Rapoo V280

Ciekawa mysz dla graczy

Więcej...

JBL Inspire 700 for Women

Słuchawki stworzone specjalnie dla kobiet

Więcej...

Navitel DVR MSR700

Mała, ale sprawna kamera samochodowa

Więcej...

Genesis GX58

Mysz dla snajperów

Więcej...

Asustor AS3204T

Skromny ale potężny NAS

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

CM STORM: Trigger-Z - doskonała klawiatura mechaniczna dla graczy

Cooler Master, jeden z wiodących producentów akcesoriów oraz peryferiów przeznaczonych dla komputerów i urządzeń mobilnych, wprowadził do sprzedaży klawiaturę mechaniczną Trigger-Z – następcę cieszącego się bardzo dobrą renomą wśród graczy modelu Trigger.

W pełni programowalna klawiatura mechaniczna
Najnowsza propozycja CM Strom dedykowana dla graczy oferuje szerokie opcje personalizacji i konfiguracji. Do dyspozycji użytkownika oddanych jest 128 kilobajtów pamięci, które umożliwiają zapisanie do 5 profili oraz 75 makr (po 15 na każdy profil). Kolejnym atutem Trigger-Z jest wbudowany procesor ARM, który gwarantuje bardzo szybkie przełączanie się pomiędzy profilami oraz sprawne zarządzanie dostępnymi opcjami.

Ponadto klawiatura umożliwia wygodne sterowanie multimediami za pomocą klawiszy funkcyjnych oraz udostępnia opcję blokady przycisku Windows.

Ergonomia i komfort grania
W przypadku klawiatur dla graczy niezwykle istotnym czynnikiem jest wysoka ergonomia. Na tym polu Trigger-Z prezentuje się perfekcyjnie – optymalnie rozmieszczone i wyprofilowane klawisze w połączeniu z wygodną podkładką pod nadgarstki pozwalają na wielogodzinne sesje przed monitorem bez uczucia najmniejszego zmęczenia. Dodatkowo klawiatura CM Storm zapewnia bardzo dobra stabilność. Dużym plusem jest również wsparcie dla technologii N Key Rollover, która umożliwia prawidłowe odczytanie sygnałów po jednoczesnym naciśnięciu do 64-przycisków. Dzięki temu gracze mogą korzystać z nawet najbardziej rozbudowanych makr. Warto także wspomnieć o pozłacanych wtykach USB oraz efektownym i praktycznym systemie podświetlania klawiszy za pomocą diod LED. W tym przypadku gracze mogą wybierać pomiędzy trzema różnymi trybami oraz pięcioma poziomami jasności.

Przełączniki mechaniczne Cherry MX
Klawiatura CM Strom Trigger-Z wykorzystuje wysokiej klasy przełączniki mechaniczne Cherry MX, które oprócz doskonałej ergonomii oferują również podwyższoną żywotność oszacowaną na minimum 50 milionów kliknięć. W pierwszej turze do sprzedaży trafią modele wyposażone w przełączniki Cherry MX w kolorze brązowym. W terminie późniejszym dostępne będą również przełączniki w kolorze czerwonym i niebieskim.

Dostępność
Klawiatura CM Storm Trigger-Z dostępna będzie w sprzedaży w lutym w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 479 zł. Produkt objęty jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube