ERATO Verse

Małe koreczki w uszach od dobrej muzyki

Więcej...

Lanberg RO-120GE

Mały router do prostych zastosowań

Więcej...

Sennheiser IE 80S

Słuchawki bardzo uniwersalne

Więcej...

TP-LINK Archer C6

Transmisja danych z prędkością 1200 Mbp

Więcej...

UPS PowerWalker DC Secure Adapter 12V

Zasilacz z funkcją UPS-a

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ASUS: GTX Titan Black – płynna grafika w kinowej jakości

Procesor graficzny GeForce GTX Titan Black, taktowanie rzędu 980MHz oraz bezpieczne przetaktowywanie w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem GPU Tweak – to główne cechy nowej propozycji firmy ASUS w segmencie kart graficznych.

Znajdziemy w niej również 6GB szybkiej pamięci graficznej GDDR5, technologie NVIDIA® GPU Boost 2.0 i G-SYNC™ oraz czarny radiator. Przypadnie do gustu każdemu entuzjaście, któremu zależy na maksymalnym wykorzystaniu potencjału gier komputerowych.

Większe możliwości dzięki nowym technologiom
GTX Titan Black to wydajna karta graficzna, która daje użytkownikom moc obliczeniową na poziomie superkomputerów, a rozwiązanie GPU Tweak dodatkowo zwiększa jej możliwości. Pozwala kontrolować poprzez intuicyjny interfejs taktowanie procesora graficznego i pamięci grafiki, prędkość wentylatora i zużycie energii.
Z kolei, narzędzie GPU Tweak Streaming umożliwia udostępnianie aktywności z ekranu przez Internet w czasie rzeczywistym – dzięki temu inni mogą oglądać rozgrywkę na żywo. Użytkownik może również nadać nazwę okienku strumieniowania wraz z tekstem, zdjęciami i obrazem z kamery.
W nowej karcie nie zabrakło technologii NVIDIA® GPU Boost 2.0, która zwiększa taktowanie procesora GTX Titan Black, dając jednocześnie pełną kontrolę nad zasilaniem i temperaturą oraz dostarczając doskonały obraz podczas gry.
Płynna grafika w kinowej jakości
GTX Titan Black w pełni obsługuje standard DirectX® 11.2. Umożliwia wykonywanie teselacji bezpośrednio na procesorze graficznym, co z kolei przekłada się na niezwykle szczegółową geometrię w sceneriach gier komputerowych – poziom realizmu postaci może konkurować z największymi hitami filmowymi.
W karcie wykorzystano technologię NVIDIA® G-SYNC™ gotową do obsługi nowej generacji gier komputerowych. Wystarczy podłączyć GTX Titan Black do kompatybilnego z G-SYNC monitora, a ten zsynchronizuje swoją częstotliwość odświeżania z procesorem graficznym, zapewniając niezwykłą płynność i responsynwość obrazu. Gracze mogą zapomnieć o latencji i problemach związanych z pogorszoną jakością grafiki.

DOSTĘPNOŚĆ
Karta ASUS Titan Black będzie dostępna w Polsce od 18 lutego 2014 roku.

SPECYFIKACJA 
GTXTITANBLACK-6GD5
• NVIDIA® GeForce® GTX™ Titan Black
• PCI Express® 3.0
• Pamięć 6144MB (6GB) GDDR5
• Taktowanie 980MHz (przyspieszone)
• Taktowanie 941MHz (podstawowe)
• Taktowanie pamięci 7000MHz (1750 MHz GDDR5)
• 1 x DVI-D
• 1 x DVD-I
• 1 x Wyjście HDMI
• 1 x DisplayPort

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube