Genesis Krypton 700

Bardzo kolorowa mysz

Więcej...

Genesis Vanad 750

Mouse bungee godny uwagi

Więcej...

DOD LS475W

Wideorejestrator samochodowy z GPS

Więcej...

Cooler Master MasterMouse S

Prosta mysz dla graczy

Więcej...

Genesis Radon 600 Virtual 7.1 Headset

Słuchawki z dźwiękiem 7,1

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Sklep z dronami

Gearbest  promotion

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

HAMA: Innowacyjne głośniki Rapoo

Hama wprowadza na polski rynek nowe akcesoria bezprzewodowe. Na szczególną uwagę zasługują trzy nowe modele bezprzewodowych głośników Rapoo.

Kompaktowe, bezprzewodowe głośniki przebojem wdarły się na rynek akcesoriów mobilnych. Wygoda, łatwość połączenia z zewnętrznym źródłem muzyki, a także coraz lepsza jakość brzmienia sprawiają, że kolumienki cieszą się rosnącą popularnością wśród użytkowników przenośnych terminali. Z myślą o tej grupie odbiorców firma Rapoo przygotowała nową linię kompaktowych głośników. To innowacyjne produkty wychodzące naprzeciw oczekiwaniom fanów mobilnej rozrywki. Modele A300, A600 oraz A800 pozwalają cieszyć się bezprzewodową wolnością i dobrym brzmieniem. Miniaturowe kolumny sprawdzą się także w roli zestawu głośnomówiącego. Produkty wykorzystują technologie Bluetooth 4.0 oraz NFC. Drugi z wymienionych standardów uprasza komunikację pomiędzy głośnikiem oraz terminalem mobilnym obsługującym NFC. Urządzenia parują się poprzez zbliżenie. Bluetooth 4.0 gwarantuje lepszą jakość dźwięku, mniejsze zużycie energii i większy zasięg aniżeli wcześniejsze wersje standardu. Najnowsze głośniki Rapoo wykorzystują kodek aptX. Metoda kompresji aptX pozwala zachować oryginalną jakość dźwięku cyfrowego przesyłanego za pomocą połączenia Bluetooth. Użytkownik może zrezygnować z kabla, bez obawy, że uzyska gorszą jakość brzmienia. Warto zaznaczyć, że nowe modele umożliwiają również przewodowe podłączenie źródła dźwięku. Istotną ciekawostką oferowaną w każdym z modeli jest połączenie wielopunktowe (multipoint connection) dające możliwość płynnego przełączania między dwoma sparowanymi z głośnikiem urządzeniami.
Dużym walorem jest innowacyjne podejście producenta do architektury głośników. W modelu A800 zastosowano sterowaną falę dźwiękową, zwiększającą obszar rezonansu głośnika. Takie rozwiązanie pozwala uzyskać bogate i ciepłe brzmienie przy zachowaniu małej średnicy głośnika. Nowoczesna konstrukcja nadaje A800 futurystyczny wygląd. Modele A300 i A600 natomiast opierają się na technologii odwrotnego przepływu powietrza, dzięki której z głośników, mimo niewielkich rozmiarów, wydobywa się soczysty, świetnie brzmiący bas.
Produkty Rapoo charakteryzują się ciekawym designem. Najnowsza linia głośników podtrzymuje tą tradycję. Dopracowane detale, ciekawy kształt, zróżnicowana kolorystyka zdecydowanie wyróżniają nową generację kolumienek na tle konkurencyjnych rozwiązań.

Ceny sugerowane przez Hama Polska
Głośnik bezprzewodowy A300 – 219 zł
Głośnik bezprzewodowy A600 – 399 zł
Głośnik bezprzewodowy A800 – cena nie jest jeszcze znana

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube