Natec Maxi Mouse Pad – Time Zone Map

Podkładka pod mysz z edukacyjnym akcentem

Więcej...

Rapoo 8200P

Klawiatura i mysz - zestaw dla każdego

Więcej...

Genesis Titan 660 Plus

Prosta obudowa o sporych możliwościach

Więcej...

Genesis Xenon 200

Mysz dla graczy

Więcej...

Natec Zebu

Prosty plecak na laptopa i coś jeszcze

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

CREATIVE: Red Dot Award 2014 dla słuchawek Creative

Słuchawki firmy Creative - Aurvana Gold oraz Aurvana Live!2 otrzymały wyróżnienie Red Dot Award: Product Design 2014. To jedna z najcenniejszych światowych nagród przyznawanych za wzornictwo przemysłowe.

Jurorzy konkursu Red Dot Award: Product Design 2014 docenili produkty Creative za wysoki stopień innowacyjności, funkcjonalność, trwałość, ergonomię, a także zachowanie najwyższych norm jakościowych i ekologicznych. Skład jury konkursowego tworzyło 40 profesjonalistów, reprezentujących 25 państw, zaś jego obrady trwały kilka dni. Walka o prestiżowe nagrody Red Dot Award z roku na roku staje się coraz ciekawsza. Do tegorocznej edycji zgłoszono aż 4815 produktów, wywodzących z 53 krajów. To absolutny rekord w historii konkursu.
- Z wielką przyjemnością odnotowujemy fakt, iż dwa modele naszych słuchawek otrzymały cenne wyróżnienie Red Dot Award. Projektując nową linię słuchawek Aurvana opieraliśmy się na naszym długoletnim doświadczeniu w dziedzinie technologii audio oraz wzornictwa przemysłowego. Nasz zespół inżynierów podczas opracowywania produktów szuka nie tylko rozwiązań zapewniających najwyższą jakość dźwięku, ale również dba o funkcjonalność, komfort użytkownika i estetykę wykonania. – mówi Ting Lai Chu, Wiceprezydent Advanced Multimedia Group w Creative Technology.
- Kiedy po raz pierwszy wdrażaliśmy na rynek model Aurvana, należący do słuchawek klasy premium, skupialiśmy się na dostarczeniu użytkownikom najwyższej klasy brzemienia, odpowiadającego jakości dźwięku studyjnego. W przypadku najnowszej linii Aurvana Gold oraz Aurvana Live!2 wykonaliśmy krok milowy, wzbogacając modele o innowacyjne i przełomowe technologie, aby stały się ulubionymi produktami wśród audiofilów oraz entuzjastów technicznych nowinek – dodaje Ting Lai Chu.

Aurvana Gold to bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, wyposażony w przetworniki neodymowe o średnicy 40 mm, oraz kodeki aptX i AAC. Urządzenie obsługuje innowacyjne technologie, włącznie z NFC, Bluetooth 3.0, ANC, CleaSpeech Engine, ShareMe czy Multipoint. Zestaw ma wbudowane dwukanałowe mikrofony z możliwością kontrolowania szumu.
Słuchawki Creative Aurvana Live!2 posiadają przetworniki 40 mm z biocelulozy zapewniające nieskazitelne brzmienie. Dodatkowym wyróżnikiem jest wyściółka muszli wykonana ze sztucznej skóry proteinowej, Zestaw jest również wyposażony w odpinany kabel z wbudowanym mikrofonem i regulacją głośności, co pozwala na prowadzenie rozmów przez smartfona.

 

Komentarze zostały wyłączone