Logitech G603 Lightspeed Wireless Gaming Mouse

Ładna i elegancka mysz dla gaczy

Więcej...

ADATA D8000L

Power bank jak lampa

Więcej...

Asustor AS6302T

Ciekawy NAS od Asustor-a

Więcej...

Smartfon i wirtualna rzeczywistość

Jak dobrać telefon do wirtualnej rzeczywistości?

Więcej...

TP-LINK TL-PB20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ASUS: Karta graficzna R7 265 z chłodzeniem DirectCU II

W połowie lutego 2014 r. do rodziny kart graficznych firmy ASUS dołącza model zasilany procesorem graficznym AMD Radeon™ R7 265 i z autorskim chłodzeniem DirectCU II. Nowy akcelerator taktowany jest na poziomie 900MHz, a w trybie Turbo - 925MHz. Zastosowane w karcie technologie zapewniają o 20% niższą temperaturę pracy i trzykrotnie cichsze działanie. Komponenty Super Alloy Power znacznie przedłużają jej żywotność.

Skuteczne chłodzenie i stabilna praca DirectCU II
Kartę ASUS R7 265 wyposażono w unikatowe rozwiązanie DirectCU II. Łatwo przewodzące, miedziane przewody cieplne są w bezpośrednim kontakcie z procesorem graficznym. Ciepło jest rozpraszane szybko i bardzo wydajnie.
Innowacyjna konstrukcja karty pozwala najnowszemu procesorowi graficznemu Radeon R7 265 na działanie w temperaturze niższej o 20% i przy wytwarzaniu trzykrotnie mniejszego hałasu, w porównaniu z konstrukcjami referencyjnymi. Gracze mogą cieszyć się stabilną rozgrywką w cichym otoczeniu i do tego w rozdzielczości Full HD.
Wytrzymałe komponenty Super Alloy Power
Nowy model wykonano z wykorzystaniem ekskluzywnych, opracowanych przez firmę ASUS komponentów Super Alloy Power. Wytrzymałe kondensatory, dławiki i wzmocnione tranzystory są w stanie wytrzymać dużo większe obciążenia. Technologia Super Alloy Power redukuje hałas i zwiększa żywotność karty graficznej 2,5-krotnie w porównaniu z kartami referencyjnymi. Dzięki zastosowanym funkcjom chłodzącym karta działa nawet o 15% szybciej.
Zaawansowana kontrola przetaktowywania i technologia strumieniowania firmy ASUS
Zastosowane w karcie unikatowe rozwiązanie GPU Tweak, pozwala użytkownikom na maksymalne wykorzystanie jej potencjału. Umożliwia kontrolę nad taktowaniem procesora graficznego i pamięci grafiki, prędkością wentylatora i granicami zużycia energii. Dzięki GPU Tweak przetaktowywanie staje się łatwe i może być wykonywane z większą pewnością.
Z kolei narzędzie GPU Tweak Streaming umożliwia udostępnianie aktywności z ekranu przez Internet w czasie rzeczywistym – dzięki temu inni mogą oglądać rozgrywkę na żywo. Użytkownik może również nadać nazwę okienku strumieniowania wraz z tekstem, zdjęciami i obrazem z kamery.
DOSTĘPNOŚĆ I CENY
Dostępność i ceny ASUS R7 265 DirectCU II na polskim rynku zostaną wkrótce potwierdzone.
SPECYFIKACJA 

R7265-DC2-2GD5
• AMD Radeon™ R7 265
• PCI Express® 3.0
• OpenGL® 4.3
• Pamięć 2048MB (2GB) GDDR5
• 925MHz (przyspieszone)
• 900MHz (podstawowe)
• Taktowanie pamięci 5600MHz (1400 MHz GDDR5)
• 1024 procesorów strumieniowych
• 1 x DVI-D
• 1 x DVD-I
• 1 x Wyjście HDMI
• 1 x DisplayPort
Specyfikacje, zawartość i produkty mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Mogą też różnić się w zależności od kraju. Rzeczywista wydajność może się różnić w zależności od aplikacji, sposobu użycia oraz innych czynników.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube