Genesis Pallad 500

Plecak dla graczy godny uwagi

Więcej...

NEC MultiSync EA245WMi

Prosty ale cenny monitor do biura

Więcej...

PocketBook Aqua 2

Nowa generacja czytnika do kapieli

Więcej...

Genesis Radon 710

Słuchawki z dźwiękiem przestrzennym 7.1

Więcej...

Philips 258B6QUEB

Monitor do biura o dużych możliwościach

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ASUS: GTX Titan Black – płynna grafika w kinowej jakości

Procesor graficzny GeForce GTX Titan Black, taktowanie rzędu 980MHz oraz bezpieczne przetaktowywanie w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem GPU Tweak – to główne cechy nowej propozycji firmy ASUS w segmencie kart graficznych.

Znajdziemy w niej również 6GB szybkiej pamięci graficznej GDDR5, technologie NVIDIA® GPU Boost 2.0 i G-SYNC™ oraz czarny radiator. Przypadnie do gustu każdemu entuzjaście, któremu zależy na maksymalnym wykorzystaniu potencjału gier komputerowych.

Większe możliwości dzięki nowym technologiom
GTX Titan Black to wydajna karta graficzna, która daje użytkownikom moc obliczeniową na poziomie superkomputerów, a rozwiązanie GPU Tweak dodatkowo zwiększa jej możliwości. Pozwala kontrolować poprzez intuicyjny interfejs taktowanie procesora graficznego i pamięci grafiki, prędkość wentylatora i zużycie energii.
Z kolei, narzędzie GPU Tweak Streaming umożliwia udostępnianie aktywności z ekranu przez Internet w czasie rzeczywistym – dzięki temu inni mogą oglądać rozgrywkę na żywo. Użytkownik może również nadać nazwę okienku strumieniowania wraz z tekstem, zdjęciami i obrazem z kamery.
W nowej karcie nie zabrakło technologii NVIDIA® GPU Boost 2.0, która zwiększa taktowanie procesora GTX Titan Black, dając jednocześnie pełną kontrolę nad zasilaniem i temperaturą oraz dostarczając doskonały obraz podczas gry.
Płynna grafika w kinowej jakości
GTX Titan Black w pełni obsługuje standard DirectX® 11.2. Umożliwia wykonywanie teselacji bezpośrednio na procesorze graficznym, co z kolei przekłada się na niezwykle szczegółową geometrię w sceneriach gier komputerowych – poziom realizmu postaci może konkurować z największymi hitami filmowymi.
W karcie wykorzystano technologię NVIDIA® G-SYNC™ gotową do obsługi nowej generacji gier komputerowych. Wystarczy podłączyć GTX Titan Black do kompatybilnego z G-SYNC monitora, a ten zsynchronizuje swoją częstotliwość odświeżania z procesorem graficznym, zapewniając niezwykłą płynność i responsynwość obrazu. Gracze mogą zapomnieć o latencji i problemach związanych z pogorszoną jakością grafiki.

DOSTĘPNOŚĆ
Karta ASUS Titan Black będzie dostępna w Polsce od 18 lutego 2014 roku.

SPECYFIKACJA 
GTXTITANBLACK-6GD5
• NVIDIA® GeForce® GTX™ Titan Black
• PCI Express® 3.0
• Pamięć 6144MB (6GB) GDDR5
• Taktowanie 980MHz (przyspieszone)
• Taktowanie 941MHz (podstawowe)
• Taktowanie pamięci 7000MHz (1750 MHz GDDR5)
• 1 x DVI-D
• 1 x DVD-I
• 1 x Wyjście HDMI
• 1 x DisplayPort

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube