ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

CREATIVE: Sound Blaster na Intel Extreme Masters

Tegoroczna impreza Intel Extreme Masters, odbywająca się w Katowicach, zgromadziła największe gwiazdy e-sportu z całego świata. Wśród nich znalazła się znana ekipa compLexity z Los Angeles, promująca markę Sound Blaster.

W hali Katowickiego Spodka odbyła się już ósma edycja finałowej rozgrywki Intel Extreme Masters. Co ciekawe, najlepsi gracze komputerowi po raz pierwszy zawitali do stolicy Górnego Śląska. Poprzednie siedem finałów miało miejsce w Hannowerze podczas targów Cebit. W finałowy weekend arenę wirtualnej walki odwiedziło około 70 tysięcy gości.
Zawodnicy rywalizowali m.in. w trzech prestiżowych turniejach Starcraft II, League of Legends oraz Counter-Strike. Szczególnie dużo emocji i wrażeń dostarczyła ta ostatnia rozgrywka. Counter-Strike polega na walce terrorystów z oddziałami specjalnymi. Ci pierwsi muszą chronić strefę narażoną na ataki przestępców. Rolą terrorystów jest podkładanie bomb lub pilnowanie zakładników. Jednym z faworytów Counter-Strike’a była słynna amerykańska grupa compLexity, sponsorowana przez markę Sound Blaster. Ekipa ma na koncie kilka cennych zwycięstw w kategorii Counter-Strike. Tym razem Amerykanie musieli uznać wyższość polskiej ekipy Virtus.pro. Polacy za zwycięstwo w turnieju zgarnęli 100 tysięcy USD. W dwóch pozostałych kategoriach triumfowały ekipy z Korei Południowej.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube