ADATA HD710 Pro

Wytrzymały dysk dla mobilnych

Więcej...

Logitech Z200 Stereo Speakers

Eleganckie głośniki do komputera

Więcej...

ADATA SD600

Dysk kieszonkowy

Więcej...

Cooler Master Masterkeys Pro S

Klawiatura dla prawdziwych graczy

Więcej...

E’NOD Waveport

Słuchawki dla aktywnych

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

HAMA: Partnerzy z iF Product Design Award

Bezprzewodowy głośnik A600 firmy Rapoo, a także elektroniczna kostka DICE+ otrzymały prestiżowe nagrody iF Product Design Award 2014. Dystrybutorem obu produktów jest Hama Polska. 

Bezprzewodowy głośnik Rapoo A600 łączy najnowsze technologie z oryginalną stylistyką wykonania. Minimalistyczny design, nawiązanie do stylu retro oraz obudowa ze szczotkowanego aluminium sprawiają, że urządzenie wyróżnia się na tle konkurencyjnych produktów. A600 oferowany jest aż w pięciu modnych zestawach kolorystycznych: niebieskim, szarym, turkusowym, pomarańczowym oraz czerwonym. Głośnik wykorzystuje do komunikacji technologie NFC oraz Bluetooth 4.0. Kompaktowe rozmiary – 125 x 73 x 51,5 mm oraz wytrzymała obudowa pozwalają bez obaw zabrać A600 w każdą podróż. Głośnik pracuje na zasilaniu bateryjnym nawet do 10 godzin. Warto zaznaczyć, że produkty Rapoo już trzeci rok z rzędu zostały uhonorowane tą prestiżową nagrodą.
Po raz pierwszy natomiast wyróżnienie iF Product Design Award 2014 trafiło do polskiej firmy Game Technologies. Laureatem została elektroniczna kostka DICE+. To bardzo efektownie opakowany układ elektroniczny, przypominający do złudzenia kostkę do gry. Dzięki DICE+ można grać na tablecie, razem z rodziną i przyjaciółmi. Układ stanowi ciekawą alternatywę dla tradycyjnych gier planszowych.
– Cieszymy się, że produkty, których jesteśmy dystrybutorem, otrzymały prestiżowe nagrody iF Product Design Award 2014. Co ważne, DICE+ oraz Rapoo A600 poza doskonałym designem, posiadają dodatkowe atuty w postaci funkcjonalności oraz niezawodności. Cenne wyróżnienia pomogą nam wypromować urządzenia na polskim rynku – mówi Maciej Kramer, kierownik marketingu Hama Polska.

Nagrody iF Product Design zostały przyznane po raz pierwszy w 1953 roku. Aktualnie to jedne z najważniejszych, niezależnych nagród przyznawanych za innowacyjne projekty. Co roku do konkursu zostaje zgłoszonych ponad 20 000 produktów z ponad 50 krajów.
Firma Rapoo powstała w 2002 roku, a jej działalności przyświeca motto „Żyj bezprzewodowo”. Firma produkuje designerskie myszki, klawiatury, słuchawki, które bezprzewodowo łączą się z różnymi terminalami, w tym także za pośrednictwem najnowszej technologii 5G.
Game Technologies S.A. jest polską spółką z siedzibą w Poznaniu, działającą w branży gier komputerowych i rozrywki. Firma jest producentem pierwszej na świecie elektronicznej kostki, działającym na skalę międzynarodową.

ma znajdują się poza Starym Kontynentem – w Chinach, Honkongu oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube