ERATO Verse

Małe koreczki w uszach od dobrej muzyki

Więcej...

Lanberg RO-120GE

Mały router do prostych zastosowań

Więcej...

Sennheiser IE 80S

Słuchawki bardzo uniwersalne

Więcej...

TP-LINK Archer C6

Transmisja danych z prędkością 1200 Mbp

Więcej...

UPS PowerWalker DC Secure Adapter 12V

Zasilacz z funkcją UPS-a

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

AEE: Nowa kamera akcji AEE MagiCam S70

MagiCam S70 wkracza na rynek po sukcesie modelu MagiCam SD21. Nowa kamera to jeszcze lepszy chip, jeszcze wyższa jakość nagrania i jeszcze łatwiejsza praca z urządzeniem.

Kamera spośród konkurencji wyróżnia się dużą ilością zintegrowanych funkcji. Szeroki wachlarz możliwości można docenić zarówno podczas rodzinnego urlopu nad morzem, jak i przy profesjonalnym nagrywaniu ekstremalnych wyczynów sportowych. Dzięki łatwej i intuicyjnej obsłudze w języku polskim, praca z tą kamerą będzie czystą przyjemnością dla każdego. Oto, czego mogą się spodziewać użytkownicy kamery AEE MagiCam S70:

FILM POKLATKOWY
Film poklatkowy umożliwia przyspieszenie odgrywającej się powoli akcji. Koniec z używaniem drogich i skomplikowanych programów do przyspieszania video – wystarczy dokonać odpowiednich ustawień w kamerze MagiCam S70 i nagrywać.

SPOWOLNIONE UJĘCIA
Dla S70 nie stanowi problemu również spowolnienie video. Dzięki większej częstotliwości klatek FPS oraz funkcji zwolnionego tempa, możesz spowolnić dowolne nagrania bez utraty jakości – również w Full HD.

ZDALNE STEROWANIE KAMERĄ ZA POMOCĄ PILOTA LUB SMARTFONA
Zintegrowane WiFi umożliwia zdalne sterowanie kamerą zarówno za pomocą specjalnego pilota (w zestawie podstawowym), jak i za pomocą smartfona lub tabletu z systemem Android/iOS. Zdalne sterowanie pilotem możliwe jest na odległość aż 100 m i pozwala nie tylko na wykonywanie zdjęć i nagrań, ale również na korzystanie z niektórych zaawansowanych funkcji. Dzięki obsłudze standardu 802.11n, kamera może streamować nagrania przez WiFi z bezkonkurencyjną prędkością aż 150Mbps.

NAGRYWANIE W PĘTLI
Funkcja nagrywania w pętli rozwiązuje problem braku miejsca na karcie pamięci w momencie nagrywania wymarzonego ujęcia. Po zapełnieniu całej karty, najstarsze pliki zostaną po prostu zastąpione nowymi.

G-SENSOR I CZARNA SKRZYNKA
Kamera S70 doskonale sprawdzi się również w samochodzie. Dzięki funkcji G-Sensor kamera automatycznie rozpocznie nagrywanie, kiedy zarejestruje ruch samochodu, a po 3 minutach bezruchu wyłączy się. Przy użyciu funkcji G-sensor oraz nagrywania w pętli MagiCam S70 może z powodzeniem pełnić rolę czarnej skrzynki w samochodzie.

SZYBKA OBSŁUGA KAMERY ZA POMOCĄ PRZYCISKÓW PRESS-TO-GO
Nie musisz wchodzić do Menu kamery, żeby zmienić jej ustawienia. Przyciski Press-to-go znajdujące się bezpośrednio z przodu kamery umożliwiają szybką obsługę funkcji „WiFi“, „G-sensor” i „Ekspozycja”.

FUNKCJE FOTO
Kamera MagiCam S70 jest jednocześnie doskonałym urządzeniem do wykonywania fotografii dzięki rozdzielczości 16 MP oraz takim funkcjom jak zdjęcia sekwencyjne (od 3 do 10 zdjęć na sekundę) czy możliwości wykonywania zdjęć podczas nagrywania. Wysokiej jakości obiektyw zapewni wysoką ostrość oraz profesjonalny charakter fotografii.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Kąt widzenia

170°

Przysłona

f/2.7

Zoom cyfrowy

10x

Liczba pikseli

16 milionów

Format nagrywania wideo

MP4

Format nagrywania dźwięku

WAV

Format fotografii

JPG

Zasięg transmisji WiFi

do 100 metrów

Nośnik pamięci

128 MB pamięć flash (nie służy do wykonywania zdjęć ani nagrań wideo), pojemność zewnętrznej karty Micro SD do 64 GB

Pojemność baterii wewnętrznej

1500mAh

Czas ładowania

Kabel USB: ok. 4 godziny

Ładowarka sieciowa: ok. 2,5 godziny

Maksymalny czas nagrywania wideo

ok. 2 godziny

Maksymalny czas nagrywania dźwięku

ok. 3 godzin

Ekran TFT

2.0‘‘ kolorowy ekran TFT (16:9)

Wyświetlacz LED Dot-matrix

90x64mm FSTN

Obsługiwane systémy operacyjne

System operacyjny: Windows XP SP2, Vista lub kolejne, Mac OS

Temperatura przechowywania

-20°C – 60° C

Temperatura pracy

-10°C – 50° C

Wymiary

59x43x47

Wymiary bez ekranu TFT

59x43x35

Waga urządzenia

116g razem z TFT i baterią

56g bez TFT i baterii

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU PODSTAWOWEGO
Do maksymalnego wykorzystania kamery akcji niezbędne są odpowiednie akcesoria. Od podstawowych komponentów jak bateria oraz dodatkowa bateria zewnętrzna, poprzez środki zabezpieczające jak np. obudowy oraz etui, akcesoria ułatwiające sterowanie jak ekran TFT lub pilot zdalnego sterowania, aż po wkręty i mocowania umożliwiające przymocowanie kamery w sposób zapewniający różnorodność nagrań. Z naszą kamerą otrzymasz naprawdę szeroki wachlarz akcesoriów. W skład zestawu podstawowego wchodzą:

AEE MagiCam S70
Ekran TFT
Pilot zdalnego sterowania
Wodoszczelna obudowa
Litowo – jonowa bateria wewnętrzna
Dodatkowa bateria zewnętrzna
Odczepiana klapka w celu używania bez LCD
Ładowarka
Case free bracket
Samoprzylepne mocowanie płaskie
Samoprzylepne mocowanie zaokrąglone
Konektor
Fast plug-in
Śruba z przedłużeniem
Wkładki przeciwmgielne
Kabel USB do transmisji danych
Wodoszczelna zaślepka
Materiałowe etui
Sznurek na rękę
Pudełko na kamerę oraz akcesoria

 

Komentarze

# clyve 2015-10-12 16:57
Chciałem się podzielić opinia nie na temat jakości kamery ,ale o obsłudze pogwarancyjnej producenta.
Kupiłem kamerę w sklepie internetowym właśnie bezpośrednio u producenta i wszystko ładnie pięknie do momentu gdy z kamerą nic się nie dzieje. Moja już była po gwarancji i na moje nieszczęście upadła i porysowało się szkiełko od obiektywu. Pisze więc do producenta i proszę o odpłatną naprawę. W odpowiedzi dostaję maila, że oni nie naprawiają takich rzeczy. Więc pytam czy w takim razie kamerę ,która kosztowała 1500 zł mam wyrzucić do kosza? Dostaję odpowiedź: nasza firma jest w trakcie ustalania ostatnich kwestii w związku z otworzeniem nowego punktu serwisowego, który prawdopodobnie będzie w stanie naprawić drobniejsze usterki. Także szczerze odradzam zakup kamery tej firmy. Lepiej kupić gopro, może i droższa ale wszystkie cześci i podzespoły można dostać i naprawić bez problemu.
# BT 2015-10-12 21:26
cenna informacja, dzięki :)

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube