foto1
Kolejna recenzja - Genesis Pallad 400
foto1
Kolejna recenzja - Genesis Pallad 400
foto1
Kolejna recenzja - Genesis Pallad 400
foto1
Kolejna recenzja - Genesis Pallad 400
foto1
Kolejna recenzja - Genesis Pallad 400
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Promocja na laptopy MSI

MSI, globalny lider branży sprzętu komputerowego, startuje z promocją „Wyższy poziom wydajności”, w której można taniej kupić wybrane laptopy, a także wygrać kubek termiczny, vouchery do sieci Starbucks oraz sklepu Bytom!

Promocją objęta jest szeroka gama laptopów z serii Modern, Prestige, Summit i Creator. Dzięki temu każdy, kto szuka nowego komputera, znajdzie urządzenie idealnie dopasowane do jego potrzeb. Decydując się na zakup laptopa MSI między 11 października a 14 listopada można zyskać nawet 2 000 złotych zniżki!
Laptopy z serii Modern zapewniają wysoką wydajność i mobilność w codziennym użytkowaniu. Dzięki niewielkiej wadze i wydajnej baterii można zabrać je dosłownie wszędzie, a wydajne procesory zapewnią wystarczającą moc do nauki, pracy i rozrywki.

Laptop Modern 14 został zaprojektowany tak, aby korzystanie z niego było maksymalnie komfortowe. W eleganckiej obudowie znajduje się procesor Intel Core i7 11. generacji, karta graficzna Intel oraz 14-calowa matryca IPS FullHD, która zapewnia żywe i dynamiczne barwy. Podświetlana klawiatura z klawiszami o skoku 1,5 mm pozwala pisać przyjemnie i komfortowo, a bogaty zestaw złączy umożliwia podłączenie wielu urządzeń peryferyjnych. Promocją „Wyższy poziom wydajności” objęte są wybrane laptopy z serii Modern wyposażone w ekrany o przekątnej 14 cali.
Seria Prestige została pomyślana jako synergia niezrównanej wydajności z wysmakowanym designem. MSI Prestige 14 Evo jest przykładem idealnego połączenia, gdzie moc procesora Intel Core 11. generacji oraz kart graficznych NVIDIA idzie w parze z mobilnością – pojemna bateria pozwala nawet na 12 godzin pracy!

Aby zapewnić jak najlepsze warunki do pracy i dzielenia się swoją kreatywnością, czternastocalowy ekran laptopa MSI Prestige 14 Evo ma ultracienką ramkę, dzięki czemu wypełnia blisko 90% obszaru, a dodatkowo można go odchylić o 180 stopni.
Laptopy z serii Summit powstały z myślą o inspirowaniu użytkowników biznesowych, dlatego też w unikatowej, postmodernistycznej obudowie zamknięto najnowocześniejszą technologię, która przyczynia się do maksymalizowania produktywności. MSI Summit E13 Evo został wyposażony w trzynastocalowy dotykowy ekran o proporcjach 16:10, co pozwala na powiększenie przestrzeni roboczej. Dodatkowo, specjalne zawiasy umożliwiają odwrócenie ekranu nawet o 360 stopni i przekształcenie laptopa w tablet.

Technologia wspiera każdy aspekt naszego życia – codzienny, biznesowy, a nawet twórczy. Dlatego też MSI dostarcza laptopy, które pozwalają uwolnić kreatywność przy jednoczesnym zwiększaniu produktywności.
MSI Creator 15 wyposażony jest w piętnastocalowy wyświetlacz True Pixel o rozdzielczości UHD ze 100% pokryciem przestrzeni barw Adobe RGB i fabrycznym skalibrowaniem ekranu z parametrem Delta-E < 2. Laptop dysponuje mocą procesora Intel Core i7 10. generacji, który może pracować z częstotliwością do 5 GHZ dla pojedynczego rdzenia w trybie Turbo. 32 GB pamięci RAM DDR4 to jednoczesna szybka praca wielu wymagających zasobów aplikacji. Dodatkowo, bezprecedensową wydajność gwarantuje procesor graficzny NVIDIA z serii GeForce RTX 30, który bez problemu zajmie się skomplikowaną obróbką modeli 3D, edycją i renderowaniem filmów w nawet w rozdzielczości 8K.

Pełna lista laptopów objętych promocją wraz z listą partnerów akcji dostępna jest na stronie. Promocja trwa od 11 października do 14 listopada 2021 roku. MSI przygotowało także specjalny konkurs, w którym można wygrać jeden z dziesięciu zestawów nagród. Wykonując działania konkursowe można zdobyć m.in kubek termiczny MSI Coffee Cup, a także vouchery do sieci Starbucks i sklepu Bytom. Więcej szczegółów znajduje się na stronie konkursu.

 

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube