ADATA HD710 Pro

Wytrzymały dysk dla mobilnych

Więcej...

Logitech Z200 Stereo Speakers

Eleganckie głośniki do komputera

Więcej...

ADATA SD600

Dysk kieszonkowy

Więcej...

Cooler Master Masterkeys Pro S

Klawiatura dla prawdziwych graczy

Więcej...

E’NOD Waveport

Słuchawki dla aktywnych

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

GIGABYTE: Nowa seria płyt głównych

GIGABYTE TECHNOLOGY wprowadza do sprzedaż nowe płyty główne oparte na chipsecie AMD A78. W ich gronie znajdą się zarówno płyty dla osób chcących zbudować komputer do użytku domowego, jak i dla tych, które potrzebują bardziej zaawansowanego sprzętu.

Wprowdzone do sprzedaży płyty posiadają złącza procesora FM2/FM2+, zapewniające pełne wsparcie dla wchodzących na rynek procesorów serii Kaveri.

Cechą charekterystyczną płyt zaprezentowanych przez GIGABYTE, jest wysoką jakość wykonania, jak również użycie zaawansowanych komponentów, dzięki czemu płyty te gwarantują długi czas bezawaryjnej pracy oraz wysoką stabilność i jakość pracy.
Wszystkie modele wspierają USB 3.0 oraz posiadają złącze SATA 3 z obsługą macierzy RAID 0, RAID 1 i RAID 10. Płyty te obsługują do 3 monitorów. Każdy z poniższych modeli posiada GIGABYTE UEFI DualBIOS™.
W serii płyt głownych opartych na chipsecie A78 z socketem FM2+ znajdziemy:
F2A78M-D3H to doskonała podstawa do budowy multimedialnego zestawu komputerowego, cechującego się wsparciem dla nowoczesnych technologii, jak również oferującego znaczne możliwości rozbudowy. Ta płyta główna posiada szeroką gamę wyjść video (DSUB,DVI,HDMI), oraz cyfrowe wyjście audio na tylnym panelu. Do dodatkowcy zalet naleza 4 złącza pamięci DIMM DDR3.

F2A78M-HD2 to idealna platforma do budowy typowych komputerów domowych ze wsparciem dla złącza procesora FM2+. Do zalet tego produktu możemy zaliczyć szeroką game wyjść video (DSUB,DVI,HDMI).
F2A78M-DS2 to optymalna pod względem kosztów platforma dla procesorów z socketem FM2+.

Płyty główne GIGABYTE oparte na chipsecie A 78 łaczą w sobie wysoką jakość wykonania, wykorzystanych komponentów oraz funkcjonalności pozwalające na wykorzystanie ich w szeregu zastosowań, zarówno w pracy jak i domu.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube