ADATA HD710 Pro

Wytrzymały dysk dla mobilnych

Więcej...

Logitech Z200 Stereo Speakers

Eleganckie głośniki do komputera

Więcej...

ADATA SD600

Dysk kieszonkowy

Więcej...

Cooler Master Masterkeys Pro S

Klawiatura dla prawdziwych graczy

Więcej...

E’NOD Waveport

Słuchawki dla aktywnych

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

CREATIVE: Słuchawki dla koneserów dźwięku

Creative wprowadza na polski rynek słuchawki Creative Aurvana Platinum. To produkt adresowany dla użytkowników poszukujących bogatych doznań dźwiękowych.

Segment słuchawek klasy premium rządzi się surowymi prawami. Produkty należące do tej grupy wyróżniają się nie tylko świetną jakością dźwięku, ale również wzornictwem oraz wysoką ergonomią. Słuchawki Creative spełniają powyższe kryteria, stanowiąc alternatywę dla konkurencyjnych zestawów dostępnych na rynku.
Rozwiązania zastosowane w Aurvana Platinum wychodzą naprzeciw oczekiwaniom największych koneserów dźwięku. Wysokiej klasy przetworniki neodymowe wydobywają z siebie naturalne, detaliczne i muzykalne brzmienie. Mocny bas idealnie współgra z czystymi wokalami i krystalicznymi tonami wysokimi. Technologia redukcji szumów umożliwia ograniczenie odgłosów pochodzących z zewnętrz nawet o 90 procent.
Dużym walorem modelu Aurvana Platinum jest także ergonomia. Nauszniki wyścielono pianką dopasowującą się do kształtu małżowin, co jest gwarancją wygodnego użytkowania słuchawek nawet podczas wielogodzinnego odsłuchu. Z kolei moduły NFC oraz Bluetooth ułatwiają integrację i komunikację z zewnętrznymi źródłami dźwięku. Godne uwagi są rozwiązania Creative ShareMe oraz Creative Multipoint. Pierwsze z nich umożliwia dzielenie się muzyką z użytkownikami bezprzewodowych słuchawek wykorzystujących Creative ShareMe. Natomiast Creative Multipoint pozwala jednocześnie połączyć dwa telefony z zestawem słuchawkowym. Dzięki temu użytkownik może łatwo i szybko wybierać ulubione utwory z jednego spośród dwóch źródeł muzyki.
Co ważne, bezprzewodowa wolność idzie w parze z wysoką jakością dźwięku. Jest to możliwe, dzięki zastosowaniu kodeków aptX i AAC oraz technologii FastStream. Ta ostatnia umożliwia przesyłanie dźwięku dwukierunkowo z niską latencją. Warto dodać, że zwolennicy tradycyjnych rozwiązań mogą skorzystać z płaskiego, nieplączącego się kabla.
Zestaw słuchawkowy Aurvana Platinum z powodzeniem można wykorzystać podczas rozmów telefonicznych. Wbudowany mikrofon obsługuje standard HD Voice oraz technologię ClearSpeech, która tłumi hałas i wzbogaca jakość dźwięku.
Creative Aurvana Platinum to model z najwyższej półki, charakteryzujący się doskonałym brzmieniem i wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami, podnoszącymi komfort słuchania muzyki. Możemy bez kompleksów rywalizować z liderami segmentu premium. Co więcej, model Aurvana Platinum w wielu elementach przewyższa znane konkurencyjne produkty – mówi Rafał Herman, dyrektor sprzedaży Creative w Polsce.
Cena Creative Aurvana Platinum wynosi 1199,- złotych.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube