Lenovo IdeaPad 720

Elegancki notebook w średniej cenie

Więcej...

Genesis Xenon 400

Sprawna mysz to podstawa

Więcej...

ROG Strix Fusion Wireless

Wysoka jakość i dobre brzmienie

Więcej...

Cooler Master MasterBox Lite 5

Prosta ale elegancka

Więcej...

Fury Thunderjet Gaming Combo Set

3 w 1 czyli wygodny pakiet dla gracza

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ASUS: Karta graficzna R7 265 z chłodzeniem DirectCU II

W połowie lutego 2014 r. do rodziny kart graficznych firmy ASUS dołącza model zasilany procesorem graficznym AMD Radeon™ R7 265 i z autorskim chłodzeniem DirectCU II. Nowy akcelerator taktowany jest na poziomie 900MHz, a w trybie Turbo - 925MHz. Zastosowane w karcie technologie zapewniają o 20% niższą temperaturę pracy i trzykrotnie cichsze działanie. Komponenty Super Alloy Power znacznie przedłużają jej żywotność.

Skuteczne chłodzenie i stabilna praca DirectCU II
Kartę ASUS R7 265 wyposażono w unikatowe rozwiązanie DirectCU II. Łatwo przewodzące, miedziane przewody cieplne są w bezpośrednim kontakcie z procesorem graficznym. Ciepło jest rozpraszane szybko i bardzo wydajnie.
Innowacyjna konstrukcja karty pozwala najnowszemu procesorowi graficznemu Radeon R7 265 na działanie w temperaturze niższej o 20% i przy wytwarzaniu trzykrotnie mniejszego hałasu, w porównaniu z konstrukcjami referencyjnymi. Gracze mogą cieszyć się stabilną rozgrywką w cichym otoczeniu i do tego w rozdzielczości Full HD.
Wytrzymałe komponenty Super Alloy Power
Nowy model wykonano z wykorzystaniem ekskluzywnych, opracowanych przez firmę ASUS komponentów Super Alloy Power. Wytrzymałe kondensatory, dławiki i wzmocnione tranzystory są w stanie wytrzymać dużo większe obciążenia. Technologia Super Alloy Power redukuje hałas i zwiększa żywotność karty graficznej 2,5-krotnie w porównaniu z kartami referencyjnymi. Dzięki zastosowanym funkcjom chłodzącym karta działa nawet o 15% szybciej.
Zaawansowana kontrola przetaktowywania i technologia strumieniowania firmy ASUS
Zastosowane w karcie unikatowe rozwiązanie GPU Tweak, pozwala użytkownikom na maksymalne wykorzystanie jej potencjału. Umożliwia kontrolę nad taktowaniem procesora graficznego i pamięci grafiki, prędkością wentylatora i granicami zużycia energii. Dzięki GPU Tweak przetaktowywanie staje się łatwe i może być wykonywane z większą pewnością.
Z kolei narzędzie GPU Tweak Streaming umożliwia udostępnianie aktywności z ekranu przez Internet w czasie rzeczywistym – dzięki temu inni mogą oglądać rozgrywkę na żywo. Użytkownik może również nadać nazwę okienku strumieniowania wraz z tekstem, zdjęciami i obrazem z kamery.
DOSTĘPNOŚĆ I CENY
Dostępność i ceny ASUS R7 265 DirectCU II na polskim rynku zostaną wkrótce potwierdzone.
SPECYFIKACJA 

R7265-DC2-2GD5
• AMD Radeon™ R7 265
• PCI Express® 3.0
• OpenGL® 4.3
• Pamięć 2048MB (2GB) GDDR5
• 925MHz (przyspieszone)
• 900MHz (podstawowe)
• Taktowanie pamięci 5600MHz (1400 MHz GDDR5)
• 1024 procesorów strumieniowych
• 1 x DVI-D
• 1 x DVD-I
• 1 x Wyjście HDMI
• 1 x DisplayPort
Specyfikacje, zawartość i produkty mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Mogą też różnić się w zależności od kraju. Rzeczywista wydajność może się różnić w zależności od aplikacji, sposobu użycia oraz innych czynników.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube