foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Pierwszy moduł pamięci DDR5 dla graczy

XPG, szybko rozwijający się dostawca systemów, komponentów i urządzeń peryferyjnych dla graczy, profesjonalistów esportowych i entuzjastów techniki, prezentuje nowość - pierwszy moduł pamięci DDR5: XPG LANCER DDR5. Oferuje ona zwiększoną przepustowość i osiąga częstotliwość do 5,200 MT/s. Co więcej, jest wyposażona w PMIC (Power Management Integrated Circuit) i ECC (Error Correcting Code) dla zwiększenia wydajności i stabilności. Moduł jest dostępny w wersji o pojemności 16GB.

Pierwsza pamięć DDR5 dla graczy od XPG
XPG LANCER rozpoczyna erę DDR5 dla pamięci do gier. Osiągając częstotliwość do 5,200 MT/s, zapewnia znaczący wzrost wydajności w grach i overclockingu. Dzięki ECC, moduł ten może automatycznie korygować błędy w czasie rzeczywistym. Oprócz znacznego zmniejszenia obciążenia obliczeń procesora, zapewnia również zwiększoną stabilność i niezawodność.
Stworzony dla graczy i overclockerów
Zastosowanie wysokiej jakości układów scalonych i płytek PCB zapewnia bezkompromisową wydajność i niezawodne podkręcanie, idealne dla wymagających graczy i overclockerów. Dzięki wsparciu dla Intel® XMP 3.0, użytkownicy mogą łatwo podkręcać bez potrzeby wchodzenia do BIOSu. Nie ma potrzeby ciągłego dostosowywania i dostrajania parametrów podkręcania.
RGB Gaming Flair
Pamięć posiada konfigurowalne oświetlenie RGB. Użytkownicy mogą wybierać pomiędzy różnymi efektami (statyczny, oddychanie i kometa) lub zsynchronizować oświetlenie z ulubionymi utworami. Wszystko to można zrobić za pomocą oprogramowania sterującego RGB od wszystkich głównych marek płyt głównych.
Pamięć DDR5 z serii LANCER będzie dostępna w wersji 5200MT/s z 16GB zestawem jedno lub dwukanałowym. (Wersja 6000MT/s już wkrótce)

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube