ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

COOLER MASTER: Finał IEM do Katowic

Cooler Master, jako jeden z głównych sponsorów, ma przyjemność zaprosić na kolejną edycję Intel Extreme Masters World Championship – najbardziej wyczekiwanej, tegorocznej imprezy e-sportowej w Polsce.

IEM rozpocznie się już w najbliższy piątek (14 marca) w katowickim Spodku. Dla odwiedzających, oprócz możliwości śledzenia na żywo zmagań najlepszych, światowych zawodników w League of Legends, StarCraft II: Heart of the Swarm, Hearthstone: Heroes of Warcraft oraz Counter-Strike: Global Offensive, przygotowano również szereg innych atrakcji.

IEM Katowice
Po imprezach w Sao Paulo, Szanghaju i Nowym Jorku IEM zaprasza na wielki finał w Katowicach.
W ramach organizowanych w Polsce mistrzostw świata zobaczymy najlepszych na świecie graczy w StarCraft II, w tym CM Polt, herO czy Revival – najnowszego członka drużyny Cooler Master. W rywalizacji w SCII weźmie także udział uThermal z drużyny AT Gaming, sponsorowanej przez Cooler Master.
Drugim z tytułów, w którym zmagać się będą gwiazdy światowej sceny e-sportu, jest League of Legends. Wśród najbardziej znanych drużyn zobaczymy Cloud 9, Fnatic, KT Rolster Bullets oraz Gambit.
Atrakcje przygotowane przez Cooler Master
Cooler Master zaprasza również na swoje stoisko, na którym prezentowane będą dedykowane dla graczy rozwiązania. Ponadto gościem specjalnym Cooler Master, w piątek i sobotę, będzie Riot Games! Dla fanów LoL przygotowane będą odblokowane konta umożliwiające zagranie m.in. Vel’Koz czy Brolaf lub Scuba Gragas. Dodatkowo w konkursach przygotowanych przez Riot Games i Cooler Master będzie można zdobyć wyjątkowe upominki.

Mizar & Alcor
W trakcie IEM Cooler Master zaprezentuje po raz pierwszy publicznie swoje najnowsze myszy dla graczy – Alcor & Mizar. Oba modele wyróżniają się dopracowaną konstrukcją, która gwarantuje doskonałą ergonomię i komfort w trakcie wielogodzinnych sesji przed monitorem. Myszy wykonane są z wysokiej klasy materiałów a podstawową różnicą pomiędzy Alcor i Mizar jest typ zastosowanego sensora. W pierwszym przypadku użytkownicy otrzymują układ optyczny Avago 3090. Natomiast Mizar wyposażony jest w cieszący się dużym uznaniem sensor laserowy Avago 9800. Oba modele będzie można zobaczyć i przetestować na stoisku Cooler Master.

Zakupy na IEM
Oprócz opcji praktycznego sprawdzenia oferowanych przez Cooler Master klawiatur i myszy, odwiedzający IEM będą także mogli zakupić wybrane modele w sklepie ESL lub na partnerskim stoisku sieci Gamedot.

Komentarze zostały wyłączone