foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Navitel R450 NV

Firma NAVITEL®, dostawca wiodących rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej wprowadza do sprzedaży nowy wideorejestrator – R450 NV. Producent wyposażył go w sensor Night Vision, szeroki kąt widzenia obiektywu oraz odporny na warunki atmosferyczne kondensator.

Navitel R450 NV nagrywa filmy w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080), w 30 kl./s., zapisując je na karcie microSD o pojemności do 128 GB. Za stabilną pracę urządzenia odpowiada procesor GP6248. Sensor optyczny GC2053 (night vision) i wysokiej jakości szklana optyka umożliwiają rejestrację szczegółowych materiałów nawet w warunkach słabego oświetlenia. Szeroki kąt widzenia obiektywu 130° obejmuje w kadrze to, co dzieje się przed samochodem oraz na sąsiednich pasach ruchu. Wszystkie nagrania można oglądać z poziomu kamery na 2,35-calowym ekranie, wykonanym w technologii IPS. Producent uwzględnił również port kamery cofania, z możliwością wpięcia dodatkowej kamery na tył auta.

Zastosowany w kamerze superkondensator podtrzymuje jej zasilanie i jest odporny na warunki zewnętrzne (upał, mróz), czy też podczas wypadku, gdy zasilanie zostanie odłączone. Charakteryzuje się długą żywotnością i dużą pojemnością przy kompaktowych wymiarach.
Dołączony do zestawu czytnik kart pamięci, zasilany z gniazda USB, zapewnia szybką transmisję danych z kamery na komputer.

Wideorejestrator Navitel R450 NV dołącza do naszego portfolio jako solidna propozycja kamery ze średniej półki cenowej. Zadbaliśmy jednak o to, aby na pokładzie urządzenia znalazły się wszystkie najważniejsze parametry, m.in. sensor night vision, szeroki kąt obiektywu, czy też G-Sensor. Nowością jest sposób zasilania, mianowicie zdecydowaliśmy się nie na klasyczną baterię, lecz kondensator. Wykazuje się on stabilnością pracy i brakiem podatności na zmienne, nawet ekstremalne warunki atmosferyczne. Z uwagi na duże zainteresowanie wśród kierowców rejestracją obrazu z tyłu pojazdu, uwzględniliśmy także port kamery cofania, który umożliwia podłączenie dodatkowej kamerki i nagrywania również tego, co dzieje się za samochodem. Uważam, że R450 NV jest ciekawą, budżetową propozycją wideorejestratora z możliwością rozbudowy dla osób bardziej wymagających. Chciałbym również dodać, że brak dostępności przewodników i półprzewodników odczuwalny jest niestety wśród wielu branż, również naszej. Navitel jako jedna z nielicznych firm w obecnych, jakże trudnych czasach, może pochwalić się stałym rozszerzaniem oferty produktowej. Ciężko pracujemy nad nowymi projektami i nie zamierzamy zwalniać ani na chwilę” – mówi Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.

W zestawie oprócz wideorejestratora znajdują się: uchwyt samochodowy, ładowarka samochodowa 12/24 V, czytnik kart, ściereczka z mikrofibry, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna i licencja nawigacyjna na smartfon/tablet z mapą 47 krajów.

NAVITEL R450 NV dostępny jest w sklepach z elektroniką użytkową i serwisie Allegro. Sugerowana cena wideorejestratora – 299 złotych.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube