foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Moduł pamięci XPG CASTER DDR5

XPG ogłasza najnowszą serię DRAM - XPG CASTER DDR5. Pamięci dostępne będą w wersji z podświetleniem oraz bez, osiągają przepustowość 7000 MT/s, a dla zwiększenia stabilności i niezawodności zostały wyposażone w układy On-Die PMIC (Power Management Integrated Circuit) i ECC (Error Correcting Code). Oba warianty mają pojemność 16 GB.

Wydajność nowej generacji

XPG CASTER to nowa generacja pamięci DDR5, która osiągając 7000 MT/s wykazuje ponad dwa razy większą prędkość od standardowej pamięci DDR4. Dzięki niesamowicie szybkiemu transferowi danych, użytkownicy będą mogli cieszyć się większą płynnością i bezproblemowością w grach. Wsparcie Intel® XMP 3.0 umożliwia niezwykle proste podkręcanie, które pozwala użytkownikom uniknąć kłopotliwych ustawień BIOS-u i niekończących się regulacji parametrów.
Dzięki wbudowanemu On-Die ECC, moduł może korygować błędy w czasie rzeczywistym, a Power Management Integrated Circuits (PMIC) zwiększa stabilność i niezawodność działania.

Styl z przyszłości

Dzięki stalowoszarym radiatorom, trójkątnemu podświetleniu RGB i opływowym kształtom, seria XPG CASTER DRAM emanuje wyrafinowaniem i futurystyczną stylistyką. Użytkownicy mogą dostosować oświetlenie do swoich preferencji, wybierając spośród różnych efektów (statyczny, oddychający, kometa). Dzięki trybowi muzycznemu, możliwa jest również synchronizacja z ulubionymi utworami. Obsługa jest możliwa za pomocą dedykowanego oprogramowania sterującego RGB.

Nowy XPG HUNTER DDR5

Poza zaprezentowanym CASTER DDR5, XPG zapowiada wprowadzenie na rynek zupełnie nowej pamięci - XPG HUNTER DDR5. Jest on następcą modułu o tej samej nazwie z serii DDR4 i oferuje ulepszoną wydajność 5200MT/s oraz odświeżoną konstrukcję radiatora.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube