ERATO Verse

Małe koreczki w uszach od dobrej muzyki

Więcej...

Lanberg RO-120GE

Mały router do prostych zastosowań

Więcej...

Sennheiser IE 80S

Słuchawki bardzo uniwersalne

Więcej...

TP-LINK Archer C6

Transmisja danych z prędkością 1200 Mbp

Więcej...

UPS PowerWalker DC Secure Adapter 12V

Zasilacz z funkcją UPS-a

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ASUS: Nowe rozwiązania dla biznesu

Portfolio urządzeń z serii ASUS PRO powiększa się o kompaktowe komputery: All-in-One ET1620, EeeBox EB1036 oraz EB1037 oraz niewielkich rozmiarów desktopy BT1AD i BT1AE. Wszystkie modele wyposażono w najnowsze procesory Intel® zapewniające optymalne osiągi i wydajność zasilania.

Opracowane z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach, sektorze publicznym i dużych firmach, nowe urządzenia ASUS PRO PC zapewniają lepszą produktywność, oszczędność miejsca i zaawansowane funkcje – w tym pakiet ASUS Business Manager.

ASUSPRO – zaawansowane zarządzanie i bezpieczeństwo
Wszystkie nowe modele z serii ASUS PRO wyposażono w komponenty i oprogramowanie zapewniające bezpieczeństwo danych i ułatwiające zarządzanie.
Z ASUS Business Manager użytkownicy otrzymują zestaw narzędzi, dzięki którym w prosty sposób zaktualizują system, wprowadzą zabezpieczenia fizyczne i hasła, utworzą i odzyskają kopie zapasowe oraz będą zarządzać zasilaniem. Z kolei intuicyjny UEFI BIOS ułatwia konfigurację i monitoring funkcji systemowych m.in. ustawianie zabezpieczeń twardych dysków hasłem, blokowanie portów I/O, czy tagowanie zasobów.
Biznesowe komputery stacjonarne firmy ASUS oraz komputery All-in-One posiadają wejście dla blokady Kensington, która zabezpiecza sprzęt przed fizyczną kradzieżą. Bezpieczeństwo zwiększa również Trusted Platform Module (TPM), dzięki któremu informacje takie jak klucze, hasła i certyfikaty cyfrowe są chronione przed zewnętrznymi atakami.
ET1620 — elastyczny i bezpieczny komputer All-in-One dla biznesu
Opracowany z myślą o zastosowaniach w punktach sprzedażowych (POS) lub instytucjach edukacyjnych ET1620 to komputer All-in-One z 15,6-calowym, 10-punktowym, pojemnościowym ekranem dotykowym. Wyposażony został w czterordzeniowy procesor Intel Celeron® nowej generacji, który jest znacznie szybszy, niż poprzednie modele i zapewnia płynne działanie aplikacji. Dzięki różnym portom I/O – w tym dwóm portom szeregowym, dwóm portom USB 3.0 oraz dwóm portom USB 2.0 – urządzenie będzie doskonałym partnerem w różnych modelach biznesowych. Pozwala na podłączenie urządzeń peryferyjnych, takich jak czytniki kodów kreskowych, terminale kart kredytowych, drukarki czy skanery. Dwa wyjścia video (HDMI i VGA) ET1620 umożliwiają podłączenie zewnętrznych monitorów i telewizorów. Użytkownicy mogą również zainstalować opcjonalny moduł NFC (Near Field Communication), który pozwala tworzyć własne aplikacje opartych na ET1620.
Smukły i stylowy design z ramką o szerokości zaledwie 1,3 cm sprawia, że AiO doskonale sprawdzi się w miejscach publicznych. Natomiast niewielka waga urządzania, wynosząca 2kg, decyduje o łatwym przenoszeniu i transporcie. ET1620 jest kompatybilny z uchwytami VESA i może zostać zamontowany na ścianie.
EeeBox EB1036 i EB1037 — inteligentne urządzenia oszczędzające miejsce
EB1036 i EB1037 to najnowsze produkty z serii niezwykle kompaktowych komputerów EeeBox ASUS PRO – rodziny produktów idealnie sprawdzających się w zastosowaniach "digital signage". Ich niewielkie rozmiary, waga wynosząca 0,7kg i niski pobór mocy idą w parze z wydajnością. Mogą bez problemu poradzić sobie z najbardziej wymagającymi aplikacjami, ponieważ wyposażono je w procesory Intel Celeron, znane ze zwiększonych osiągów i wysokiej wydajności energetycznej. Dzięki wyjściom HDMI i VGA, komputery EB1036 i EB1037 mogą jednocześnie obsługiwać kilka wyświetlaczy, co przekłada się na zwiększoną produktywność i elastyczność. EB1036 dodatkowo posiada wbudowany port szeregowy (COM), do którego można podłączyć urządzenia peryferyjne, takie jak czytniki kodów kreskowych, drukarki, czy LEDowe wyświetlacze tekstu.
Oba modele zużywają o 70 proc. mniej energii elektrycznej w porównaniu ze standardowymi komputerami stacjonarnymi. Oznacza to niższe koszty eksploatacyjne. Komputery spełniają również najwyższe normy dotyczące ochrony środowiska, w tym EPA ENERGY STAR i EPEAT® Gold.
BT1AD i BT1AE — stworzone dla biznesu
BT1AD i BT1AE, nowe komputery z rodziny ASUS PRO są doskonałym rozwiązaniem dla firm, które potrzebują prostego zarządzania i bezpieczeństwa w kompaktowych rozmiarach. Oparty na potężnym procesorze Intel Core™ 4-tej generacji model BT1AE wykorzystuje technologię Intel vPro™ oraz wbudowany chip TPM, który na poziomie sprzętowym chroni komputer przed złośliwym oprogramowaniem, zapewnia bezpieczeństwo danych i umożliwia zdalne zarządzanie. Podobnie jak inne komputery ASUS PRO, pozwala na skorzystanie z ASUS Inventory i Out-of-Band Management, co znacznie obniża koszty identyfikacji i zarządzania sprzętem oraz oprogramowaniem w firmie.
Dzięki wyjściom DVI, HDMI, DisplayPort i VGA desktop BT1AE pozwala na jednoczesne podłączenie i korzystanie z trzech zewnętrznych monitorów, bez potrzeby instalowania dodatkowego sprzętu. Sprawdzi się w miejscach, gdzie niezbędne jest wykorzystanie kilku monitorów oraz pozwoli zwiększyć produktywność w pracy. Jego modułowa budowa nie wymaga korzystania z narzędzi, dzięki czemu zapewnia łatwą konserwację, a różnorodne porty I/O - w tym USB 2.0, USB 3.0 oraz opcjonalne porty seryjne i równoległe – umożliwiają wprowadzanie rozszerzeń wraz ze wzrostem potrzeb.
Modelem BT1AD to wersja w bardziej przystępnej cenie, która zachowuje wysokie osiągi, funkcjonalność i niewielkie rozmiary.

Komputery stacjonarne ASUS – satysfakcja i niezawodność
Komputery stacjonarne ASUS odzwierciedlają tradycję najwyższej jakości, innowacji i trwałości. W badaniach przeprowadzonych przez PCWorld USA w 2012 roku wśród czytelników, dotyczących satysfakcji, niezawodności i serwisu, użytkownicy wskazali komputery stacjonarne firmy ASUS jako najlepszy wybór w tym segmencie, uzasadniając swe wysokie zadowolenie stosunkiem ceny do jakości, kompatybilnością z innym urządzeniami, łatwą obsługą i niezawodnością. Badanie pokazało również, że komputery stacjonarne firmy ASUS, są jednymi z najczęściej rekomendowanych.

SPECYFIKACJA

ASUS PRO ET1620

ASUS PRO EeeBox EB1037

·   Windows 8.1 Pro / Windows 8.1

·   Procesor Intel® Celeron® J1900

·   15,6-calowy, pojemnościowy, 10-punktowy wielodotykowy ekran z podświetleniem LED

·   Do 8GB DDR3 RAM

·   Dysk twardy do 500GB SATA lub 128GB SSD

·   378 x 247 x 29mm

·  2kg

·   Windows 8.1 Pro / Windows 8.1

·   Procesor Intel® Celeron® J1900

·   Grafika NVIDIA® GeForce 820M (512MB)

·   Do 8GB RAM

·   Dysk twardy do 1TB SATA lub 128GB SSD

·   219 x 173 x 29mm

·   0,69kg

 

ASUS PRO EeeBox EB1036

ASUS PRO BT1AD i BT1AE

·   Windows 8.1 Pro / Windows 8.1

·   Procesor Intel® Celeron® J1900

·   Do 8GB RAM

·   Dysk twardy do 1TB SATA lub 128GB SSD

·   219 x 173 x 29mm

·   0,69kg

 

·   Windows 8.1 Pro / Windows 8.1

·   Procesor 4-tej generacji Intel® Core™ i3/i5/i7/Pentium

·   Do 16GB DDR3 RAM

·   Dysk twardy do 1TB SATA

·   70 x 237 x 239mm

·   5,3kg

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube