-20kHz

 

Czułość

98dB SPL

 

Waga

320 g (bez kabla)

 

Kable

2,7m (1,2m + 1,5m); ochrona z plecionego włókna

 

Mikrofon:

 

 

Rodzaj

Odczepiany

 

Zbieranie mikrofonu

Jednokierunkowy

 

Częstotliwości

50Hz-16kHz

 

Czułość

-40 ± 3dB

 

Audio box:

 
 

ENC

Eliminacja szumów otoczenia ponad 90%

 

Zasilanie

USB

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube