Notatnik elektroniczny LCD Forever

Ciekawy sposób notowania

Więcej...

Forever VRB-200

Wirtualna rzeczywistość z dźwiękiem

Więcej...

Genesis Argon 570

Słuchawki nie tylko do komputera

Więcej...

Genesis Rhod 400 RGB

Klawiatura z pełną kolorstyką podświetlenia

Więcej...

Genesis Argon 500

Cecha szczególna: duża uniwersalność

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

AVM: Nowości FRITZ! już w sprzedaży

Wielofunkcyjne routery FRITZ!Box 7272 i 7490, inteligentne gniazdko FRITZ!DECT 200 oraz multimedialne telefony bezprzewodowe FRITZ!Fon M2 i MT-F pojawiły się już w największych sieciach sprzedaży sprzętu RTV, m.in. w Media Markt, Saturn i RTV EURO AGD. Gigabitowa prędkość przesyłu, obsługa dowolnych łączy, zarządzanie automatyką domową plus intuicyjny interfejs z polskim menu to tylko kilka cech tych nowoczesnych urządzeń sieciowych.

Urządzenia FRITZ! nie tylko ułatwiają budowę sieci domowej, ale również tworzą własne centrum zarządzania inteligentnym domem. Wszystkie nowe produkty zostały tak zaprojektowane, aby zarówno doskonale funkcjonowały jako oddzielne urządzenia, jak również mogły dowolnie się integrować i współpracować w ramach kompleksowego rozwiązania FRITZ! Smart Home.

FRITZ! - wiele urządzeń, kompleksowe rozwiązanie
Poza najwyższą jakością wykonania oraz łatwą obsługą sprzętu FRITZ! należy wspomnieć również o szczegółowym polskim menu, w które wyposażone zostały wszystkie najnowsze urządzenia. Nowe modele routerów FRITZ!Box i telefonów bezprzewodowych FRITZ!Fon charakteryzują się najlepszymi parametrami dotyczącymi szybkości transferu danych, wydajności i jakości wykonywanych połączeń. Za sprawą nowych funkcji stały się bardziej wszechstronnymi urządzeniami, nie ograniczając się do podstawowych funkcjonalności jakie posiadają zwykłe routery czy telefony.

Router FRITZ!Box7272 stanowi doskonałe centrum multimedialne dla całej sieci domowej będąc idealnym rozwiązaniem dla aplikacji sieciowych, takich jak IPTV, wideo na żądanie czy mediów strumieniowych. Model ten obsługuje wszystkie połączenia z liniami ADSL oraz wszelkie połączenia telefoniczne, a także wyposażony jest w zintegrowany modem ADSL2+ i współpracuje z zewnętrznymi modemami.

Router FRITZ!Box 7490 to gigabitowa prędkość przesyłu danych. Model ten oferuje działającą w paśmie 5 GHz bezprzewodową sieć AC z prędkością do 1300 Mbit/s oraz jednocześnie używaną sieć bezprzewodową N z 450 Mbit/s w paśmie 2,4 GHz. Dzięki wykorzystaniu najszybszego standardu bezprzewodowego AC i trzech niezależnych strumieni danych bezprzewodowych sieci WLAN, FRITZ!Box 7490 zapewnia szybki transfer nawet na większe odległości. Model ten jest także optymalnie przystosowany do łącz światłowodowych. Dodatkowo FRITZ!Box 7490 integruje modem VDSL z technologią vektoringu, który pozwala osiągnąć prędkość ponad 100 Mbit/s w połączeniach z internetem na łączach telefonicznych.
Inteligentne gniazdko FRITZ!DECT 200 przekształca routery FRITZ!Box w centrum zarządzania inteligentnym domem. FRITZ!DECT 200 nie tylko mierzy i optymalizuje zużycie energii, ale również steruje urządzeniami i automatyką domową umożliwiając ręczne lub automatyczne włączanie i wyłączanie podłączonych do niego urządzeń. Model ten jest w pełni sterowalnym gniazdkiem, które może być zarządzane z dowolnego miejsca na świecie przez smartfon lub tablet.

Bezprzewodowy telefon FRITZ!Fon MT-F to połączenie wygody telefonii bezprzewodowej z najwyższą jakością i zaletami telefonii internetowej (VoIP). Poza tym FRITZ!Fon MT-F oferuje liczne funkcje multimedialne i internetowe, a także zarządzanie inteligentnymi gniazdkami FRITZ!DECT 200 w ramach stworzonej sieci SMART HOME.

Bezprzewodowy telefon FRITZ!Fon M2 to bogactwo funkcji telefonicznych i oszczędność energii. Model ten oferuje liczne usługi internetowe oraz różnorodne funkcje telefoniczne. Zapewnia doskonałą jakość dźwięku oraz optymalizację zużycia energii dzięki automatycznej funkcji DECT Eco. Świetnie współpracuje z pozostałymi urządzeniami w ramach rozwiązania SMART HOME.

 

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube