Lenovo IdeaPad 720

Elegancki notebook w średniej cenie

Więcej...

Genesis Xenon 400

Sprawna mysz to podstawa

Więcej...

ROG Strix Fusion Wireless

Wysoka jakość i dobre brzmienie

Więcej...

Cooler Master MasterBox Lite 5

Prosta ale elegancka

Więcej...

Fury Thunderjet Gaming Combo Set

3 w 1 czyli wygodny pakiet dla gracza

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

TONSIL: Profesjonalna regeneracja głośników

Jeśli w naszych kolumnach zepsuje się jeden z głośników nie oznacza to konieczności zakupu nowego zestawu ani poszukiwania w okolicy domorosłego „fachowca”. W takim wypadku ratunek znajdziemy w firmie Tonsil, która oprócz swojej podstawowej oferty czyli produkcji zestawów nagłośnieniowych oferuje również usługi profesjonalnej regeneracji samych głośników.

Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, że Tonsil jest producentem cenionych zestawów Hi-Fi. Świadczy o tym choćby fakt, że od wielu miesięcy marka Tonsil wraz z kolumnami Maestro II jest liderem w rankingu popularności przeprowadzanym przez Skąpiec.pl. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę z tego, że firma faktycznie samodzielnie w swojej siedzibie produkuje wszystkie elementy z których montowane są kolumny. Cały cykl produkcyjny począwszy od cewki przez membranę, zawieszenie, resor, płytkę, rdzeń, kosz i obudowę głośnika odbywa się we Wrześni.
Właśnie z tego powodu, mając pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym Tonsil oferuje regenerację uszkodzonych głośników z zachowaniem reżimu technologicznego, którego nie są w stanie utrzymać lokalne serwisy. Tego typu mikro firmy nie mają możliwości prawidłowego rozmagnesowania głośnika przed regeneracją oraz ponownego namagnesowania. Jest to bardzo istotny proces ponieważ tylko on pozwala na właściwe wyczyszczenie szczeliny obwodu magnetycznego co z kolei ma decydujący wpływ na jakość dźwięku i żywotność głośnika.
Powierzając naprawę głośnika firmie Tonsil mamy pewność, że na linii produkcyjnej zastosowane będą wszystkie oryginalne części a sam montaż będzie przeprowadzony przez doświadczonych i kompetentnych pracowników. Podejmując decyzję o regeneracji niesprawnych głośników wystarczy skontaktować się z Tonsilem a firma odbierze od nas głośnik za pośrednictwem kuriera. Średni czas naprawy szacowany jest na 3 do 5 dni roboczych.
- Jesteśmy profesjonalną firmą i nie chcemy aby nasi klienci w przypadku wystąpienia uszkodzenia mieli jakiekolwiek problemy i byli zmuszeni do korzystania z nie fachowych usług lub kupna nowych kolumn. Dlatego staramy się służyć pomocą nawet w przypadku napraw głośników nie naszej produkcji. Polecam wtedy kontakt z naszą firmą w celu przekazania informacji o danym głośniku a my określimy możliwość naprawy – mówi Marek Dutkiewicz dyrektor ds. produkcji w Tonsilu.
Wszystkie czynności regeneracyjne są objęte 12-sto miesięczną gwarancją producenta.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube