ICYRaid MB662U3-2S-R1

NAS z ciekawymi rozwiązaniami

Więcej...

JBL E45 BT

Słuchawki bezprzewodowe dla miłośników dobrego brzmienia

Więcej...

Asustor 6102T

NAS dla profesjonalistów

Więcej...

Genesis Neon 350

Słuchawki do graczy

Więcej...

Media-tech MT4060

Wideorejestrator bez wyświetlacza

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Sklep z dronami

Gearbest  promotion

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

TONSIL: To nie tylko czar wspomnień.

W wielu polskich domach zachowało się mnóstwo Tonsilowskiego sprzętu grającego produkowanego przed laty. Obecnie firma Tonsil postanowiła dowiedzieć się co i w jakim stanie przetrwało do dziś. 

W mieszkaniach rodziców, wujków czy dziadków zawsze można znaleźć coś interesującego. Mogą to być antyki, dziwaczne przedmioty niewiadomego pochodzenia lub przedmioty użytkowe rodem z minionego ustroju np. sprzęt elektroniczny.
Duża ilość sprzętu z tamtych lat przetrwała do dziś w doskonałym stanie co pokazuje niedawno zakończona akcja przeprowadzona przez firmę Tonsil - „Tonsil sprzed lat”. Celem akcji było zebranie informacji o posiadanych przez uczestników sprzętach. Warunkiem uczestnictwa w konkursie było przesłanie zdjęcia swoich starych tonsilowskich kolumn wraz z krótkim opisem.
- Byliśmy bardzo zaskoczeni a zarazem zadowoleni z ilości napływających zgłoszeń, która przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. W akcji wzięło udział kilkaset osób w różnym wieku co pokazuje, że sprzęty marki Tonsil nie są reliktem przeszłości. W związku z ogromnym zainteresowaniem postanowiliśmy ufundować dodatkowe nagrody w postaci darmowej renowacji zgłoszonych zestawów - mówi Sławomir Wieszczeciński, właściciel Tonsilu.
Działanie to pokazało jak wiele starych urządzeń marki Tonsil swobodnie funkcjonuje do dziś. Przed laty posiadanie kolumn Tonsil było wielkim marzeniem użytkowników i wielu z nich, aby je zdobyć musiało wykazać się dużym zaangażowaniem a nawet sprytem. Dlatego właśnie niektórzy z posiadaczy darzyli je szczególnymi względami. Zadziwiającym jest fakt, że przetrwały one w więcej niż zadowalającym stanie. Nie stało by się tak gdyby właściciele nie dokładali starań aby należycie używać i konserwować swoje „skarby”. Za taką właśnie postawę Tonsil postanowił nagrodzić właścicieli najlepiej zachowanych kolumn.
- Wybór był naprawdę trudny, względu na ilość zgłoszeń jaki i różnorodność zdjęć. O zwycięstwie zadecydował model zaprezentowanego sprzętu, który do tej pory prezentuje się znakomicie, sama forma wykonania zdjęcia oraz dołączony komentarz właściciela – mówi Kajetan Adamczak, dyrektor operacyjny Tonsilu.
Zwycięzcą został Mateusz Iwanowski, który zaprezentował swoje kolumny ZG60C201.
- Cieszę się z faktu posiadania tak dobrze zaprojektowanego zestawu. Zaskakujące dla mnie jest to, że kolumny grają świetnie nie tylko w domu, ale również nadają się do nagłośnienia większych imprez. Ten drugi przypadek sprawdziłem ostatnio osobiście i mogę powiedzieć tylko jedno: nie zawiodłem się na moich kolumnach – mówi Mateusz Iwanowski

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube