Logitech G603 Lightspeed Wireless Gaming Mouse

Ładna i elegancka mysz dla gaczy

Więcej...

ADATA D8000L

Power bank jak lampa

Więcej...

Asustor AS6302T

Ciekawy NAS od Asustor-a

Więcej...

Smartfon i wirtualna rzeczywistość

Jak dobrać telefon do wirtualnej rzeczywistości?

Więcej...

TP-LINK TL-PB20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

COOLER MASTER: Quick Fire Rapid-I - klawiatura mechaniczna z unikalnym system podświetlenia ActivLite

Cooler Master, jeden z czołowych producentów obudów, systemów chłodzenia, zasilaczy i akcesoriów dla komputerów oraz urządzeń przenośnych, poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży nowej klawiatury mechanicznej Quick Fire Rapid-I. Model ten, pomimo kompaktowych gabarytów, oferuje pełną funkcjonalność oraz bardzo efektowny system podświetlania klawiszy podążający za ruchem naszych palców - ActivLite.

Unikalna iluminacja
Klawiatura Quick Fire Rapid-I wyposażona jest w dedykowany, 32-bitowy procesor ARM, który odpowiada m.in. za unikalny system podświetlania diodami LED - ActivLite. Użytkownik może przełączać się pomiędzy pięcioma zdefiniowanymi trybami, z których każdy oferuje pięć poziomów jasności. Ponadto Quick Fire Rapid-I pozwala na zdefiniowanie czterech indywidualnych trybów podświetlenia, które zostaną zapisane bezpośrednio w pamięci klawiatury. 

Kompaktowa i funkcjonalna konstrukcja
Prosta i funkcjonalna konstrukcja, bazująca na przełącznikach Cherry MX, w połączeniu z matowym wykończeniem obudowy sprawiają, że Quick Fire Rapid-I wyróżnia się pozytywnie na tle typowych klawiatur mechanicznych. Dodatkowym atutem jest odłączany kabel USB oraz kompaktowe gabaryty (typ TKL – brak bloku numerycznego), które umożliwiają bezproblemowe przewożenie klawiatury w plecaku lub małej torbie podróżnej.

Dostępność
Klawiatura Quick Fire Rapid-I będzie dostępna w sprzedaży jeszcze w kwietniu w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 409 złotych. Produkt objęty jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube