Lenovo IdeaPad 720

Elegancki notebook w średniej cenie

Więcej...

Genesis Xenon 400

Sprawna mysz to podstawa

Więcej...

ROG Strix Fusion Wireless

Wysoka jakość i dobre brzmienie

Więcej...

Cooler Master MasterBox Lite 5

Prosta ale elegancka

Więcej...

Fury Thunderjet Gaming Combo Set

3 w 1 czyli wygodny pakiet dla gracza

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ASUS: Trzy nowości gamingowe oparte na układzie Intel Z97

Jeszcze w maju w premierowej 9-tej serii płyt głównych znajdą się modele gamingowe opracowane przez zespół ASUS Republic of Gamers: Maximus VII Gene w formacie mATX, Maximus VII Hero oraz Maximus VII Ranger – obie ATX.

Oparte na chipsecie Intel® Z97 z gniazdem LGA 1150 dla procesorów Intel® 4-tej, nowej 4-tej i 5-tej generacji, zostały wyposażone w jeszcze lepszy UEFI BIOS i złącze M.2 (PCIe x2) z prędkością transferu danych rzędu 10Gbit/s. Kolorystyka została utrzymana w charakterystycznych dla tej linii czarno-czerwonych barwach, jednak użytkowników na pewno zaskoczy dwukolorowy obwód drukowany.

"Maximus VII Ranger, nasza najnowsza propozycja w segmencie płyt głównych dedykowanych dla graczy, została opracowana po ty, by jeszcze więcej użytkowników mogło sięgnąć po możliwości, jakie daje sprzęt ROG" – powiedział Joe Hsieh, wiceprezes i dyrektor generalny, odpowiedzialny za segment płyt głównych i komputerów stacjonarnych.

Wyjątkowe możliwości rozgrywki online
Płyty główne z serii ROG Maximus VII wykorzystują rozwiązanie Intel Gigabit Ethernet, które zwiększa moc obliczeniową i oferuje wysoką przepustowość protokołów TCP i UDP. Gry działają szybko i bez opóźnień.
Zespół ROG w nowej serii wzmocnił port LAN RJ45 poprzez zastosowanie LANGuard. Wykorzystuje on zaawansowane technologie łączności i najwyższej klasy kondensatory zwiększające przepustowość, jak również odporne na przepięcia i zakłócenia elektrostatyczne komponenty (ESD Guards). Dzięki temu seria Maximus VII jest lepiej chroniona przed przepięciami i ma zwiększoną tolerancję na elektryczność statyczną od przeciętnych płyt głównych.
Najnowsze narzędzie do optymalizacji łączności sieciowej ROG – Gam First III – uzupełniono o przyjazne dla graczy funkcje i intuicyjny interfejs. Umożliwia ono za nadawanie priorytetów pakietom danych związanym z grą, dzięki czemu uzyskujemy większą przepustowość łącza. Przekłada się to na znacznie płynniejszą rozgrywkę. Użytkownicy mogą wybrać jeden z kilku gotowych trybów (Optymalizacja, Gra, Strumieniowanie multimediów i Udostępnianie plików) i przydzielać przepustowość osobno każdej aplikacji. GameFirst III posiada wbudowany Monitor Sieci, który nadzoruje ruch sieciowy i testuje prędkość połączeń.

Realistyczny dźwięk w grach
Modele Maximus VII Hero i Ranger mają na pokładzie kartę dźwiękową SupremeFX 2014, natomiast Maximus VII Gene – SupremeFX Impact II. Rozwiązania te wykorzystują technologie izolacji, które minimalizują elektromagnetyczne zakłócenia (EMI), najwyższej klasy kondensatory audio ELNA i ośmiokanałowe, pokryte złotem wyjścia audio. Łącznie dostarczają wysokiej jakości brzmienie dorównujące zewnętrznym kartom dźwiękowym.
W płytach ROG Maximus znajdziemy także nowe technologie dźwięku jak: Sonic SenseAmp, która wykrywa impedancję słuchawek i automatycznie dostosowuje wbudowany wzmacniacz oraz Sonic SoundStage – przycisk, który umożliwia łatwe dostosowywanie ustawień dźwięku dla popularnych typów gier (FPS, wyścigi, walki, sporty).
Technologie SupremeFX z Sonic Studio - nowego pakietu z funkcją Virtual Surround, która włącza 7.1-kanałowy dźwięk nawet, jeśli użytkownik korzysta z dwukanałowego zestawu słuchawek stereofonicznych. Pozwala też na precyzyjną regulację ustawień Reverb, Bass Boost, Equalizer, Voice Clarity i Smart EQ, aby dostosować dźwięk do preferencji użytkownika.
Pełna kontrola
Z nowym mikroprocesorem KeyBot użytkownicy mogą przypisywać makra do klawiszy funkcyjnych, tworząc skróty i komendy lub też tak zaprogramować wybrane klawisze, aby uruchamiały aplikacje. Opcja ta jest dostępna zaraz po podłączeniu klawiatury do dedykowanego złącza USB.
TrueVolt USB zapewnia stabilne zasilanie 5V w przednich i tylnych portach USB. Ten odizolowany zasilacz minimalizuje potencjalne wahania napięcia, dzięki czemu wszystkie podłączone urządzenia otrzymują czyste zasilanie.
Wielokrotnie nagradzany UEFI BIOS
Przejrzysty graficznie, ulepszony UEFI BIOS oferuje łatwą nawigację myszką, szybszą konfigurację i zaawansowane funkcje, które pomagają zarówno nowicjuszom, jak i weteranom w kwestiach przetaktowywania oraz dokonywania własnych modyfikacji. Daje możliwość zapisania ulubionych ustawień. Automatycznie wykrywa kartę graficzną firmy ASUS i wyświetla pomocne informacje na jej temat. Secure Erase pozwala na całkowite wyczyszczenie dysku SSD, przywracając fabryczną prędkość działania.

 

Maximus VII Gene

Maximus VII Hero

Maximus VII Ranger

Socket

Obsługa procesorów Intel® LGA1150 4-tej, nowej 4-tej i 5-tej generacji Core™ i7/Core™ i5/Core™ i3/Pentium®/Celeron®

Chipset

Chipset Intel Z97 Express

Układ zasilania

Extreme Engine Digi+ III

Extreme Engine Digi+ III

Fully Digital VRM

Pamięć

DDR3 3300MHz (O.C.)

DDR3 3200MHz (O.C.)

DDR3 3200MHz (O.C.)

Pamięć 4 DIMM, do 32GB, bez ECC, niebuforowana[1]

Dwukanałowa architektura pamięci,

Supports Intel Extreme Memory Profile (XMP)

Gniazda rozszerzeń

2 xPCIe 3.0/2.0 x16

1 x PCIe 2.0 x4

1 x mPCIe 2.0 x1

2 xPCIe 3.0/2.0 x16

1 xPCIe 2.0/x16

3 x PCIe 2.0 x1

Obsługa Multi-GPU

Quad-GPU NVIDIA SLI/ AMD CrossFireX™

Pamięć masowa

8 x SATA 6Gbit/s

1 x M.2 (PCIe x2) 3 z klawiszem M, obsługa typu 2260/2280

8 x SATA 6Gbit/s

1 x M.2 (PCIe x2) 3 z klawiszem M, obsługa typu 2260/2280

6 x SATA 6Gbit/s

1 x M.2 (PCIe x2) socket 3 with M key, supports type 2260/2280

USB

6 x USB 3.0

7 x USB 2.0

6 x USB 3.0

7 x USB 2.0

6 x USB 3.0

7 x USB 2.0

Sieć (LAN)

                                   1 x Intel Gigabit Ethernet, ROG GameFirst III, LANGuard

Dźwięk

SupremeFX Impact II add-in card, 8-Channel High-Definition audio codec, Sonic SoundStage, Sonic SenseAmp, Sonic Radar II, Sonic Studio, DTS Connect

SupremeFX 2014

8-Channel High-Definition audio codec, Sonic SoundStage, Sonic SenseAmp, Sonic Studio, Sonic Radar II, DTS Connect

Wymiary

mATX

ATX

ATX 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube