ICYRaid MB662U3-2S-R1

NAS z ciekawymi rozwiązaniami

Więcej...

JBL E45 BT

Słuchawki bezprzewodowe dla miłośników dobrego brzmienia

Więcej...

Asustor 6102T

NAS dla profesjonalistów

Więcej...

Genesis Neon 350

Słuchawki do graczy

Więcej...

Media-tech MT4060

Wideorejestrator bez wyświetlacza

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Sklep z dronami

Gearbest  promotion

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

HAMA: Genialny wynalazek!

Po wielu latach pracy spędzonych w laboratoriach firma Hama może wreszcie pokazać światu swój najnowszy wynalazek, który zrewolucjonizuje konwertowanie i przesyłanie sygnału.

Firma Hama jest znana głównie jako producent wszelkiego rodzaju akcesoriów ułatwiających życie przy używaniu których śmielej patrzymy w przyszłość. Producent wielokrotnie udowadniał, że nieobce są mu potrzeby konsumentów dlatego inżynierowie Hamy pilnie pracują wciąż nad nowymi, sprytnymi rozwiązaniami. Hama prezentuje bardzo ambitną postawę w rozwoju nowych technologii, a podejmowane wyzwania nierzadko wykraczają poza spektrum pojmowania przeciętnego człowieka.
Dziś powinniśmy być szczególnie wdzięczni Hamie gdyż właśnie trafia w nasze ręce wynalazek na tyle szczególny, że nie powstydziliby się go nawet autorzy programu Top Gear znani ze zdumiewającej inteligencji i wyobraźni.
Każdy z nas jest posiadaczem telewizora i każdy jest zainteresowany jak najlepszym odbiorem. Większość posiada ogród, ogródek lub działkę dlatego właśnie Hama postanowiła połączyć ideę wypoczynku przed telewizorem z aktywnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu i stworzyć ten wyjątkowy wynalazek.

HDMI Garden, bo o tym mowa, ma postać wydawałoby się zwykłego kabla HDMI. Nie dajmy się jednak zwieść pozorom ponieważ kabel na swoim drugim końcu jest zaopatrzony w szybko-złączkę do węża ogrodowego. Otrzymujemy zatem możliwość konwertowania sygnału audio i video w krystalicznie czyste H2O. Oczywiście dzięki specjalnemu systemowi „w tę i z powrotem” możemy dokonywać konwersji również w odwrotną stronę czyli otrzymamy Full HD zaledwie z jednego litra H2O !
Wynalazek cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem, że Hama być może będzie prowadziła sprzedaż wyłącznie w dniu dzisiejszym, między godziną 17.39 a 17.42.

Szczegółowych informacji udziela:

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube