Notatnik elektroniczny LCD Forever

Ciekawy sposób notowania

Więcej...

Forever VRB-200

Wirtualna rzeczywistość z dźwiękiem

Więcej...

Genesis Argon 570

Słuchawki nie tylko do komputera

Więcej...

Genesis Rhod 400 RGB

Klawiatura z pełną kolorstyką podświetlenia

Więcej...

Genesis Argon 500

Cecha szczególna: duża uniwersalność

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

CREATIVE: Słuchawki Sound Blaster Evo ZxR z lepszym basem

Na polski rynek trafiła pierwsza partia zmodyfikowanych słuchawek Sound Blaster Evo ZxR. Creative wprowadził poprawki na prośbę rodzimych klientów.

Słuchawki Sound BlasterZxR miały swoją światową premierę w ubiegłym roku. To najbardziej zaawansowany zestaw słuchawkowy firmy Creative, adresowany dla graczy komputerowych oraz melomanów. Opracowanie produktu dla dwóch różnych grup odbiorców, zgłaszających wysokie wymagania, stanowiło nie lada wyzwanie.
- Otrzymaliśmy wiele sygnałów od użytkowników słuchawek Sound BlasterZxR. Jak to zwykle bywa, jedni byli zadowoleni, inni zwracali uwagę na pewne mankamenty. Najczęściej pojawiała się kwestia związana z brzmieniem niskich tonów. Zdaniem niektórych użytkowników basy przysłaniały resztę pasma – mówi Rafał Herman, dyrektor handlowy Creative
Model Sound BlasterZxR trafił do laboratorium Power Sales International, gdzie przeszedł gruntowne testy. Specjaliści od dźwięku przychylili się do opinii użytkowników. Dystrybutor zwrócił się do producenta z prośbą o wyeliminowanie niedociągnięć.
Creative potraktował nasze uwagi z należytą powagą, udowadniając, że dba o swoją pozycję i wizerunek w Polsce. Producent dokonał niezbędnych modyfikacji. Cały proces trwał kilka miesięcy, a na polskim rynku dostępna jest już nowa seria Sound BlasterZxR. Niskie tony nie dominują nad resztą pasma. Słuchawki dostarczają ciepłe i bogate brzmienie – mówi Rafał Herman, dyrektor handlowy Creative

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube