ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

C4i: Aktywne głośniki Scansonic S5BT i S5BTL – nowa jakość dźwięku

Scansonic S5BT to niewielkich rozmiarów, aktywne kolumny głośnikowe o potężnych możliwościach, oferujące zaskakująco wysoką jakość dźwięku. Wśród zalet, oferują m.in. możliwość odtwarzania muzyki przez Bluetooth.

Kolumny wyróżniają się bardzo starannym wykonaniem. Kompaktowa obudowa głośników ma zaokrąglone krawędzie i wykonana jest z odpornej na rezonans płyty MDF. Wysoki połysk zawdzięcza ośmiu warstwom fortepianowego lakieru PU. Kolumny wyposażono w 5-calowy głośnik niskotonowy i 1-calowy przetwornik wysokotonowy. Koszyki przetwornika niskotonowego wykonano z odlewów aluminiowych. 25-milimetrowe, miękkie kopułki wraz z neodymowymi magnesami głośnika wysokotonowego zapewniają bardzo dobrą jakość i precyzję odtwarzanej muzyki. Dwudrożną konstrukcję z bassrefleksem napędza wbudowany wzmacniacz 2 x 50 W. Dźwięk, jaki oferują jest naturalny, czysty i szczegółowy. Generowane wrażenie przestrzeni dźwięku również stoi na bardzo wysokim poziomie.

Model Scansonic S5BT to uniwersalne i samodzielne głośniki z wieloma możliwościami podłączenia źródeł dźwięku. Wśród nich znajduje się także technologia Bluetooth, oferująca dużą wygodę, szczególnie wtedy, kiedy zależy nam na szybkiej konfiguracji i możliwości odtwarzaniu muzyki z urządzeń przenośnych. Wystarczy wybrać utwór na smartfonie, tablecie lub komputerze, a „podłączone” bezprzewodowo kolumny natychmiast rozpoczną odtwarzanie muzyki. S5BT wyposażono w przetwornik cyfrowo-analogowy, umożliwiający bezpośrednie podłączenie źródła cyfrowego audio przez wejście koaksjalne (na konektorze RCA) lub optyczne (np. do podłączenia telewizora, laptopa, komputera, konsoli do gier, odtwarzacza HD). Takie rozwiązanie znacznie podnosi komfort korzystania z kolumn i zwiększa ich uniwersalność.

Kolumny Scansonic S5BT oferują możliwość podłączenia aż dwóch źródeł analogowych, dzięki wejściom AUX-1 na złączu 3.5 mm stereo minijack (do podłączenia iPoda, iPada, iPhone’a, telefonów komórkowych, odtwarzacza mp3/mp4, radia) oraz AUX-2: stereo na konektorach RCA R/L (do podłączenia odtwarzaczy CD/DVD). Co więcej, dzięki wyjściu na zewnętrzny, aktywny subwoofer (na konektorze RCA), możliwe jest utworzenie zestawu stereo 2.1 i wzmocnienie systemu dodatkową dawką basu. Oprócz tego głośniki S5BT posiadają także złącze USB przeznaczone do ładowania takich urządzeń, jak iPhone i iPod.

W opakowaniu odnajdziemy pilota, za pośrednictwem którego możemy regulować głośność, wysokie tony, basy, przełączać między prawym a lewym kanałem, wybierać źródło dźwięku. Miłym dodatkiem są dołączone do zestawu rękawiczki, pozwalające uniknąć pozostawiania śladów na obudowie i podkreślające profesjonalizm wykonania głośników.

W sprzedaży znajduje się także model S5BTL, który posiada wszystkie cechy zestawu S5BT, a dodatkowo wyposażony jest w funkcję uczenia kodów IR z pilotów od innych urządzeń. Dzięki temu, może być sterowany dowolnym pilotem, np. od telewizora.

Głośniki S5BT oferowane są w kolorach: czarnym, białym i czerwonym. Ich wymiary to: 151x223x210 mm (szer. x wys. x głęb.) każdy. Razem ważą ok. 10 kilogramów.

Cena detaliczna pary głośników Scansonic S5BT Active wynosi 1079,00 zł. Urządzenia objęte są 12-miesięczną gwarancją producenta.

 

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube