Lenovo IdeaPad 720

Elegancki notebook w średniej cenie

Więcej...

Genesis Xenon 400

Sprawna mysz to podstawa

Więcej...

ROG Strix Fusion Wireless

Wysoka jakość i dobre brzmienie

Więcej...

Cooler Master MasterBox Lite 5

Prosta ale elegancka

Więcej...

Fury Thunderjet Gaming Combo Set

3 w 1 czyli wygodny pakiet dla gracza

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

GARMIN: Forerunner® 15 – zegarek biegowy z GPS i funkcją monitorowania codziennej aktywności

Garmin prezentuje Forerunner 15 —zegarek biegowy z GPS z funkcją monitorowania codziennej aktywności, niezależnie od poziomu zaawansowania użytkownika. Garmin Forerunner 15 śledzi najważniejsze statystyki biegu, takie jak dystans, tempo, kalorie, osobiste rekordy i tętno.

Dodatkowo, aby zmotywować do aktywności poza treningami, Forerunner 15 rejestruje ilość kroków i spalonych w ciągu dnia kalorii oraz alarmuje użytkownika o zbyt długim okresie bezczynności. Korzystając ze wskazań opcjonalnego czujnika na nogę , zegarek może posłużyć za narzędzie treningowe na bieżni stacjonarnej, rejestrując dystans w zamkniętych pomieszczeniach.

Motywacja na każdym kilometrze
Dzięki funkcji automatycznego okrążenia, Forerunner 15 informuje o każdym przebiegniętym kilometrze emitując sygnał dźwiękowy i wyświetlając czas, w jakim został on pokonany. Po zakończeniu i zapisaniu biegu na ekranie zegarka wyświetlane są jego najważniejsze parametry, takie jak całkowity czas, dystans, średnie tempo oraz liczba kalorii. Urządzenie Forerunner 15 informuje też o osiągnięciu osobistego rekordu, takiego jak najszybszy kilometr lub najdłuższy bieg. Wersja zegarka Forerunner 15 wyposażona w czujnik tętna pozwala monitorować bieżące tętno i obliczać na jego podstawie spalone kalorie oraz umożliwia trening w dostosowanej do celów treningowych strefie tętna.

Podczas treningu na wolnym powietrzu, do precyzyjnego pomiaru czasu, tempa i dystansu, Forerunner 15 wykorzystuje moduł GPS. Aby śledzić dystans i tempo podczas biegu na bieżni stacjonarnej lub wewnątrz pomieszczenia, wystarczy sparować urządzenie Forerunner 15 z opcjonalnym czujnikiem na nogę, przytroczonym do sznurowadła buta.

Motywacja pomiędzy treningami
Forerunner 15 wyposażony został w funkcje umożliwiające monitorowanie codziennej aktywności poza treningami. Badania wykazały, że przedłużające się okresy bezczynności, takie jak długotrwałe siedzenie przy biurku, zwiększają ryzyko problemów zdrowotnych, nawet jeśli regularnie ćwiczymy. Aby zmotywować do prowadzenia aktywnego trybu życia, urządzenie liczy każdy krok, spalone w ciągu dnia kalorie i całodzienny pokonany dystans. Po każdej biernie spędzonej godzinie, Forerunner 15 wyświetla wskaźnik alarmowy, przypominający że przyszedł czas na ruch. Wystarczy kilkuminutowy spacer, by zresetować ustawienia wskaźnika i zadbać o zdrowie na co dzień.

Zegarek obsługiwany jest za pomocą czterech przycisków, a pola danych wyświetlane na ekranie mogą być konfigurowane w zależności od potrzeb użytkownika. Wodoodporna obudowa (klasa 5 atm) czyni urządzenie odpornym na deszcz, pot i pozwala korzystać z Forerunnera 15 podczas pływania. Bateria umożliwia korzystanie z zegarka do 5 tygodni w trybie zegarka/monitorowania aktywności lub do 8 godzin w trybie treningowym/GPS.

Analiza informacji
Korzystając z połączenia z komputerem Mac® lub PC, można przesłać aktywności do internetowej platformy społecznościowej Garmin Connect, która umożliwia analizowanie postępów, ustawianie i monitorowanie celów oraz dzielenie się swoimi aktywnościami z innymi użytkownikami lub udostępnianie informacji w serwisach społecznościowych. Można obejrzeć swoje biegi na mapie, otrzymać szczegółowe informacje na temat każdego kilometra, lub uzyskać dzienne podsumowanie aktywności. Społeczność Garmin Connect dostarcza dodatkowej motywacji, oferując wyzwania online i wirtualne odznaki za osiągnięcia.

Forerunner 15 jest dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 169.99$ i 199.99$ (wersja z czujnikiem tętna).
Zegarek dostępny jest w dwóch rozmiarach i kilku wersjach kolorystycznych: duży (wymiary wyświetlacza - 2,1 x 2,0 cm) w kolorach czarno/zielony, turkusowo/biały, fioletowo/biały; mały (wymiary wyświetlacza 2,5 x 2,4 cm) w kolorach czarno/niebieski, czerwono/czarny.

Forerunner 15 jest najnowszym produktem firmy Garmin spośród stale powiększającego się segmentu fitness, który koncertuje się na rozwoju technologii i wdrażaniu innowacji w celu poprawy jakości życia użytkowników oraz promowania zdrowego i aktywnego stylu życia. Bez względu na rodzaj aktywności, urządzenia z segmentu fitness firmy Garmin stają się niezbędnymi narzędziami zarówno w przypadku amatorów jak i elitarnych sportowców. 

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube