ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

D-LINK: Więcej czasu dla nowych rodziców - rewolucyjna kamera EyeOn™ Baby

Firma D-Link wprowadziła na polski rynek EyeOn™ Baby (DCS-825L) - wielozadaniową kamerę pełniącą funkcję elektronicznej niani. Charakteryzuje się bezprzewodową łącznością i została wyposażona w czujniki temperatury, dźwięku i ruchu oraz wysokiej rozdzielczości obiektyw wideo z nocnym podglądem. Wszystko z myślą o spokoju rodziców, którzy stale chcą mieć pod kontrolą nowego członka rodziny.

- Troska o niemowlaka w pierwszych miesiącach życia i możliwość uchwycenia wszystkich cennych chwil z nim związanych, jest niezwykle ważna dla każdego rodzica. Obserwowanie jak dziecko rośnie to emocjonalne doświadczenie, a rodzice chcą być obecni przy każdym nowym kroku dziecka. Położenie dziecka do łóżeczka i pozostawienie go samego, dla świeżo upieczonych rodziców może być stresującym doświadczeniem. Właśnie w tym celu D-Link opracował wielofunkcyjne urządzenie umożliwiające monitorowanie najmłodszych dzieci na dowolną odległość i bez ograniczeń czasowych, nawet poza domową siecią bezprzewodową - powiedział Marcin Michalski, Dyrektor Generalny D-Link Polska.

W kamerze EyeOn™ Baby zastosowano najnowszą technologię kamer IP, łączącą w sobie wszystkie funkcje i możliwości, jakich potrzebują rodzice. Znalazły się tu wideo w wysokiej rozdzielczości HD 720p, dwukierunkowy przekaz głosu oraz w pełni szyfrowane połączenie bezprzewodowe. O komfort i bezpieczeństwo dziecka dbają czujniki temperatury, dźwięku oraz ruchu. Dzięki nim rodzice są informowani na bieżąco o spadku lub wzroście temperatury w dziecięcym pokoju poza ustalony zakres lub o płaczu i przebudzeniu dziecka. Kamerę wyposażono także w wymienne elementy obudowy w kolorach niebieskim i różowym.

EyeOn™ Baby można zaopatrzyć w dodatkową pamięć w postaci karty SD, na której są zapisywane filmy i zdjęcia dziecka. Dodatkowo istnieje możliwość odtworzenia dziecku pięciu kołysanek, pomagających je usypiać oraz diody LED, dzięki którym, bez włączania świateł w nocy, można sprawdzić co dzieje się z dzieckiem. Nowoczesny design kamery sprawia, że idealnie pasuje do każdego pokoju - można ją umieścić na stole, biurku lub przytwierdzić do ściany.

Rodzice oraz rodzina mogą na tablecie lub smartfonie zobaczyć, co dzieje się z dzieckiem nawet jeśli przebywają z dala od domu. Umożliwia to aplikacja mydlink™ Baby, przesyłająca dane za pośrednictwem chmury mydlink™, dzięki czemu są one dostępne o każdej porze i z dowolnego miejsca. Konfiguracja kamery jest bardzo prosta i nie wymaga instalowania skomplikowanego oprogramowania.

Kamera EyeOn™ Baby trafi do sprzedaży na początku lutego w sugerowanej cenie 599zł brutto.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube