Logitech G603 Lightspeed Wireless Gaming Mouse

Ładna i elegancka mysz dla gaczy

Więcej...

ADATA D8000L

Power bank jak lampa

Więcej...

Asustor AS6302T

Ciekawy NAS od Asustor-a

Więcej...

Smartfon i wirtualna rzeczywistość

Jak dobrać telefon do wirtualnej rzeczywistości?

Więcej...

TP-LINK TL-PB20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

HAMA: Nowości spod znaku Beats Dr. Dre

Jeszcze nie przebrzmiały echa premiery słuchawek Beats Studio Wireless, a Hama Polska już wprowadza na rynek nową wersję głośnika Beats Pill w wersji XL oraz szereg akcesoriów.

Beats Pill XL jest prawie dwukrotnie większy i kilka razy cięższy od pierwotnej wersji. Jest również wyposażony w odpowiednio mocniejszy dźwięk. Jednak konstruktorzy zadbali o to, aby jego gabaryty wciąż pozwalały na swobodne przenoszenie. Dlatego nowa Pigułka została dodatkowo zaopatrzona w wygodny uchwyt ułatwiający transport.
„Ikselka” łączy się ze źródłem dźwięku poprzez system NFC czyli wystarczy zbliżyć smartfon lub tablet aby urządzenia się zsynchronizowały. W Beats Pill XL mamy też nową funkcjonalność. Również poprzez NFC możemy sparować ze sobą dwie Pigułki. W takim przypadku oba głośniki samoczynnie się zestrajają i przechodzą w tryb działania stereo czyli jeden głośnik emituje kanał lewy, a drugi prawy. Mając taką możliwość z powodzeniem nagłośnimy nawet dużą imprezę. Jednak każda impreza może szybko się popsuć jeśli wyczerpią się baterie dlatego XL ma wbudowany widoczny wskaźnik naładowania baterii dzięki któremu zawsze wiemy ile mocy mamy w zapasie. W pełni naładowany akumulator pozwala na 15 godzin słuchania muzyki. Beats Pill XL jest wyposażony w funkcję oszczędzania energii, która po 10 minutach braku sygnału automatycznie wyłącza urządzenie.
Bezprzewodowe połączenie Bluetooth pozwala na słuchanie muzyki w doskonałej jakości w promieniu 10 metrów od źródła dźwięku.
Co ciekawe, z nowej Pigułki możemy teraz swobodnie naładować smartfon czy inne źródło dźwięku.
Beats Pill XL jest dostępny w kolorze czarnym.

Jednocześnie na rynek trafia szereg akcesoriów do pierwotnej wersji Beats Pill. Pierwszym z nich jest specjalny uchwyt za pomocą którego możemy zamontować Pigułkę na kierownicy roweru. Takie rozwiązanie pozwala na zabieranie ze sobą ulubionej muzyki na przejażdżki terenowe bez obawy o uszkodzenie głośnika. Drugim ciekawym elementem jest elastyczny silikonowy cover, który chroni urządzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi. Przy jego pomocy możemy również przypiąć Pigułkę do plecaka lub paska za pośrednictwem mocnego karabińczyka. Kolejnym dodatkiem do Beats Pill jest stojaczek w postaci uśmiechniętej maskotki wykonany z silikonu. Dostępny jest on w trzech kolorach, a każdy ma swoje imię: biały – Luke, czerwony – Mikey, czarny – Kingston.

speaker-pillxl-zoom-thrqrtleft-O
Uzupełnieniem oferty akcesoriów Beats jest czerwony kabel Remote Talk, również czerwony kabel USB oraz czarna ładowarka sieciowa.
Ceny sugerowane przez Hama Polska:
Beats Pill XL – 1249 zł
Uchwyt rowerowy – 199 zł
Silikonowy Cover – 149 zł
Stojaczek – 199 zł
Kabel Remote Talk – 119 zł
Kabel USB – 79,90 zł
Ładowarka sieciowa – 119 zł

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube