foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Nowa marka aparatów

OM Digital Solutions GmbH ma przyjemność przedstawić markę OM SYSTEM. Z dumą możemy ogłosić, że nasze portfolio aparatów, obiektywów, produktów audio, lornetek i usług będzie od teraz produkowanych pod nowym szyldem. Przy okazji możemy już poinformować o trwających pracach nad nowym aparatem z wymiennymi obiektywami, zgodnym ze standardem systemu Mikro Cztery Trzecie, który przeniesie fotografię na wyższy poziom, ucieleśniając koncepcję marki OM SYSTEM.

Nowa marka OM SYSTEM
Przez ponad 80 lat, od czasu wprowadzenia na rynek aparatu Semi-Olympus I w 1936 roku, nasza firma (wcześniej znana jako Olympus Corporation) otrzymywała ogromne, ciągłe wsparcie od naszych lojalnych klientów. W erze taśmy filmowej osiągnęliśmy bezprecedensową, kompaktową i lekką konstrukcję w serii lustrzanek 35 mm OM, a dzisiaj ta filozofia jest kontynuowana w naszej nowej firmie. Patrząc w przyszłość, zobowiązujemy się do budowania wartości i rozwoju marki właśnie poprzez OM SYSTEM.

Co chcemy osiągnąć z OM SYSTEM
OM SYSTEM wyraża naszą determinację, aby dalej dostarczać niezrównane doświadczenia naszym klientom. Podjęliśmy misję stawiania wyzwań standardom i filozofii ciągłego rozwoju produktu, którym to zasadom jesteśmy wierni od momentu ustanowienia OM Digital Solutions. Dzięki naszym produktom i usługom mamy nadzieję dawać ekscytujące przeżycia, które będą przynosić radość i inspirację. Idąc dalej, będziemy dążyć do tego, aby być marką, poświęcającą się kunsztowi swojej pracy i pokazującą zaangażowanie, które klienci będą cenić przez długi czas.

Rozwój aparatu z wymiennymi obiektywami, który przenosi fotografię na wyższy poziom
Aparat z wymiennymi obiektywami, który obecnie rozwijamy, zgodny jest ze standardem Mikro Cztery Trzecie. Łączy on nasze wiodące w branży możliwości produkcyjne i najnowocześniejsze technologie, aby znacznie poprawić wydajność i zapewnić niezrównane wrażenia fotograficzne użytkownikom. Wykorzystujemy standard systemu Mikro Cztery Trzecie, aby tworzyć bardziej kompaktowe i lekkie urządzenia, przy zachowaniu silnego potencjału fotograficznego. W swoich działaniach łączymy poprawę jakości obrazu z zaletami fotografii obliczeniowej. Chcemy, aby aparaty OM SYSTEM były partnerem w przygodach każdej osoby. Mamy nadzieję, że skorzystasz z naszego systemu Mikro Cztery Trzecie, aby przenieść swoją fotografię na wyższy poziom.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube