Logitech G603 Lightspeed Wireless Gaming Mouse

Ładna i elegancka mysz dla gaczy

Więcej...

ADATA D16750

Pancerny power bank

Więcej...

Genesis Rhod 220

Ciekawa, prosta klawiatura dla graczy

Więcej...

Smartfon i wirtualna rzeczywistość

Jak dobrać telefon do wirtualnej rzeczywistości?

Więcej...

TP-LINK NC450 HD Pan/Tilt WiFi

Bezprzewodowa kamera do monitoringu

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

HAMA: Genialny wynalazek!

Po wielu latach pracy spędzonych w laboratoriach firma Hama może wreszcie pokazać światu swój najnowszy wynalazek, który zrewolucjonizuje konwertowanie i przesyłanie sygnału.

Firma Hama jest znana głównie jako producent wszelkiego rodzaju akcesoriów ułatwiających życie przy używaniu których śmielej patrzymy w przyszłość. Producent wielokrotnie udowadniał, że nieobce są mu potrzeby konsumentów dlatego inżynierowie Hamy pilnie pracują wciąż nad nowymi, sprytnymi rozwiązaniami. Hama prezentuje bardzo ambitną postawę w rozwoju nowych technologii, a podejmowane wyzwania nierzadko wykraczają poza spektrum pojmowania przeciętnego człowieka.
Dziś powinniśmy być szczególnie wdzięczni Hamie gdyż właśnie trafia w nasze ręce wynalazek na tyle szczególny, że nie powstydziliby się go nawet autorzy programu Top Gear znani ze zdumiewającej inteligencji i wyobraźni.
Każdy z nas jest posiadaczem telewizora i każdy jest zainteresowany jak najlepszym odbiorem. Większość posiada ogród, ogródek lub działkę dlatego właśnie Hama postanowiła połączyć ideę wypoczynku przed telewizorem z aktywnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu i stworzyć ten wyjątkowy wynalazek.

HDMI Garden, bo o tym mowa, ma postać wydawałoby się zwykłego kabla HDMI. Nie dajmy się jednak zwieść pozorom ponieważ kabel na swoim drugim końcu jest zaopatrzony w szybko-złączkę do węża ogrodowego. Otrzymujemy zatem możliwość konwertowania sygnału audio i video w krystalicznie czyste H2O. Oczywiście dzięki specjalnemu systemowi „w tę i z powrotem” możemy dokonywać konwersji również w odwrotną stronę czyli otrzymamy Full HD zaledwie z jednego litra H2O !
Wynalazek cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem, że Hama być może będzie prowadziła sprzedaż wyłącznie w dniu dzisiejszym, między godziną 17.39 a 17.42.

Szczegółowych informacji udziela:

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube