ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

CREATIVE: Zamieniamy komputer w kino domowe

Karta dźwiękowa Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 Pro pozwala szybko i łatwo przekształcić komputer w wielokanałowe centrum muzyczne. To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących bogatych doznań dźwiękowych.

O ile producenci laptopów przywiązują dużą wagę do wymiarów czy masy urządzeń, o tyle jakość dźwięku pozostaje zazwyczaj kwestią drugoplanową. W rezultacie lwia część oferowanych komputerów przenośnych oferuje brzmienie dalekie od oczekiwań użytkowników. Karta dźwiękowa Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 pozwala pogodzić mobilność z wysokiej klasy dźwiękiem. To kompaktowe urządzenie komunikuje się z komputerem za pomocą portu USB 2.0, a proces podłączenia i uruchomienia karty zajmuje około 30 sekund. Użytkownicy docenią niewielką, zgrabną obudowę, dzięki której karta zmieści się razem z notebookiem w torbie.
Karta Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 jest wyposażona w pozłacane stereofoniczne gniazdo RCA, optyczne wyjście cyfrowe, a także wygodnie rozmieszczone gniazda mikrofonowe i słuchawkowe. Układ wykorzystuje technologię SBX Pro Studio, pozwalający odtwarzać cyfrowe pliki w brzmieniu zbliżonym do oryginału. Funkcja Dolby Digital Live! umożliwia przesyłanie dźwięku wielokanałowego 5.1 do dekodera za pośrednictwem pojedynczego kabla. Creative rekomenduje użytkownikom karty oprogramowanie Cyberlink PowerDVD. Bezpłatna aplikacja, która jest dostępna w internecie, dekoduje sygnał dźwiękowy DTS i Dolby Digital-EX, zapewniając m. in. bardzo dobrą jakość odtwarzania filmów DVD.
Nabywca wraz z kartą dźwiękową otrzymuje w zestawie pilota do regulacji głośności i sterowania odtwarzaniem.
- Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 cieszy się ogromną popularnością wśród naszych klientów. Jej użytkownik niewielkim kosztem i przy minimalnym nakładzie pracy zamienia przeciętny komputer w multimedialne centrum rozrywki. – mówi Rafał Herman, dyrektor sprzedaży Creative w Polsce.
Cena Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 wynosi 239 PLN

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube