Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

GARMIN: Rejestrator jazdy Garmin Dash Cam 20 z modułem GPS

Garmin, światowy lider w dziedzinie rozwiązań bazujących na nawigacji satelitarnej, prezentuje rejestrator jazdy Dash Cam 20 z modułem GPS umożliwiający nagrywanie filmów w jakości HD (1080p) oraz wykonywanie zdjęć. Kamera została wyposażona w kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 2,3 cala, obiektyw szerokokątny, który pozwala uchwycić w kadrze widok całej drogi, a także funkcję automatycznego wykrywania zdarzeń.

Urządzenie można zamontować na przedniej szybie lub desce rozdzielczej auta a zintegrowany mikrofon umożliwia rejestrowanie dźwięku wewnątrz pojazdu. Korzystając z dołączonej do zestawu karty microSD™ (4GB), Dash Cam rejestruje obraz nieustannie, w trybie pętli. Nagrania można odtwarzać bezpośrednio na wyświetlaczu kamery bądź na ekranie komputera, po powrocie do domu.

Kamera Dash Cam rejestruje obraz zawsze, gdy jest podłączona do źródła zasilania (gniazdo zapalniczki), nie ma więc potrzeby uruchamiania jej za każdym razem, gdy siadamy za kierownicą. Wszystkie nagrania zawierają informacje o czasie i lokalizacji wykonania. W zależności od ustawień, Dash Cam może rejestrować obraz w rozdzielczości 1080p, 720p lub WVGA.
Dzięki funkcji automatycznego wykrywania zdarzeń, w przypadku gwałtownego hamowania czy kolizji, kamera automatycznie zapisuje nagranie samego zdarzenia, momentu je poprzedzającego oraz następującego po nim. Zarejestrowany materiał zawiera dodatkowo informacje o szerokości i długości geograficznej, dacie, godzinie, prędkości i kierunku jazdy, dzięki czemu zyskujemy pełen obraz sytuacji. Stanowi to dodatkowy atut w przypadku, gdy nagranie jest materiałem dowodowym w razie ewentualnej kolizji. Aby dodatkowo udokumentować widok pojazdu lub zniszczeń, kamerę można wykorzystać jako aparat fotograficzny.

Zarejestrowane filmy i zdjęcia można przeglądać na komputerze podłączając kamerę za pomocą dołączonego przewodu USB lub umieszczając w komputerze kartę microSD. Używając bezpłatnego oprogramowania PC Tool można dokładnie prześledzić swoją podróż, oglądać zarejestrowane filmy i powiązane z nimi dane, wyświetlić mapę trasy lub skorzystać z funkcji Pojedynczego ujęcia do wykonywania zdjęć.

Rejestrator jazdy Dash Cam dostępny jest w sprzedaży w dwóch wersjach:
Dash Cam 20 (z modułem GPS) – sugerowana cena detaliczna 229€
Dash Cam 10 (bez modułu GPS) – sugerowana cena detaliczna 199€

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube