Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

TONSIL: Profesjonalna regeneracja głośników

Jeśli w naszych kolumnach zepsuje się jeden z głośników nie oznacza to konieczności zakupu nowego zestawu ani poszukiwania w okolicy domorosłego „fachowca”. W takim wypadku ratunek znajdziemy w firmie Tonsil, która oprócz swojej podstawowej oferty czyli produkcji zestawów nagłośnieniowych oferuje również usługi profesjonalnej regeneracji samych głośników.

Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, że Tonsil jest producentem cenionych zestawów Hi-Fi. Świadczy o tym choćby fakt, że od wielu miesięcy marka Tonsil wraz z kolumnami Maestro II jest liderem w rankingu popularności przeprowadzanym przez Skąpiec.pl. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę z tego, że firma faktycznie samodzielnie w swojej siedzibie produkuje wszystkie elementy z których montowane są kolumny. Cały cykl produkcyjny począwszy od cewki przez membranę, zawieszenie, resor, płytkę, rdzeń, kosz i obudowę głośnika odbywa się we Wrześni.
Właśnie z tego powodu, mając pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym Tonsil oferuje regenerację uszkodzonych głośników z zachowaniem reżimu technologicznego, którego nie są w stanie utrzymać lokalne serwisy. Tego typu mikro firmy nie mają możliwości prawidłowego rozmagnesowania głośnika przed regeneracją oraz ponownego namagnesowania. Jest to bardzo istotny proces ponieważ tylko on pozwala na właściwe wyczyszczenie szczeliny obwodu magnetycznego co z kolei ma decydujący wpływ na jakość dźwięku i żywotność głośnika.
Powierzając naprawę głośnika firmie Tonsil mamy pewność, że na linii produkcyjnej zastosowane będą wszystkie oryginalne części a sam montaż będzie przeprowadzony przez doświadczonych i kompetentnych pracowników. Podejmując decyzję o regeneracji niesprawnych głośników wystarczy skontaktować się z Tonsilem a firma odbierze od nas głośnik za pośrednictwem kuriera. Średni czas naprawy szacowany jest na 3 do 5 dni roboczych.
- Jesteśmy profesjonalną firmą i nie chcemy aby nasi klienci w przypadku wystąpienia uszkodzenia mieli jakiekolwiek problemy i byli zmuszeni do korzystania z nie fachowych usług lub kupna nowych kolumn. Dlatego staramy się służyć pomocą nawet w przypadku napraw głośników nie naszej produkcji. Polecam wtedy kontakt z naszą firmą w celu przekazania informacji o danym głośniku a my określimy możliwość naprawy – mówi Marek Dutkiewicz dyrektor ds. produkcji w Tonsilu.
Wszystkie czynności regeneracyjne są objęte 12-sto miesięczną gwarancją producenta.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube