ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

CREATIVE: Karta dźwiękowa – więcej emocji dla graczy

Karta dźwiękowa Creative Sound Blaster Z otwiera nowe możliwości przed fanami gier komputerowych. Czyste, naturalne brzmienie sprawia, że wirtualne zmagania dostarczają więcej emocji.

Większość użytkowników komputerów PC zadowala się syntetycznym, mało naturalnym brzmieniem generowanym przez zintegrowane układy audio. Nie wiedzą co tracą, bowiem standardowe rozwiązania i te dedykowane dzieli prawdziwa przepaść. Klasycznym przykładem jest układ Creative Sound Blaster Z, mający odstęp sygnału od szumu na poziomie 116 dB. To oznacza, że karta oferuje dźwięk o czystości powyżej 99,9 procent, a jakość produktu Creative jest ponad 35 razy lepsza od zintegrowanej karty audio.
Creative Sound Blaster Z swoje nieskazitelne brzmienie zawdzięcza procesorowi dźwięku i głosu Sound Core 3D, który współpracuje z technologiami SBX Pro Studio. Rezultatem tej kooperacji jest realistyczny, przestrzenny dźwięk i spersonalizowane efekty audio. Kolejny wyróżnik karty stanowi Crystal Voice, rozwiązanie gwarantujące czystość głosu podczas gier, czatów internetowych czy konferencji wideo. Warto zaznaczyć, że nabywca karty otrzymuje w komplecie mikrofon stereo Sound Blaster.
Karta obsługuje nagrywanie w standardzie ASIO przy opóźnieniach rzędu milisekundy i minimalnym obciążeniu procesora. Technologie Dolby Digital i DTS umożliwiają przesyłanie sygnału audio do dekodera lub zestawu kina domowego za pośrednictwem pojedynczego kabla.
Creative Sound Blaster Z ma wzmacniacz słuchawkowy, współpracujący z zestawami o dużej impedancji, nawet do 600 omów. Karta obsługuje zestaw audio 5.1, ma wbudowane gniazda mikrofonowe i słuchawkowe, oraz wejście i wyjście optyczne TOSLINK. Do współpracy z kartą zalecany jest co najmniej procesor Intel Core2 Duo lub AMD 2,2 GHz. Układ jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows 7, Windows 8. Cena karty wynosi 349 PLNKomentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube