Logitech G603 Lightspeed Wireless Gaming Mouse

Ładna i elegancka mysz dla gaczy

Więcej...

ADATA D8000L

Power bank jak lampa

Więcej...

Asustor AS6302T

Ciekawy NAS od Asustor-a

Więcej...

Smartfon i wirtualna rzeczywistość

Jak dobrać telefon do wirtualnej rzeczywistości?

Więcej...

TP-LINK TL-PB20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ASUS: Wyróżnienia prestiżową nagrodą Red Dot Award 2014

Smartfony ASUS ZenFone i płyta główna ASUS Republic of Gamers (ROG) Maximus VI Formula otrzymały prestiżowe nagrody Red Dot Design Award 2014 za osiągnięcia w dziedzinie wzornictwa, odpowiednio w kategoriach: telefony komórkowe i komponenty komputerowe.

Zwycięskie produkty ASUS zostały wybrane spośród 4,815 propozycji zgłoszonych przez firmy z 53 krajów. Jury konkursu, składające się w tym roku z 40 ekspertów z dziedziny wzornictwa z całego świata, przy ocenie brało pod uwagę szereg kryteriów, takich jak m.in. innowacyjność, funkcjonalność i ergonomia. 

ASUS ZenFone Series
Smartfony ASUS ZenFone są dostępne w trzech wariantach, z ekranami o przekątnych od 4 do 6 cali, w kilku wersjach kolorystycznych. Dzięki zastosowaniu szkła Corning Gorilla Glass 3, seria ZenFone jest odporna na zarysowania i uszkodzenia. Dolna część przedniej obudowy urządzeń wykonana jest ze szczotkowanego metalu z charakterystycznymi wykończeniami w kształcie koncentrycznych kręgów, dobrze znanymi z innych produktów ASUS. Wygląd każdego z lekkich smartfonów ZenFone może być dostosowany do indywidualnego stylu użytkownika, dzięki wymiennej obudowie w różnych kolorach – od stylowej czerni, po charakterystyczną wiśniową czerwień i słoneczną żółć.

Smartfony serii ZenFone zostały wyposażone w ASUS ZenUI – nowy interfejs użytkownika opracowany z myślą o optymalnej swobodzie w komunikacji. Nowy styl graficzny interfejsu jest bardziej wydajny i łatwiejszy w obsłudze, dzięki nowoczesnym „płaskim” ikonkom, kolorowym szablonom dopasowanym do barwy urządzenia, animacjom, nowym dzwonkom i dźwiękom powiadomień, a także bardziej przejrzystemu systemowi odczytu informacji.
Interfejs ZenUI to także pomocne aplikacje, takie jak What's Next i Do It Later, które pomagają podnieść wydajność pracy i skuteczniej zarządzać informacjami. Ponadto, nowe wersje aplikacji dla systemu Android ułatwiają codzienne życie dzięki przydatnym funkcjom, takim jak wątkowanie maili, które pozwala łatwiej śledzić rozmowy, oraz trybowi Smart Reader w przeglądarce stron www, który chroni oczy przed zmęczeniem. ASUS ZenUI posiada też darmowy komunikator oparty na serwisie Omlet Chat i platformie Omlet Open Messaging Platform, który pozwala łatwo udostępniać każdy rodzaj danych innym użytkownikom korzystającym z dowolnego telefonu.
ASUS ROG Maximus VI Formula
ROG Maximus VI Formula to wydajna płyta główna Z87 dla graczy, wyposażona w szereg autorskich technologii podnoszących wydajność i ułatwiających użytkowanie. Hybrydowy układ chłodzenia CrossChill umożliwia swobodny wybór pomiędzy powietrzem, a cieczą. W przeciwieństwie do innych konstrukcji hybrydowych, CrossChill nie wykorzystuje wiatraka, a co za tym idzie nie generuje hałasu i nie gromadzi kurzu. System chłodzenia wodą obniża temperaturę komponentów MOSFET nawet o 23°C, podnosząc stabilność podczas overclockingu.

Nagrodzona płyta została także wyposażona w obudowę ROG Armor, która nie tylko zwiększa wydajność pracy podzespołów, ale też nadaje jej stylowy wygląd. Składa się z dwóch części – mocnej pokrywy ABS chroniącej przed ciepłem generowanym przez kartę graficzną oraz podpory ze stali SECC, umieszczonej pod spodem układu drukowanego, która pozwala obniżyć temperaturę systemu i chroni przed wyginaniem się płytki PCB.

Oprócz osłony ROG Armor, Maximus VI Formula przyciąga wzrok również dzięki czerwono-czarnej kolorystyce. To znak rozpoznawczy produktów ASUS ROG. Ta sama estetyka została zachowana również w UEFI BIOS i wszystkich elementach interfejsu użytkownika oprogramowania.

 

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube