Genesis Radon 720 Virtual 7.1 Headset

Słuchawki z mocnym powerem

Więcej...

Natec Crake

Mysz o nietypowym, bardzo nietypowym kształcie

Więcej...

Monitor Lenovo L24q

Elegancki monitor o nietuzinkowych możliwościach

Więcej...

Router TP-LINK M7200

Sieć WiFi w kieszeni

Więcej...

Genesis Xenon 400

Gamingowa elegancja w dłoni

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

SAMSUNG: Wielozadaniowe monitory TC570

Nowe monitory Full HD Samsung z serii TC570 to funkcjonalne i eleganckie urządzenia, będące w stanie zaspokoić multimedialne potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Monitory TC570 określane mianem MFM (Multi-Function Monitor), stanowią wydajną hybrydę łączącą zalety monitora komputerowego o rozbudowanych możliwościach i telewizora.

Zastosowana w monitorach z serii TC570 funkcja Picture in Picture+ (PiP+), w pełni ukazuje ich możliwości łączące najlepsze cechy monitora komputerowego oraz telewizora. Rozwiązanie to pozwala na równoczesną pracę na komputerze w trybie pełnoekranowym oraz oglądanie telewizji w mniejszym, zajmującym do 25% powierzchni wyświetlacza oknie. Okno z obrazem telewizyjnym możemy umieścić w jednym z czterech rogów ekranu, dzięki czemu wykonywanie wielu zadań na raz bądź łączenie pracy z rozrywką staje się niezwykle łatwe.

Niezależnie od tego czy korzystamy z monitora TC570 do pracy lub rozrywki i oglądania filmów, zawsze oferuje on wysoką jakość. Ekran wyświetlający obraz w rozdzielczości Full HD posiada szeroki kąt widzenia 178°, dzięki któremu możemy cieszyć się nieskazitelnym obrazem zarówno pracując przy biurku, jak i podczas wieczornego seansu filmowego leżąc na kanapie. Dodatkowo, specjalnie z myślą o fanach sportowych emocji, seria TC570 oferuje unikalny tryb sportowy. Za pomocą jednego kliknięcia na pilocie, wyświetlany obraz zostanie zoptymalizowany tak, aby spotęgować sportowe doznania – zwiększone zostanie nasycenie zieleni murawy piłkarskiej, a okrzyki kibiców staną się wyraźne jak na stadionie.

Oprócz opcji telewizyjnych, urządzenia serii TC570 posiadają także rozbudowaną funkcjonalność nowoczesnych monitorów. Są one wyposażone w wiele portów umożliwiających połączenie z różnymi rodzajami urządzeń – m.in. dwa złącza HDMI, które pozwalają na wyświetlanie obrazu i zawartości laptopów, aparatów fotograficznych, konsol do gier czy urządzeń mobilnych takich jak smartfony i tablety. W oprogramowanie monitora zintegrowana jest funkcja Connect Share, dzięki której zyskamy dostęp do filmów, zdjęć i muzyki podłączając pamięć USB lub dyski zewnętrzne bezpośrednio do monitora. W przeciwieństwie do tradycyjnych tego typu urządzeń, w przypadku hybrydy monitora i telewizora TC570 nie potrzebujemy komputera, aby zyskać dostęp do plików multimedialnych zapisanych na zewnętrznych nośnikach pamięci.

Wielofunkcyjny Samsung TC570 sprawdzi się idealnie zarówno jako wygodny monitor do codziennej pracy, jak też jako wysokiej jakości telewizor w mniejszych wnętrzach takich jak kawalerki czy pokoje hotelowe. Jego bogate możliwości czynią z niego niezwykle uniwersalne urządzenie.

Monitor TC570 jest dostępny w wersjach 27” oraz 23”

Sugerowane ceny detaliczne:

Model LT23C570EW: 849 PLN

Model LT28C570EW: 1199 PLN

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube