Logitech G603 Lightspeed Wireless Gaming Mouse

Ładna i elegancka mysz dla gaczy

Więcej...

ADATA D8000L

Power bank jak lampa

Więcej...

Asustor AS6302T

Ciekawy NAS od Asustor-a

Więcej...

Smartfon i wirtualna rzeczywistość

Jak dobrać telefon do wirtualnej rzeczywistości?

Więcej...

TP-LINK TL-PB20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

GIGABYTE: Nowa seria płyt głównych AM1 ze wsparciem dla nowej generacji procesorów AMD AM1: Athlon™ i Sempron.

GIGABYTE Technology wprowadza nową serię płyt głównych ze wsparciem dla procesorów AMD AM1. Optymalne pod względem kosztów konstrukcje będące idealną podstawą do budowy niedrogich komputerów, które sprawdzą się zarówno w domu, jak i biurze.

W ofercie GIGABYTE znalazły się dwie płyty GA-AM1M-S2P i GA-AM1M-S2H. Do najważniejszych cech GIGABYTE AM1 zaliczyć możemy wsparcie dla USB 3.0 oraz SATA 3. Płyty posiadają GIGABYTE DualBIOS™ - dwa fizyczne układy, zabezpieczające przed awarią BIOS spowodowaną atakiem wirusa, awarią sprzętu, niewłaściwym ustawieniem OC czy awarią zasialania. Dodatkowo obie płyty wyposażone zostały w układ GIGABYTE RTC Clock IC który zapobiega utracie ustawień CMOS podczas wymiany procesora.

GA-AM1M-S2P to płyta, która posiada na tylnym panelu złącze LPT oraz COM, dzięki czemu znajdzie swoje zastosowanie w komputerach biurowych.
Natomiast płyta GA-AM1M-S2H dzięki temu, że posiada złącze cyfrowe HDMI idealnie sprawdzi się w domowych komputerach.

Dzięki zastosowaniu technologii Ultra Durable ™ 4 Plus płyty główne GIGABYTE AM1 oferują wysoką trwałość, optymalną wydajność i skuteczne chłodzenie co pozytywnie wpływa na wydłużenie żywotności płyt.

 

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube