ADATA HD710 Pro

Wytrzymały dysk dla mobilnych

Więcej...

Logitech Z200 Stereo Speakers

Eleganckie głośniki do komputera

Więcej...

ADATA SD600

Dysk kieszonkowy

Więcej...

Cooler Master Masterkeys Pro S

Klawiatura dla prawdziwych graczy

Więcej...

E’NOD Waveport

Słuchawki dla aktywnych

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

GIGABYTE: Nowa seria płyt głównych AM1 ze wsparciem dla nowej generacji procesorów AMD AM1: Athlon™ i Sempron.

GIGABYTE Technology wprowadza nową serię płyt głównych ze wsparciem dla procesorów AMD AM1. Optymalne pod względem kosztów konstrukcje będące idealną podstawą do budowy niedrogich komputerów, które sprawdzą się zarówno w domu, jak i biurze.

W ofercie GIGABYTE znalazły się dwie płyty GA-AM1M-S2P i GA-AM1M-S2H. Do najważniejszych cech GIGABYTE AM1 zaliczyć możemy wsparcie dla USB 3.0 oraz SATA 3. Płyty posiadają GIGABYTE DualBIOS™ - dwa fizyczne układy, zabezpieczające przed awarią BIOS spowodowaną atakiem wirusa, awarią sprzętu, niewłaściwym ustawieniem OC czy awarią zasialania. Dodatkowo obie płyty wyposażone zostały w układ GIGABYTE RTC Clock IC który zapobiega utracie ustawień CMOS podczas wymiany procesora.

GA-AM1M-S2P to płyta, która posiada na tylnym panelu złącze LPT oraz COM, dzięki czemu znajdzie swoje zastosowanie w komputerach biurowych.
Natomiast płyta GA-AM1M-S2H dzięki temu, że posiada złącze cyfrowe HDMI idealnie sprawdzi się w domowych komputerach.

Dzięki zastosowaniu technologii Ultra Durable ™ 4 Plus płyty główne GIGABYTE AM1 oferują wysoką trwałość, optymalną wydajność i skuteczne chłodzenie co pozytywnie wpływa na wydłużenie żywotności płyt.

 

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube