ADATA HD710 Pro

Wytrzymały dysk dla mobilnych

Więcej...

Logitech Z200 Stereo Speakers

Eleganckie głośniki do komputera

Więcej...

ADATA SD600

Dysk kieszonkowy

Więcej...

Cooler Master Masterkeys Pro S

Klawiatura dla prawdziwych graczy

Więcej...

E’NOD Waveport

Słuchawki dla aktywnych

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

PALIT: Karta o najwyższej mocy: GeForce GTX TITAN Z 12 GB

Palit Microsystems Ltd, wiodący producent kart graficznych przedstawia kartę o niezwykłej mocy: Palit GeForce GTX TITAN Z. GeForce GTX TITAN Z jest elitarną kartą dla graczy, którzy oczekują doświadczeń na najwyższym poziomie, wyjątkowej grafiki i spektakularnych efektów.

Palit GeForce® GTX™ TITAN Z to potężna konstrukcja, zbudowana do zasilania najbardziej ekstremalnych maszyn służących do grania. Z 5760 rdzeni, 12 GB pamięci GDDR5 o przepustowości 7 GB/s i najbardziej zaawansowanym systemem dostarczania energii w branży jest to po prostu najszybsza karta graficzna, jaką kiedykolwiek wykonaliśmy.

GTX TITAN Z został zaprojektowany z komponentów najwyższej jakości, aby zapewnić najlepszą prędkość, niską temperaturę i cichą pracę, a wszystko to zamknięto w oszałamiającej obudowie z aluminium. Dodatkowo karta została wyposażone w zaawansowane technologie, jak na przykład NVIDIA ShadowPlay™, która pozwala uchwycić i podzielić się każdym momentem podczas grania, przełomową technologią NVIDIA G-SYNC™, czy też NVIDIA GameStream™, dzięki której możliwe jest strumieniowanie obrazu z gry na urządzenia NVIDIA SHIELD™.

Wyjątkowa konstrukcja wykorzystująca dwa procesory GPU w karcie GTX TITAN Z korzysta z z nowej technologii dynamicznego bilansowania energii, które zapewnia maksymalną wydajność i optymalne zużycie energii. Oznacza to możliwość gry na wielu monitorach w wysokich rozdzielczościach i z najwyższym poziomem detali, z zachowaniem płynności. Dzięki obsłudze technologii NVIDIA SLI®, możesz dodać drugą kartę i zanurzyć się w wirtualnym świecie gier, takiej jak na przykład Watch Dogs® w rozdzielczości 4K.
Aby zoptymalizować rewolucyjne funkcje karty GeForce GTX TITAN Z, Palit przedstawił najnowsze oprogramowanie “Thunder Master”, które w pełni obsługuje technologię NVIDIA GPU Boost 2.0 – czyli inteligentne monitorowanie prędkości taktowania zegara tak, aby zapewnić bezpieczną pracę GPU podczas pracy pod pełnym obciążeniem. Oprogramowanie to oferuje nowe możliwości dostosowywania, w tym temperatury GPU, liczby klatek na sekundę, czy krzywej prędkości obrotowej wentylatora.

GTX TITAN Z

 

Numer seryjny

NE5XTIZ010KB-P2080F

GPU

GTX TITAN Z

Nazwa rdzenia

GK110

Proces technologiczny

28 nm

Ilość rdzeni

5760

Ilość pamięci

12288 MB

Interfejs pamięci

768 bit

DRAM

GDDR5

Standardowe taktowanie

705 MHz

Podkręcone taktowanie

876 MHz

Taktowanie pamięci

3500 MHz (DDR 7000MHz)

Przepustowość pamięci

672 (GB/S)

Moc

375 W

Cechy:
GeForce Experience - GeForce Experience™ zapewnia najlepsze wrażenia podczas grania dzięki automatycznemu pobieraniu najnowszych wersji sterowników w momencie publikacji gry. GeForce Experience pozwala również zoptymalizować ustawienia gry pod kątem komputera użytkownika za pomocą jednego kliknięcia. GeForce Experience to także Shadowplay™ - funkcja pozwalająca na przechwytywanie I udostępnianie wszystkich ulubionych momentów z gier.
Technologia NVIDIA GPU Boost 2.0 - Dynamicznie zwiększa taktowanie zegara na podstawie obciążenia karty i pozwala entuzjastom na kontrolę temperatury karty, prędkości wentylatora, przetaktowanie i zamontowanie chłodzenia wodnego. Pozwala to na większe dostosowanie karty do swoich potrzeb oraz na zaawansowany overclocking, co umożliwia graczom doświadczyć nowego poziomu wydajności w grach.
Technologia NVIDIA GameStream™ - Wiodąca w branży technologia NVIDIA SLI oferuje niezwykły wzrost wydajności w grach poprzez połączenie do trzech kart graficznych. Technologia NVIDIA GameStream™ umożliwia strumieniowe przesyłanie obrazu z gier do przenośnych urządzeń takich jak NVIDIA SHIELD™, zapewniając super gładki obraz i brak opóźnień.Wiodąca w branży technologia NVIDIA SLI oferuje niezwykły wzrost wydajności w grach poprzez połączenie do trzech kart graficznych. Technologia NVIDIA GameStream™ umożliwia strumieniowe przesyłanie obrazu z gier do przenośnych urządzeń takich jak NVIDIA SHIELD™, zapewniając super gładki obraz i brak opóźnień.
Technologia NVIDIA PhysX® - Pełna obsługa technologii NVIDIA PhysX umożliwia obcowanie z zupełnie nową klasą fizycznych interakcji, co zapewnia bardziej dynamiczne i realistyczne wrażenia w grach.
Technologia NVIDIA FXAA - Technologia antyaliasingu oparta na shaderach dostępna w Panelu sterowania NVIDIA, umożliwia bardzo szybki antyaliasing w setkach gier PC.
Technologia NVIDIA TXAA - Wsparcie dla nowej technologiii antyaliasingu, która zapewnia doskonałe połączenie jakości obrazu i wydajności.
NVIDIA Adaptive Vertical Sync - Umożliwia dynamiczną synchronizację pionową na podstawie analizy bieżących klatek, co pozwala na płynne wrażenia w grach.
PCI Express 3.0 - Zaprojektowany dla nowej architektury PCI Express 3.0, która oferuje najszybsze prędkości transferu danych dla wymagających dużej przepustowości gier i programów 3D, zachowując przy tym wsteczną zgodność z istniejącymi standardami PCI Express dla zapewnienia szerokiego wsparcia.
NVIDIA SHIELD Ready - Uwolnij swoje ulubione gry, filmy, muzykę i wiele więcej z technologią NVIDIA® SHIELD™ - technologią zapewniającą mobilność podczas grania i rozrywki.
NVIDIA G-SYNC Ready - Monitory wyposażone w rewolucyjną technologię NVIDIA G-Sync, która eliminuje opóźnienie obrazu. W rezultacie użytkownik uzyskuje płynny, najszybszy i najbardziej elastyczny monitor do gier.
NVIDIA 3D Vision Ready - Wsparcie dla technologii NVIDIA 3D Vision przynosi pełne wsparcie dla stereoskopowego obrazu 3D. Połączenie nowoczesnych bezprzewodowych okularów i zaawansowanego oprogramowania przekształca setki gier PC do stereoskopowego obrazu 3D. Ponadto możesz przesyłać filmy 3D i cyfrowe fotografie w 3D ze strony VisionLive.com w krystalicznie czystej jakości.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube